Domy murowane w Kędzierzynie-Koźlu

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 845 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 413 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Domy murowane Kędzierzyn-Koźle - ranking najlepszych firm

Domy murowane Kędzierzyn-Koźle

Rewelacyjny Dom Tradycyjny w Kędzierzynie-Koźlu

5 opinii

Zrealizowanie domu tradycyjnego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi Ogólnobudowlane WW ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Dom Marzeń S.C. - Domy Murowane Pod Klucz Kędzierzyn-Koźle

Domy Murowane Pod Klucz Kędzierzyn-Koźle

1 opinia

Gdy szukasz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Dom Marzeń S.C. są dla Ciebie stworzeni. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

PBT Daniel Los - Solidny Dom Tradycyjny Kędzierzyn-Koźle

PBT Daniel Los

13 opinii

Jeżeli wciąż potrzebujesz ekspertów od domu tradycyjnego to powierz tę kwestię specjalistom z PBT Daniel Los. Kędzierzyn-Koźle to teren, na którym koncentrują swoje działania. Jeśli chcesz otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Nammert bau - Rewelacyjni Domy Murowane Kędzierzyn-Koźle

Nammert bau

2 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij Nammert bau. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Magura Mariusz - Domy w Technologii Tradycyjnej Kędzierzyn-Koźle

Domy w Technologii Tradycyjnej

2 opinie

Myślisz, że pierwszorzędne domy w technologii tradycyjnej to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Magura Mariusz poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Adam Urbanik ARCHITEKTURA - Dom Jednorodzinny Kędzierzyn-Koźle

Adam Urbanik ARCHITEKTURA

5 opinii

Zrealizowanie domu jednorodzinnego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Adam Urbanik ARCHITEKTURA ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

K+D Budownictwo Sp. z o.o. - Najlepsi Domy Murowane Kędzierzyn-Koźle

Najlepsi Domy Murowane Kędzierzyn-Koźle

1 opinia

Jesteś zdania, że najlepsi domy murowane to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z KD Budownictwo Sp. z o.o. udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Usługi Budowlane Mariusz Długosz - Staranne Domy Murowane Pod Klucz Kędzierzyn-Koźle

Staranne Domy Murowane Pod Klucz

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od domów murowanych pod klucz to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Usługi Budowlane Mariusz Długosz. Kędzierzyn-Koźle i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Chem Kor S.C. Stanisław Cieżak Marek Kaliszewski - Perfekcyjne Domy w Technologii Tradycyjnej Kędzierzyn-Koźle

Perfekcyjne Domy w Technologii Tradycyjnej

1 opinia

Jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od domów w technologii tradycyjnej to wykorzystaj doświadczenie Chem Kor S.C. Stanisław Cieżak Marek Kaliszewski. Kędzierzyn-Koźle i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

SG BUDOWNICTWO S.C. - Doskonali Domy Murowane Kędzierzyn-Koźle

SG BUDOWNICTWO S.C.

2 opinie

Jeśli poszukujesz doskonałej współpracy to specjaliści z SG BUDOWNICTWO S.C. są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

29 Zleceń - Domy Murowane Kędzierzyn-koźle

Profesjonalny Stan Surowy Domu Kędzierzyn-Koźle

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od stanu surowego domu. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Długomiłowice

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 160m², Kędzierzyn-Koźle

Zapytanie o treści - Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 160m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Kędzierzyna-Koźla i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i prześlij ofertę.

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-07-30 do 2022-08-07

Domy murowane - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 54 154 Specjalistów od Domów Murowanych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Polska Cerekiew

Klient napisał "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 101-150m²". Wykonaj zlecenie wysokiej klasy budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń w miejscowości Opolskie i sąsiednich powiatów. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Polska Cerekiew

2022-06-29 do 2022-07-07

Doskonały Dom w Stanie Surowym Kędzierzyn-Koźle

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-06-19 do 2022-06-27

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, 101-150m², Stare Koźle

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: Fundament Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: Brak Budynek podpiwniczony: nie Projekt: https://www.archon.pl...

 • Stare koźle

2022-06-14 do 2022-06-22

Profesjonalne Budowanie Domów w Stanie Surowym Kędzierzyn-Koźle

Klient napisał "Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 101-150m²". Wykonaj usługę profesjonalnego budowania domów w stanie surowym jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji prac w miejscowości Kędzierzyn-Koźle i przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-05-16 do 2022-05-24

Profesjonalny Stan Deweloperski Domu Kędzierzyn-Koźle

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: Budynek gospodarczy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: Gont bitumiczny Budynek podpiwn...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-05-14 do 2022-05-22

Solidny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-04-26 do 2022-05-04

Doskonały Dom w Stanie Surowym

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od domu w stanie surowym. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-04-15 do 2022-04-23

Porządne Domy w Surowym Stanie Kędzierzyn-Koźle

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 114m² Materiał na dach: dach płaski Budynek podpiwniczony: nie Projek...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-04-03 do 2022-04-11

Pierwszorzędne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Wpraw w zachwyt tego Zlecającego profesjonalnym działaniem w rejonie Opolskiego. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym zrealizuj zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, SSZ, 151-200m²" i dowiedź, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone błyskawicznie. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Bierawa

2022-07-30 do 2022-08-07

Staranne Domy w Surowym Stanie

Ten Klient jest zdania, że staranne domy w surowym stanie to nieprosty temat. Napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Kotlarnia

2022-09-14 do 2022-09-15

Stan Deweloperski Domu

Ten Klient nadal potrzebuje profesjonalistów od stanu deweloperskiego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o budowę bliźniaka z Porothermu, SSO, 120m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Bierawa

2022-07-26 do 2022-07-26

Domy w Surowym Stanie

Zapytanie o treści - Zapytanie o budowę budynku, SSZ, 36-100m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Opolskie oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Leśnica

2022-03-11 do 2022-03-19

Znakomity Stan Deweloperski Domu

Przygotowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zlecę budowę domu murowanego, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Olszowa

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonałej Jakości Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z Marło Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: tak ...

 • Ujazd

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Najlepszy Stan Surowy Domu

Technologia: Porotherm profi klej Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie P...

 • Walce

2022-08-08 do 2022-08-16

Porządne Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Bojszów

2022-06-29 do 2022-07-07

Zlecę budowę budynku biurowego z Ytonga, stan deweloperski, 468m², Kuźnia Raciborska

Jeśli jeszcze jako ekspert od stanu deweloperskiego domu szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę budowę budynku biurowego z Ytonga, stan deweloperski, 468m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kuźnia Raciborska

2022-07-11 do 2022-07-19

Budowa domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Górażdże

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Górażdże-

2022-04-19 do 2022-04-27

Zapytanie o budowę budynku, SSO, 6500m², Strzelce Opolskie

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: Budynki wielorodzinne Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 6500m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: tak P...

 • Strzelce Opolskie

2022-09-02 do 2022-09-10

Budowa domu z Porothermu, SSZ, 116m², Strzelce Opolskie

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Strzelce Opolskie

2022-03-22 do 2022-03-30

Budowa domu z Porothermu, SSO, 150m², Strzelce Opolskie

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od domu w stanie surowym szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Budowa domu z Porothermu, SSO, 150m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Strzelec Opolskich bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Strzelce Opolskie

2022-06-04 do 2022-06-12

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 151-200m², Strzelce Opolskie

Dla Klienta znalezienie perfekcyjnej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest proste, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy specjalista działający w rejonie Strzelec Opolskich, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Strzelce Opolskie

2022-03-15 do 2022-03-23

Stan Surowy Domu

Ten Zlecający szuka specjalisty od stanu surowego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 101-150m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Gogolin

2022-05-24 do 2022-06-01

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSZ, 82.6m², Rachowice

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 82.6m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ...

 • Rachowice

2022-03-14 do 2022-03-22

Solidny Dom w Stanie Surowym

Przygotowanie domu w stanie surowym z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zlecę budowę domu z Ytonga, SSO, 143m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Żeby poznać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Taciszów

2022-07-14 do 2022-07-22

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 130.33m², Dąbrówka Górna

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 130.33m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Dąbrówka górna

2022-05-04 do 2022-08-31

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Modzurów

Przygotowanie domów w surowym stanie z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 101-150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Modzurów

2022-04-03 do 2022-04-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych
Udostępnij znajomemu