Kierownik budowy w Koninie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 445 084 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 956 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Koninie

Kierownik budowy Konin

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

47 opinii

Jeżeli potrzebujesz fantastycznego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to Biuro Obsługi Budownictwa jest do Twoich usług. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

FKM Adam Nowicki - Znakomity Kierownik Budowy Konin

Znakomity Kierownik Budowy

2 opinie

Rozpocznij współpracę z FKM Adam Nowicki jeśli szukasz znakomitych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Konina i w sąsiednich miastach. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Usługi projektowe, nadzory budowlane, kierownik budowy - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Konin

Usługi projektowe, nadzory budowlane, kierownik budowy

1 opinia

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Usługi projektowe nadzory budowlane kierownik budowy pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Konin

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Konin

3 opinie

PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane to wybitni specjaliści od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z Konina i pobliskich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

FB PROJECT Sp.z o.o Konin - Wyjątkowy Kierownik Budowy w Koninie

Wyjątkowy Kierownik Budowy w Koninie

Zwróć się do FB PROJECT Sp.z o.o Konin jeśli szukasz wyjątkowych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Konina i w okolicy. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Main - Doskonały Nadzór Budowlany Konin

Main

Z czystym sumieniem powierz usługę perfekcyjnego nadzorowania budowy profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Konina i przyległych miast. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

MP - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Konin

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje doskonałe nadzorowanie budowy na obszarze Konina, jak również okolicznych miast i powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Wolicki - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Konin

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Konina, ale także okolicznych miast. Prowadzenie całej budowy wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

NADZORY BUDOWLANE - MARCIN JANCZAK - Solidne Nadzorowanie Budowy Konin

Solidne Nadzorowanie Budowy

NADZORY BUDOWLANE - MARCIN JANCZAK to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, obsługujący Klientów z Konina i pobliskich miast. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Marcin Skąpski - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Konin

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Konin

Już od kilku lat pracownicy firmy Marcin Skąpski wykonują usługi z zakresu solidnego nadzorowania budowy, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 25 zleceń na kierowników budowy w Koninie

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m², Konin

Chcesz przyjąć zlecenie na kierowanie budową, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m² to dobry wybór. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Konin

2022-11-29 do 2022-12-07

Fantastyczny Kierownik Budowy Konin

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Konin

2022-09-11 do 2022-09-19

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Konin Wielkopolska

Zleceniodawca napisał "Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Zrealizuj usługę fantastycznego nadzorowania budowy jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Konin wielkopolska

2022-08-20 do 2022-08-28

Świetny Nadzór Budowlany Konin

Rodzaj prac objętych nadzorem: Dokończenie budowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Chcę dokończyć budowę domu jednorodzinnego, który obecnie jest w stanie surowym otwartym....

 • Kazimierz Biskupi

2022-08-30 do 2022-09-09

Poszukuję kierownika budowy, 2700m², Koziegłowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: osiedle domów jednorodzinnych Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 2700m² Informacje dodatkowe: Poszukuję kierownika budowy do osiedla domów jednorodzinnych w zabu...

 • Koziegłowy

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m², Sompolno

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sompolno

2022-11-23 do 2022-12-02

Zapytanie o kierownika do przebudowy, do 100m², Żelazków

Jako najwyższej klasy nadzorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient napisał "Zapytanie o kierownika do przebudowy, do 100m²". Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Żelazków

2023-01-26 do 2023-02-03

Dobry Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 2000m² Informacje dodatkowe: obiekt w stanie stan surowy zamknięty Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Koło

2022-08-31 do 2022-09-08

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Koło

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Koło

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 550m², Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 550m² Informacje dodatkowe: Potrzebujemy Kierownika Budowy do nadzoru wyko...

 • Słupca

2022-08-18 do 2022-08-26

Dobry Kierownik Budowy

Będąc w gronie kierowników budowy z tak bogatym doświadczeniem działasz w miejscowości Słupca i w okolicy? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Słupca

2022-07-28 do 2022-08-05

Kierownik Budowy

Solidne kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w fachu kierownika budowy. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Słupca

2022-09-20 do 2022-09-28

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Zagórów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Zagórów

2022-10-07 do 2022-10-15

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 150m², Turek

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 150m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Turek

2022-08-10 do 2022-08-18

Najwyższej Klasy Nadzorca Budowlany Konin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Turek

2022-10-13 do 2022-10-21

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Konin

Jeśli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy nadzorowanie budowy w rejonie Kujawsko-pomorskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Piotrków Kujawski

2022-12-29 do 2023-01-06

Rewelacyjne Kierowanie Budową Konin

Przyjmij zadanie rewelacyjnego kierowania budową o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Wielkopolskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Wielkopolskiego nie masz sobie równych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Witkowo

2023-01-03 do 2023-01-11

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Topólka

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Topólka

2022-12-07 do 2022-12-15

Perfekcyjny Kierownik Budowy

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Strzelno

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Strzelno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Strzelno

2022-09-15 do 2022-09-23

Nadzorca Budowlany

Jako sprawdzona firma i doskonały nadzorca budowlany działasz w miejscowości Kujawsko-pomorskie lub w okolicy? Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Chabsko

2022-11-13 do 2022-11-21

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 201-300m², Radziejów

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, choć szuka od sam nie wiesz jak dawna, wysłał nam ogłoszenie o treści - Zlecenie na kierownika do przebudowy, 201-300m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Radziejów

2022-08-23 do 2022-08-31

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Radziejów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Poszukuję kierownika budowy pilnie lub Panią kierownik. Więcej informacji udziele telefoniczn...

 • Radziejów

2023-01-14 do 2023-01-22

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Radziejów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Radziejów

2022-09-06 do 2022-09-14

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Grabowo królewskie

2022-11-09 do 2022-11-17

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy