Projektowanie ogrodów w Sochaczewie

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 245 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Sochaczewie

Projektowanie ogrodów Sochaczew

Profesjonalne Nowoczesne Ogrody

34 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od nowoczesnych ogrodów to skorzystaj z kwalifikacji Merces. Sochaczew i okolice to główny obszar ich działania. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Wonderland - Wyjątkowe Planowanie Ogrodu Sochaczew

Wonderland

7 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Wonderland, która świadczy usługi planowania ogrodu na bardzo wysokim poziomie. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

Plantago - Solidne Projektowanie Ogrodów w Sochaczewie

Solidne Projektowanie Ogrodów w Sochaczewie

1 opinia

Projektowanie ogrodów to życiowa pasja ekipy z firmy Plantago - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

PiccoLux - Fabryka Daszków - Świetne Ogrody Przydomowe Sochaczew

Świetne Ogrody Przydomowe Sochaczew

2 opinie

Jeżeli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od ogrodów przydomowych to trafiłeś w dobre miejsce - PiccoLux - Fabryka Daszków jest do Twoich usług. Sochaczew i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

MART-BRUK USŁUGI BRUKARSKIE ARKADIUSZ DĄBROWSKI - Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów Sochaczew

MART-BRUK USŁUGI BRUKARSKIE ARKADIUSZ DĄBROWSKI

1 opinia

Firma MART-BRUK USŁUGI BRUKARSKIE ARKADIUSZ DĄBROWSKI oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Sochaczewa oraz przyległych powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

PPHU IWA TECH KRYSTIAN BUZUK - Perfekcyjne Projektowanie Zieleni Sochaczew

PPHU IWA TECH KRYSTIAN BUZUK

2 opinie

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego projektowania zieleni na terenie Sochaczewa lub okolicy. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

GARDEN CARE - Perfekcyjne Ogrody Przydomowe Sochaczew

GARDEN CARE

Poszukujesz specjalisty od ogrodów przydomowych? Trafiłeś w dobre miejsce - GARDEN CARE jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

P.H.U. ARKADA JAKUB BIURKOWSKI - Najlepsze Aranżacje Ogrodów Sochaczew

Najlepsze Aranżacje Ogrodów

Firma P.H.U. ARKADA JAKUB BIURKOWSKI świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Sochaczew i z sąsiednich miast. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Ja - Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów Sochaczew

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów Sochaczew

W przypadku, gdy interesuje Cię najwyższej klasy projektowanie ogrodów i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Ja. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

Efekt Serwis Bis - Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodu Sochaczew

Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodu

Bez oporów zleć zadanie najwyższej klasy planowania ogrodu specjalistom z firmy Efekt Serwis Bis. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Sochaczew i okolicznych powiatów. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 30 zleceń na projektowanie ogrodów w Sochaczewie

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów Sochaczew

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do...

 • Sochaczew

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Teresin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: taras Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacj...

 • Teresin

2023-01-02 do 2023-01-10

Profesjonalna Aranżacja Ogrodu Sochaczew

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Po...

 • Sochaczew

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Stelmachowo

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Stelmachowo

2022-09-25 do 2022-10-03

Pierwszorzędne Projektowanie Zieleni Sochaczew

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Komorów

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Łowicz

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Łowicz

2022-07-21 do 2022-07-29

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 101-150m2, Łowicz

Wykonaj zlecenie wysokiej klasy projektowania ogrodów o treści "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 101-150m2", jako fachowiec z miejscowości Łowicz. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Łowicza jesteś w ścisłej czołówce. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Łowicz

2022-07-20 do 2022-07-28

Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Tył i gront Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia ...

 • Wiskitki

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 500m2, Żukówka

Planujesz wykonać zlecenie na projektowanie zieleni, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 500m2 to dobry wybór. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Żukówka

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Błonie

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacj...

 • Błonie

2022-10-31 do 2022-11-08

Najlepsze Planowanie Ogrodów Sochaczew

Przekonaj się, że Klienci zlecający planowanie ogrodów są rzetelni. Wyślij ofertę jako ekspert od planowania ogrodów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Błonie

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Jaktorów

2023-01-22 do 2023-01-30

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 26000m2, Skierniewice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Skierniewice

2022-12-28 do 2023-01-05

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodu Sochaczew

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Skierniewice

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 2500m2, Mszczonów, Piaseczno, Warszawa

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu planowania ogrodów zrealizuj zlecenie na planowanie ogrodów. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 2500m2, Mszczonów, Piaseczno. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Mszczonów, Piaseczno, Warszawa

2022-10-26 do 2022-11-03

Solidne Projekty Ogrodów

Klient napisał zlecenie brzmiące "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 400m2". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie projektów ogrodu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Grodzisk Mazowiecki

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-07-18 do 2022-07-26

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2, Grodzisk Mazowiecki

Planowanie ogrodów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-08 do 2022-09-16

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 201-250m2, Grodzisk Mazowiecki

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi projektowania zieleni na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Zaproponuj termin!

 • Grodzisk Mazowiecki

2023-01-18 do 2023-01-26

Aranżacja Ogrodu

Przyjmij zadanie solidnej aranżacji ogrodu o treści "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 1200m2", jako specjalista z miejscowości Mazowieckie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego nie masz sobie równych. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Radziejowice

2022-07-24 do 2022-08-01

Projekty Ogrodów

Wykonanie projektów ogrodu dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-07-22 do 2022-07-30

Profesjonalne Projekty Ogrodów

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 800m2". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie projektów ogrodu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-07-24 do 2022-08-01

Solidna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierz...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-06 do 2022-09-14

Projektowanie Ogrodu

Jeśli kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne walory jako fachowca od projektowania ogrodu to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Aranżacja ogrodu, 600m2. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-26 do 2022-10-04

Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Boża wola

2022-10-03 do 2022-10-11

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 1300m2. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Owczarnia

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 450m2, Ożarów Mazowiecki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Ożarów Mazowiecki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia d...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Płock

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi planowania ogrodów na najwyższym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest rzetelny. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Płock

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2, Płock

Jeśli kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od projektowania zieleni to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Płock

2022-11-23 do 2022-12-01

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów