Elektryk w Pyrzycach

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 450 613 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 182 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Pyrzycach

Elektryk Pyrzyce

PROINSTAL

44 opinie

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie PROINSTAL w rejonie Pyrzyc. Ta firma elektryczna posiada wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że wymiana instalacji elektrycznej zostanie wykonane dokładnie. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę specjalistów od elektryczności typowy zakres usług.

InstaVolt - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Pyrzyce

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne

6 opinii

Eksperci z InstaVolt to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży instalatorstwa elektrycznego. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Mariusz Przybyszewski - Wyjątkowy Elektryk Pyrzyce

Mariusz Przybyszewski

5 opinii

Poszukujesz rzetelnego specjalisty oferującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem wśród firm elektrycznych z Pyrzyc. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Elektrans - Dobry Elektryk Pyrzyce

Dobry Elektryk Pyrzyce

1 opinia

Firma Elektrans zajmuje się usługami z zakresu wymiany instalacji elektrycznej. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci elektrycy nie mają sobie równych wśród firm elektrycznych. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Elektroinż - Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych w Pyrzycach

Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych w Pyrzycach

4 opinie

Wybierz firmę Elektroinż jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego wykonania instalacji elektrycznej w miejscowości Pyrzyce lub sąsiednim mieście. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Instalacje Elektryczne Paweł Danielewicz - Świetna Firma Elektryczna Pyrzyce

Świetna Firma Elektryczna

3 opinie

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Instalacje Elektryczne Paweł Danielewicz. Ta znana firma elektryczna jest rozchwytywana w branży w rejonie Pyrzyc za kompletne wykonywanie usług elektrycznych. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

ELDOM DOMINIK RAK - Solidne Instalatorstwo Elektryczne Pyrzyce

ELDOM DOMINIK RAK

2 opinie

Specjalność ELDOM DOMINIK RAK to solidne usługi elektryczne i inne usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego na terenie Pyrzyc oraz sąsiednich miast. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

ADEXBUD Usługi Remontowo-Budowlane - Znakomite Instalacje Elektryczne Pyrzyce

Znakomite Instalacje Elektryczne Pyrzyce

32 opinie

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ADEXBUD Usługi Remontowo-Budowlane. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Evolux Kompleksowe Mycie i Malowanie - Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej Pyrzyce

Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej

37 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej wymiany instalacji elektrycznej i oczekujesz dużego zaangażowania to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Evolux Kompleksowe Mycie i Malowanie. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

ROCKWOOD Zdzisław Gąsiorowski - Fenomenalne Pogotowie Elektryczne Pyrzyce

ROCKWOOD Zdzisław Gąsiorowski

16 opinii

To fenomenalne pogotowie elektryczne to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie w branży. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców standardowa metoda działania.

Najnowsze z 18 zleceń na instalacje elektryczne w Pyrzycach

Zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w domu, 11-25pkt. el., Pyrzyce

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż r...

 • Pyrzyce

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 2 dni temu

Potrzebny elektryk, pomiary elektryczne w w bud. użyteczności publicznej, 501m² lub więcej, Pyrzyce

Typ budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia pomieszczeń: 501m² lub więcej Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Informacje dodatkowe: Dzień doby. Potrzebujemy namiary na firmę ...

 • Pyrzyce

2023-01-25 do 2023-02-02

Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, mieszkanie, 1pkt. el., Pyrzyce

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Pyrzyce

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na prace przy instalacji elektrycznej, Dębica

Zakres prac: rozbudowa instalacji elektrycznej Typ budynku: Budynek gospodarczy Liczba punktów elektrycznych: 4 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mont...

 • Dębica

2022-12-22 do 2022-12-30

Doskonałe Prace Elektryczne Pyrzyce

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlen...

 • Tetyń

2022-12-21 do 2022-12-29

Instalatorstwo Elektryczne Pyrzyce

Poszukiwane są perfekcyjne usługi elektryczne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, dom, 5pkt. el.. Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu instalatorstwa elektrycznego, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Bielice

2022-12-13 do 2022-12-21

Pierwszorzędna Elektryka Pyrzyce

Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

 • Pyrzyce

2022-12-08 do 2022-12-08

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 51-100m², Pyrzyce

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie...

 • Pyrzyce

2022-11-29 do 2022-12-07

Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne

Dla Klienta znalezienie pierwszorzędnej firmy elektrycznej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający w rejonie Pyrzyc, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Pyrzyce

2022-10-18 do 2022-10-26

Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Pyrzyce

Zakres zlecenia: montaż rozdzielni elektrycznej Rodzaj obiektu: domki letniskowe Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe...

 • Lipiany

2022-10-10 do 2022-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków