Kierownik budowy w Słupcy

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 441 526 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 714 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Słupcy

Kierownik budowy Słupca

Solidny Nadzór Budowlany

47 opinii

Ten specjalista działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnego nadzoru budowlanego. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Moskal - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Słupca

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

1 opinia

Pragniesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu wysokiej klasy nadzorowania budowy z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Moskal jest Twoim rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK - Wyjątkowy Kierownik Budowy Słupca

Wyjątkowy Kierownik Budowy Słupca

2 opinie

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK będzie najszybszą drogą. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Adam - Najlepszy Kierownik Budowy Słupca

Najlepszy Kierownik Budowy

Szukasz najlepszego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, firma Adam jest tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Śmigiel Firma Projektowo Budowlana Dariusz Śmigielski - Solidne Nadzorowanie Budowy Słupca

Śmigiel Firma Projektowo Budowlana Dariusz Śmigielski

Z czystym sumieniem powierz usługę solidnego nadzorowania budowy ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Słupca i pobliskich powiatów. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Budohand - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Słupca

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

Chesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Budohand jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Firma Ogólnobudowlana - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy w Słupcy

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy w Słupcy

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do nadzorowania budowy ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

EURODOM zaklad remontowo budowlany - Sumienny Kierownik Budowy Słupca

Sumienny Kierownik Budowy

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma EURODOM zaklad remontowo budowlany jest tym, czego potrzebujesz. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

F.U.H Wektor - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Słupca

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Słupca

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym fachowcom od nadzorowania budowy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Komplex Firma Remontowo -Budowlana lidia Liczbińska - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Słupca

Komplex Firma Remontowo -Budowlana lidia Liczbińska

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Komplex Firma Remontowo -Budowlana lidia Liczbińska pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 25 zleceń na kierowników budowy w Słupcy

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Zagórów

Zapytanie o treści - Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Wielkopolskiego i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zagórów

2022-10-07 do 2022-10-15

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Słupca

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony profesjonalista z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Słupcy? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Słupca

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 550m², Słupca

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Słupca

2022-08-18 do 2022-08-26

Potrzebuję kierownika do wykonania remontu, do 100m², Słupca

Jako sprawdzona firma oraz solidny kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Słupcy oraz w okolicy? Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Słupca

2022-07-28 do 2022-08-05

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Żelazków

2023-01-26 do 2023-02-03

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Witkowo

Zleceniodawca napisał "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m²". Przyjmij zadanie solidnego kierowania budową jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z okolic Wielkopolskiego i pobliskich miast. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Witkowo

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Grabowo Królewskie

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Grabowo królewskie

2022-11-09 do 2022-11-17

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Wykonaj zlecenie rewelacyjnego nadzorowania budowy o treści "Zapytanie o kierownika budowy, 201-300m²", jako specjalista z miejscowości Wielkopolskie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Wielkopolskiego jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kazimierz Biskupi

2022-08-30 do 2022-09-09

Nadzór Budowlany Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Września

2022-11-27 do 2022-12-05

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Września

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Września

2022-08-06 do 2022-08-14

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Września

2022-07-21 do 2022-07-29

Poszukuję kierownika budowy, 2700m², Koziegłowy

Przyjmij zadanie perfekcyjnego kierowania budową o treści "Poszukuję kierownika budowy, 2700m²", jako fachowiec z miejscowości Wielkopolskie. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego jesteś w ścisłej czołówce. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Koziegłowy

2022-08-31 do 2022-09-08

Fantastyczny Kierownik Budowy Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Konin

2022-09-11 do 2022-09-19

Nadzór Budowlany

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m², dotarcie do dobrego nadzoru budowlanego może być niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Konin

2022-11-29 do 2022-12-07

Fenomenalny Nadzorca Budowlany Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Konin wielkopolska

2022-08-20 do 2022-08-28

Poszukuję kierownika budowy, 60m², Golimowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: Postawienie silosa zbożowego 60 t Rodzaj budynku: Silos lejowy zbozowy Powierzchnia budynku: 60m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Golimowo

2022-11-21 do 2022-11-29

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Projekt domu zdrojówki 11 ze zmianami Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gniezno

2022-08-30 do 2022-09-07

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gniezno

Zleceniodawca napisał "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie doskonałego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Żeby poznać Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Gniezno

2022-07-30 do 2022-08-07

Najlepsze Kierowanie Budową Słupca

Klient wprowadził zapytanie "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 160m²". Wykonaj usługę najlepszego kierowania budową jako fachowiec w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Gniezna i sąsiednich powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gniezno

2022-07-26 do 2022-08-03

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gniezno

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace w miejscowości Gniezno i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Gniezno

2022-12-28 do 2023-01-05

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gniezno

2022-09-14 do 2022-09-14

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Nekla

Zrealizuj zlecenie profesjonalnego nadzorowania budowy o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jako specjalista z miejscowości Wielkopolskie. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego jesteś w ścisłej czołówce. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Nekla

2022-12-05 do 2022-12-13

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

Jeżeli wykonujesz zlecenia na perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Nekielka

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Nekla

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nekla

2023-01-28 do 2023-02-05

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Nekla

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nekla

2022-12-11 do 2022-12-19

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy