Projektowanie ogrodów w Białobrzegach

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 670 737 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
574 206 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Białobrzegach

Projektowanie ogrodów Białobrzegi

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodów w Białobrzegach

4 opinie

Od lat pracownicy P.B.U.H SITAREK SPÓŁKA JAWNA wykonują usługi z zakresu projektowania ogrodów, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Król Budowy - Solidne Projektowanie Ogrodów Białobrzegi

Solidne Projektowanie Ogrodów Białobrzegi

1 opinia

Chesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu solidnego projektowania ogrodów z Białobrzegów, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Król Budowy jest Twoim rozwiązaniem. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

MK_Gardening - Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodu Białobrzegi

Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodu Białobrzegi

Bez oporów zleć zadanie najwyższej klasy planowania ogrodu specjalistom z firmy MK_Gardening. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Białobrzegi i okolicznych powiatów. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Emibruk - Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Białobrzegi

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do projektowania ogrodu ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

LOGIS SIEK ŁUKASZ - Perfekcyjne Projektowanie Zieleni Białobrzegi

LOGIS SIEK ŁUKASZ

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego projektowania zieleni na terenie Białobrzegów lub okolicy. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Ogrodnik - Solidne Projektowanie Ogrodu Białobrzegi

Ogrodnik

Od wielu lat pracownicy firmy Ogrodnik realizują usługi z zakresu solidnego projektowania ogrodów, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zachęcamy do kontaktu.

Najnowsze z 27 zleceń na projektowanie ogrodów w Białobrzegach

Solidne Projektowanie Zieleni Białobrzegi

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Grójec

2022-10-04 do 2022-10-12

Wyjątkowe Planowanie Ogrodów Białobrzegi

Chcesz wykonać zlecenie na planowanie ogrodów, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2 to świetny pomysł. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Radom

2023-01-30 do 2023-02-07

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodu Białobrzegi

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje ...

 • Radom

2023-02-06 do 2023-02-14

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Radom

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzch...

 • Radom

2022-10-18 do 2022-10-26

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2, Radom

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Radom

2022-10-09 do 2022-10-17

Pierwszorzędne Projekty Ogrodów Białobrzegi

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Radom

2022-09-11 do 2022-09-19

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 500m2, Radom

Wykonaj zlecenie profesjonalnego projektowania ogrodów o treści "Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 500m2", jako fachowiec z miejscowości Radom. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Radomia nie masz sobie równych. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Radom

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 900m2, Sułkowice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Sułkowice

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 12000m2, Lesznowola

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Lesznowola

2023-03-14 do 2023-03-22
dodano 7 dni temu

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Lesznowola

Zlecenie o treści - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2 jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i okolic. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Lesznowola

2022-12-31 do 2022-12-31

Zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2, Mniszew

Zrealizuj zlecenie najlepszego projektowania ogrodów o treści "Zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2", jako specjalista z miejscowości Mazowieckie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Mniszew

2023-03-19 do 2023-03-27
dodano 2 dni temu

Projektowanie Zieleni

Wykonaj usługę doskonałego projektowania zieleni o treści "Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 500m2", jako profesjonalista z miejscowości Mazowieckie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Umów się na rozmowę jeszcze dziś.

 • Orońsko

2023-02-01 do 2023-02-09

Doskonałe Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Orońsko

2022-11-24 do 2022-12-02

Perfekcyjne Projekty Ogrodów

Przygotowanie projektów ogrodu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wola Prażmowska

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 500m2, Prażmów

Ten Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 500m2. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Prażmów

2023-02-28 do 2023-03-08

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Przysucha

Jeśli dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako eksperta od projektowania ogrodu to zrealizuj zlecenie - Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Przysucha

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 1800m2, Biała Rawska

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od projektów ogrodu. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę aranżację nowego ogrodu, 1800m2, chcąc doświadczonych specjalistów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Biała Rawska

2023-02-04 do 2023-02-12

Najlepsze Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Szymanowice duże

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 700m2, Kozienice

Przekonaj się, że Klienci zlecający planowanie ogrodów są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od planowania ogrodów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kozienice

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Kozienice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Kozienice

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Kozienice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Kozienice

2022-12-13 do 2022-12-21

Zapytanie o wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2, Kozienice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do...

 • Kozienice

2023-03-03 do 2023-03-11

Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 51-100m2, Julianów

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 51-100m2". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie projektów ogrodu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Julianów

2023-03-01 do 2023-03-09

Projekty Ogrodów

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od projektów ogrodu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Czersk

2022-09-12 do 2022-09-20

Aranżacja ogrodu, 2500m2, Góra Kalwaria

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Góra Kalwaria

2023-02-13 do 2023-02-21

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 250m2, Złotokłos

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Złotokłos

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Runów

Nie trać energii i zrealizuj zapytanie o fantastyczne planowanie ogrodów w Mazowieckim. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Runów

2022-10-03 do 2022-10-11

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów