Projektowanie ogrodów w Przysusze

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 257 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Przysusze

Projektowanie ogrodów Przysucha

Solidne Nowoczesne Ogrody Przysucha

2 opinie

Poszukujesz profesjonalistów od nowoczesnych ogrodów? Wykorzystaj doświadczenie Kamart. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Ogród Marzeń Marek Tasarz - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Przysucha

Ogród Marzeń Marek Tasarz

Bez oporów zleć usługę rewelacyjnego projektowania ogrodów profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Przysuchy i okolicznych miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Bartłomiej Hałas - Wyjątkowe Planowanie Ogrodu w Przysusze

Wyjątkowe Planowanie Ogrodu w Przysusze

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do planowania ogrodu ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Spod Siekiery Albert Wójcicki - Najlepsze Aranżacje Ogrodów Przysucha

Najlepsze Aranżacje Ogrodów

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od aranżacji ogrodów? Zaufaj doświadczeniu Spod Siekiery Albert Wójcicki. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Usługi transportowe - Pierwszorzędna Aranżacja Ogrodu Przysucha

Usługi transportowe

Już od kilku lat pracownicy firmy Usługi transportowe realizują usługi z zakresu pierwszorzędnej aranżacji ogrodu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Bartłomiej Ślizak Pro-Works - Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Przysucha

Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Przysucha

Bartłomiej Ślizak Pro-Works świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Przysuchy i z sąsiednich miast. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Krystian Neska - Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów Przysucha

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów

Po prostu zleć prace dotyczące projektowania ogrodów specjalistom firmy Krystian Neska z miejscowości Przysucha. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Przysuchy są jednymi z najlepszych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Krystian i Piotrek - Solidne Projektowanie Ogrodu Przysucha

Krystian i Piotrek

Solidne projektowanie ogrodu to życiowa pasja ekipy z firmy Krystian i Piotrek - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BUD-MAR Marcin Kucharczyk - Staranne Projekty Ogrodu Przysucha

BUD-MAR Marcin Kucharczyk

Jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od projektów ogrodu to wykorzystaj kompetencje BUD-MAR Marcin Kucharczyk. Przysucha to główny obszar ich działania. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Siamps bud - Perfekcyjne Projektowanie Zieleni Przysucha

Siamps bud

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii projektowania ogrodów. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 29 zleceń na projektowanie ogrodów w Przysusze

Aranżacja Ogrodu Przysucha

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Przysucha

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Michałowice-Wieś

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Michałowice-Wieś

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Opoczno

Zlecający poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2. To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Skontaktuj się i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Opoczno

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Opoczno

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 50-100m2", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedzwoń i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Opoczno

2022-09-01 do 2022-09-09

Aranżacja ogrodu, 6200m2, Orońsko

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Orońsko

2022-11-24 do 2022-12-02

Profesjonalna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Feliksów c-O Poczno

2022-09-25 do 2022-10-03

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Radom

Jeżeli wciąż jako dobra firma od projektów ogrodu potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Radom bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Radom

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 14:22

Rewelacyjne Planowanie Ogrodów Przysucha

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Radom

2022-08-30 do 2022-09-07

Najlepsze Projekty Ogrodów Przysucha

Wciąż możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od projektów ogrodu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Radom

2022-10-18 do 2022-10-26

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2, Radom

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od projektów ogrodu potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Radom

2022-10-09 do 2022-10-17

Pierwszorzędne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Radom

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Radom

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na solidne projektowanie zieleni w rejonie Radomia i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Radom

2022-09-02 do 2022-09-10

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 500m2, Radom

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od projektów ogrodu potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 500m2. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z pewnością dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Radom

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Skarżysko-Kamienna

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Skarżysko-Kamienna

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 500m2, Smardzewice

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu aranżacji ogrodu realizuj zlecenie na aranżacja ogrodu. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 500m2. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Smardzewice

2022-10-27 do 2022-11-04

Solidne Projektowanie Zieleni Przysucha

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o wymianę istniejącego ogrodu, 101-150m2, Tomaszów Mazowiecki

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o wymianę istniejącego ogrodu, 101-150m2", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-08-08 do 2022-08-16

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów Przysucha

Wykonaj prace dotyczące pierwszorzędnego projektowania ogrodów od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Tomaszowa Mazowieckiego lub okolicy. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-01-01 do 2023-01-09

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodu

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące pierwszorzędnego projektowania ogrodu od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Świętokrzyskie lub okolicy. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Suchedniów

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Wąchock

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi planowania ogrodów na najwyższym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wąchock

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Mniów

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi aranżacji ogrodu na wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Mniów

2022-08-28 do 2022-09-05

Fantastyczne Projektowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierz...

 • Mniów

2022-08-28 do 2022-09-05

Doskonałe Projekty Ogrodów

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od projektów ogrodu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Grójec

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 1500m2, Lesznowola

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realiza...

 • Lesznowola

2022-07-26 do 2022-08-03

Najlepsze Planowanie Ogrodów

Planowanie ogrodów to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Już teraz skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lesznowola

2022-12-31 do 2022-12-31

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Strawczyn

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Strawczyn

2023-01-09 do 2023-01-17

Perfekcyjne Planowanie Ogrodów

Szukasz Klienta jako warty uwagi fachowiec z zakresu perfekcyjnego planowania ogrodów z Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Ustal pasujący termin!

 • Sułkowice

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Gabrylin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Gabrylin

2022-08-28 do 2022-09-05

Wysokiej Klasy Planowanie Ogrodów

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy planowanie ogrodów w rejonie Mazowieckiego i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Wola Prażmowska

2023-01-17 do 2023-01-25

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów