Elektryk w Choszcznie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 284 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 509 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Choszcznie

Elektryk Choszczno

Solidne Usługi Elektryczne

10 opinii

Przez zapewnianie solidnej usługi elektrycznej Usługi Elektryczne Paweł Niedźwiedź wybija się w branży. Sławę oddają opinie zadowolonych zleceniodawców. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Fakus Henryk Pierzakowski - Niezawodna Firma Elektryczna Choszczno

Fakus Henryk Pierzakowski

2 opinie

Firma elektryczna Fakus Henryk Pierzakowski to prawdziwi wyjadacze w temacie instalatorstwa elektrycznego. Swoje najlepsze usługi elektryczne oferują w rejonie miejscowości Choszczno. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Wolfram sp. z o. o. - Sumienny Elektryk Choszczno

Sumienny Elektryk Choszczno

1 opinia

Firma elektryczna Wolfram sp. z o. o. zajmuje się usługami z zakresu wykonania instalacji elektrycznej. Wyróżnia się wspaniałymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

PHU Complex - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Choszczno

PHU Complex

1 opinia

Od lat pracownicy firmy PHU Complex świadczą usługi z zakresu rewelacyjnej wymiany instalacji elektrycznej, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi elektrycznej. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Elektra Marek Korolkow Usługi Elektryczno-Budowlane - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne w Choszcznie

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne w Choszcznie

4 opinie

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Elektra Marek Korolkow Usługi Elektryczno-Budowlane z Choszczna będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

PPHU Complex Alina Suchecka - Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Choszczno

PPHU Complex Alina Suchecka

15 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od instalacji elektrycznych? Trafiłeś w dobre miejsce - PPHU Complex Alina Suchecka jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Mont Zbigniew Garbiak - Dobry Elektryk Choszczno

Dobry Elektryk

1 opinia

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Mont Zbigniew Garbiak są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

KRISBUILDING Projektowanie - Wykonawstwo - Nadzory Krzysztof Wysocki - Godne Zaufania Pogotowie Elektryczne Choszczno

Godne Zaufania Pogotowie Elektryczne

43 opinie

Godne zaufania pogotowie elektryczne z Choszczna to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców typowy zakres usług.

Kominex Tomasz Reutowicz - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Choszczno

Kominex Tomasz Reutowicz

1 opinia

Firma elektryczna Kominex Tomasz Reutowicz to prawdziwi profesjonaliści w branży instalatorstwa elektrycznego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Choszczna. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi Elektryczno - Montażowe - Profesjonalne Usługi Elektryczne Choszczno

Profesjonalne Usługi Elektryczne Choszczno

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę od profesjonalnych usług elektrycznych z Choszczna do realizacji zaplanowanych działań? Firma Usługi Elektryczno - Montażowe jest Twoim rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 23 zleceń na instalacje elektryczne w Choszcznie

Elektryka Choszczno

Dla Klienta wybranie profesjonalnej firmy elektrycznej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, z własnej inicjatywy jako prawdziwy specjalista w kwestii elektryki działający na terenie Zachodniopomorskiego, którzy znają się na swojej robocie. Nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Święciechów

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 8 dni temu

Bezkonkurencyjne Roboty Elektryczne Choszczno

Jako profesjonalista złóż bezkonkurencyjną ofertę robót elektrycznych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Potrzebny elektryk do przeglądu lub pomiarów inst. elektrycznej, do 50m²" jest idealne dla Ciebie. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Choszczno

2023-01-09 do 2023-01-17

Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, dom, 2pkt. el., Choszczno

Spowoduj, że prace elektryczne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny doradca z branży prac elektrycznych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, dom, 2pkt. el.. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Choszczno

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecenie dla elektryka, drobne prace elektryczne, dom, 2pkt. el., Choszczno

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 2 Zakres prac: przeniesienie punktów elektrycznych, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Informacje dodatkowe: Nie dochodzi prąd do 2 gniazdek elektrycznych w kuchni przez co niecz...

 • Choszczno

2022-12-15 do 2022-12-23

Zapytanie dla firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, 51-100m², Choszczno

Szukasz skrojonego pod Ciebie zlecenia? Jako rzetelny wykonawca wykonujący usługi elektryczne i elektryk bez konkurencji wśród firm elektrycznych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie dla firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, 51-100m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Choszczno

2022-12-07 do 2022-12-15

Potrzebny elektryk, wymiana instalacji elektrycznej, 64m², Choszczno

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 22 Powierzchnia obiektu: 64m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pr...

 • Choszczno

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapytanie dla firmy, wykonanie przyłącza elektrycznego, 51-100m², Chłopowo

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji robót elektrycznych szybko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeżeli szuka odpowiednich robót elektrycznych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Chłopowo

2022-11-02 do 2022-11-10

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Choszczno

Dla Klienta wybranie perfekcyjnej firmy elektrycznej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy specjalista w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający na terenie Zachodniopomorskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Recz

2022-10-24 do 2022-11-01

Wiarygodna Firma Elektryczna Choszczno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Liczba punktów elektrycznych: 301 - 500 Powierzchnia obiektu: 201-300m² Dostawca...

 • Choszczno

2022-10-18 do 2022-10-26

Odpowiednie Prace Elektryczne Choszczno

Udowodnij Zlecającemu, że takiej propozycji prac elektrycznych prędko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeżeli poszukuje odpowiednich prac elektrycznych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Recz

2022-10-17 do 2022-10-25

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków