Remonty mieszkań w Kędzierzynie-Koźlu

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 841 149 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 885 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Kędzierzyn-Koźle - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Kędzierzyn-Koźle

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

10 opinii

Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu najwyższej klasy remontowania mieszkań z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz jest Twoim rozwiązaniem. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Cel Plus Maciej Mosiek - Najwyższej Klasy Malowanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

Najwyższej Klasy Malowanie Mieszkań

6 opinii

Szukasz fachowców od najwyższej klasy malowania mieszkań w miejscowości Kędzierzyn-Koźle lub w pobliskich miastach? Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

FHU Elektro Dom Krzysztof Buniak - Wysokiej Klasy Malowanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

Wysokiej Klasy Malowanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

6 opinii

Chesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu wysokiej klasy malowania mieszkań z Kędzierzyna-Koźla, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma FHU Elektro Dom Krzysztof Buniak jest gotowa Ci pomóc. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

GSP Concept Bau - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

GSP Concept Bau

4 opinie

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu wysokiej klasy remontowania mieszkań z Kędzierzyna-Koźla do realizacji zaplanowanych działań? Firma GSP Concept Bau jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

"LIPUT- Remonty" Sylwester Liput - Wyjątkowe Malowanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

"LIPUT- Remonty" Sylwester Liput

2 opinie

Szukasz specjalistów od wyjątkowego malowania mieszkań w rejonie Kędzierzyna-Koźla lub na terenie Kędzierzyna-Koźla? Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

OK-wykańczanie wnętrz - Solidna Firma Remontowa Kędzierzyn-Koźle

OK-wykańczanie wnętrz

2 opinie

Masz zamiar zlecić remontowanie mieszkań, a jeszcze nie masz firmy remontowej? OK-wykańczanie wnętrz to rewelacyjny wybór. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Rafał Rygol - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

Rafał Rygol

2 opinie

Zleć usługę remontowania mieszkań specjalistom firmy Rafał Rygol z miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Kędzierzyna-Koźla nie mają sobie równych. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

"MARIBUD" Mariusz Całus - Korzystne Wykańczanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

"MARIBUD" Mariusz Całus

6 opinii

Dotarcie do korzystnego wykańczania mieszkań może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale MARIBUD Mariusz Całus na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Mają ofertę dla każdego.

Dom do zmiany Anna Mielecka - Najlepsze Malowanie Mieszkań w Kędzierzynie-Koźlu

Najlepsze Malowanie Mieszkań w Kędzierzynie-Koźlu

12 opinii

Chcesz znaleźć specjalistów od najlepszego malowania mieszkań w rejonie Kędzierzyna-Koźla lub na terenie Kędzierzyna-Koźla? Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

F.T.A Tomasz Andruszków - Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

2 opinie

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych prac to najważniejsze cechy firmy F.T.A Tomasz Andruszków, której specjalnością jest malowanie mieszkań. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

36 Zleceń - Remonty Mieszkań Kędzierzyn-koźle

Rewelacyjne Remonty Mieszkań Kędzierzyn-Koźle

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 37m² Zakres prac do wykonania: ge...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Zlecę generalny remont mieszkania, 48m², Kędzierzyn-Koźle

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 48m² Zakres prac do wykonania: ge...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-09-05 do 2022-09-13

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Świetne Remonty Mieszkań

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje profesjonalistów od remontów mieszkań. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na remont mieszkania, 81-100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-09-04 do 2022-09-12

Szukam ekipy remontowej, 11-20m², Kędzierzyn-Koźle

Dzięki precyzji wykonania usługi remontu mieszkania Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawców. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-08-28 do 2022-09-05

Firma Remontowa Kędzierzyn-Koźle

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Mechnica

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o generalny remont domu, 101-150m², Kędzierzyn-Koźle

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: gen...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o generalny remont domu, 101-150m², Kędzierzyn-Koźle

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: gen...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-08-09 do 2022-08-17

Perfekcyjna Firma Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-07-18 do 2022-07-26

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 21-50m², Kędzierzyn-Koźle

Ten Klient myśli, że staranne remonty mieszkań to nieproste zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 21-50m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 38m², Kędzierzyn-Koźle

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 38m² Zakres prac do wykonania: generalny remo...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-07-13 do 2022-07-21

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu