Elektryk w Stargardzie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Stargardzie

Elektryk Stargard

Najlepsze Instalacje Elektryczne

44 opinie

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PROINSTAL. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od napraw awarii po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

INST-ALL ENERGY Maciej Mikiciuk - Perfekcyjna Firma Elektryczna Stargard

Perfekcyjna Firma Elektryczna

16 opinii

Perfekcyjna firma elektryczna oferująca swoje usługi w miejscowości Stargard i w pobliskich powiatach. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

EL.Perspectiv - Pierwszorzędne Pogotowie Elektryczne Stargard

Pierwszorzędne Pogotowie Elektryczne

7 opinii

Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z EL.Perspectiv są dla Ciebie stworzeni. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

InstaVolt - Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Stargard

Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

6 opinii

Wiele długich lat pracownicy InstaVolt oferują usługi z zakresu wykonania instalacji elektrycznej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę.

Elektro-Bot Denis - Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Stargard

Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Stargard

3 opinie

Firma Elektro-Bot Denis świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Stargardu i z sąsiednich miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

ELGROM Adam Szameto - Wyjątkowa Firma Elektryczna Stargard

ELGROM Adam Szameto

3 opinie

Ta wyjątkowa firma elektryczna z Stargardu to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Emka Elektromont - Utalentowany Elektryk Stargard

Emka Elektromont

2 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie instalacji elektrycznych i zatrudnij Emka Elektromont. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Gracjan Szadziński - Profesjonalne Usługi Elektryczne w Stargardzie

Profesjonalne Usługi Elektryczne w Stargardzie

1 opinia

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę od profesjonalnych usług elektrycznych z Stargardu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Gracjan Szadziński jest Twoim rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Elektrans - Najwyższej Klasy Usługi Elektryczne Stargard

Elektrans

1 opinia

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Elektrans. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży na terenie Stargardu za drobiazgowe realizowanie usług elektrycznych. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów typowy pakiet usług.

HAUSLUX Sp. z o.o - Solidne Instalacje Elektryczne Stargard

Solidne Instalacje Elektryczne Stargard

1 opinia

Jeśli interesuje Cię solidne pogotowie elektryczne od instalacji elektrycznych to skorzystaj z usług specjalistów z HAUSLUX Sp. z o.o. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 46 zleceń na instalacje elektryczne w Stargardzie

Doskonałe Instalacje Elektryczne Stargard

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 80 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż okablowania i puszek, montaż rozd...

 • Kobylanka

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Rewelacyjne Usługi Elektryczne Stargard

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do elektryki i świadczy rewelacyjne usługi elektryczne na terenie miejscowości Stargard, jak również okolicznych miast i powiatów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Stargard

2023-01-22 do 2023-01-22

Zlecę Klient prosi o poradę w w mieszkaniu, do 50m², Stargard

Typ budynku: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Zakres zlecenia: Klient prosi o poradę Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2023-01-19 do 2023-01-27

Pierwszorzędna Elektryka Stargard

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: budynek użyteczności publicznej Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, Montaż ...

 • Stargard

2023-01-19 do 2023-01-27

Bezkonkurencyjne Prace Elektryczne Stargard

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż rozdzielni Termin rozpoczęcia p...

 • Stargard

2023-01-15 do 2023-01-23

Tanie Prace Elektryczne

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: Naprawę istniejące...

 • Chociwel

2023-01-15 do 2023-01-23

Tanie Usługi Elektryczne

Szukasz dopasowanego do Ciebie zlecenia? Jako sprawdzony specjalista wykonujący usługi elektryczne i elektryk pierwszej klasy w Stargardzie poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam firmy elektrycznej". Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Stargard

2023-01-09 do 2023-01-17

Profesjonalna Elektryka

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, monta...

 • Ińsko

2023-01-04 do 2023-01-12

Dobry Elektryk Stargard

Typ budynku: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2023-01-01 do 2023-01-09

Rewelacyjne Roboty Elektryczne

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 6 lub więcej Zakres prac: montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Informacje dodatkowe: Pomiar stanu izolacji po zalaniu 2 pomieszczeń podpiwniczonych. Termin rozpoczęcia prac: 2022-...

 • Kobylanka

2022-12-20 do 2022-12-28

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków