Projektowanie ogrodów w Lipsku

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 732 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 580 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Lipsku

Projektowanie ogrodów Lipsko

Pierwszorzędne Ogrody Przydomowe Lipsko

1 opinia

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Firma Usługowa Tomasz Celjowski z Lipska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

DAR-BUD - Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodu Lipsko

DAR-BUD

DAR-BUD świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z rejonu Lipska i z sąsiednich miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zadzwoń!

TTRASER - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Lipsko

TTRASER

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do projektowania ogrodów ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Już teraz umów się z nimi na rozmowę.

BAJBUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE - Fantastyczne Projektowanie Zieleni w Lipsku

Fantastyczne Projektowanie Zieleni w Lipsku

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne cechy firmy, której specjalnością jest projektowanie zieleni. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Najnowsze z 28 zleceń na projektowanie ogrodów w Lipsku

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Lipsko

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Lipsko

2023-01-06 do 2023-01-14

Projektowanie Ogrodów Lipsko

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Las gliniański

2022-11-16 do 2022-11-24

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2, Lipsko

Nie marnuj energii i przyjmij zlecenie na pierwszorzędne planowanie ogrodów z miejscowościLipsko. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Lipsko

2022-11-16 do 2022-11-24

Doskonałe Planowanie Ogrodów Lipsko

Klient napisał "Aranżacja ogrodu, 151-200m2". Przyjmij usługę doskonałego planowania ogrodów jako profesjonalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia działalności z okolic Lipska i okolicznych miast. Skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Lipsko

2022-11-01 do 2022-11-09

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Lipsko

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako eksperta od projektowania ogrodu to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Lipsko

2022-10-05 do 2022-10-13

Aranżacja Ogrodu Lipsko

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na perfekcyjna aranżacja ogrodu w rejonie Mazowieckiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 500m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Las gliniański

2022-09-16 do 2022-09-16

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Lipsko

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

 • Lipsko

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Lipsko

Szukasz Klienta jako sprawdzony specjalista z zakresu doskonałego projektowania ogrodów? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lipsko

2022-07-14 do 2022-07-22

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Zwoleń

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2". Zrealizuj zlecenie najwyższej klasy aranżacji ogrodu jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Zwolenia i przyległych miast. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Zwoleń

2022-08-08 do 2022-08-16

Perfekcyjne Projekty Ogrodów Lipsko

Przygotowanie projektów ogrodu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-07 do 2023-01-15

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Opole Lubelskie

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: cały bo działki Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierz...

 • Opole Lubelskie

2022-09-06 do 2022-09-14

Profesjonalne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Opole Lubelskie

2022-07-21 do 2022-07-29

Projekty Ogrodów

Przygotowanie projektów ogrodu z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Opole Lubelskie

2022-08-25 do 2022-09-02

Doskonała Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Pawłów

2022-11-23 do 2022-12-01

Solidne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzch...

 • Radom

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 800m2, Radom

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi projektowania ogrodu na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Radom

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 201-250m2, Radom

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Radom

2022-09-11 do 2022-09-19

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2, Radom

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Radom

2022-10-09 do 2022-10-17

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Radom

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu najwyższej klasy projektowania zieleni odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2 i zostało napisane przez pewnego Klienta. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Radom

2022-09-02 do 2022-09-10

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodu Lipsko

Masz zamiar przyjąć zlecenie na projektowanie ogrodu, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 500m2 to rewelacyjny wybór. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Radom

2022-11-02 do 2022-11-10

Rewelacyjne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Cały bok posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Oleksów

2022-11-08 do 2022-11-08

Wyjątkowa Aranżacja Ogrodu

Zapytanie o treści - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2 jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Świętokrzyskiego i z sąsiednich miast. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Wąchock

2022-08-17 do 2022-08-25

Najlepsze Planowanie Ogrodów

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 4600m2", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Opatów

2022-07-14 do 2022-07-22

Rewelacyjne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Wąwolnica

2022-10-22 do 2022-10-30

Aranżacja ogrodu, 6200m2, Orońsko

Szukasz Zlecającego jako dobry fachowiec z zakresu pierwszorzędnego planowania ogrodów z Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Orońsko

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Stary Pożóg

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Stary pożóg

2022-09-22 do 2022-09-30

Wyjątkowa Aranżacja Ogrodu

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako solidny fachowiec z zakresu wyjątkowej aranżacji ogrodu z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Łukawa

2022-08-30 do 2022-09-03

Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Baćkowice

2023-01-11 do 2023-01-19

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów