Remont mieszkania i domu w Strzelcach Opolskich

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 888 059 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
541 516 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Strzelce Opolskie - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Strzelce Opolskie

Mateusz Wilczyński

8 opinii

Podekscytuje Cię fachowe działanie Mateusz Wilczyński w miejscowości Strzelce Opolskie. Ta firma remontowa posiada sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że malowanie mieszkań zostanie zakończone z należytą uwagą. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

KJ-HOME - Firma Remontowa Strzelce Opolskie

Firma Remontowa

2 opinie

Masz zamiar zlecić prace, a jeszcze nie znalazłeś firmy remontowej? KJ-HOME to doskonały wybór. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

Pawel Michalczyk - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Strzelce Opolskie

Rewelacyjne Remonty Mieszkań Strzelce Opolskie

6 opinii

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Pawel Michalczyk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Panda Interiors - Remonty Mieszkań Strzelce Opolskie

Remonty Mieszkań

4 opinie

Zrealizowanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Panda Interiors ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Piomar - Niezawodna Firma Remontowa w Strzelcach Opolskich

Niezawodna Firma Remontowa w Strzelcach Opolskich

3 opinie

Namierzenie niezawodnej firmy remontowej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci Piomar - to prawdziwi profesjonaliści działający w rejonie Strzelec Opolskich, którzy znają się na swojej pracy. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

FHU INST-EL Usługi Instalacyjne - Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Strzelce Opolskie

FHU INST-EL Usługi Instalacyjne

9 opinii

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy FHU INST-EL Usługi Instalacyjne, która świadczy usługi remontowania mieszkań na bardzo wysokim poziomie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

A.J. Uslugi budowlane - Najlepsza Firma Remontowa Strzelce Opolskie

A.J. Uslugi budowlane

1 opinia

Firma remontowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Strzelec Opolskich i w okolicznych miastach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Elementy Budowlane Docieplenia - Remontowanie Mieszkań Strzelce Opolskie

Remontowanie Mieszkań Strzelce Opolskie

2 opinie

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do remontowania mieszkań ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Jupi Remonty i Wykończenia Wnętrz Kamil Sosnowski - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Strzelce Opolskie

Jupi Remonty i Wykończenia Wnętrz Kamil Sosnowski

1 opinia

Poszukując wykańczania mieszkań trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa Jupi Remonty i Wykończenia Wnętrz Kamil Sosnowski przebije je wszystkie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

LNB Multiserwis - Najwyższej Klasy Firma Remontowa Strzelce Opolskie

LNB Multiserwis

7 opinii

Firma LNB Multiserwis oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Strzelce Opolskie i z sąsiednich miast. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

24 Zlecenia - Remonty Mieszkań Strzelce Opolskie

Dobra Ekipa Remontowa Strzelce Opolskie

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze ogłoszenie skierowane do ekipy remontowej, mające treść - Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m². Jako Specjaliści przeanalizuj i całościowo zrealizuj prace. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Kolonowskie

2022-09-27 do 2022-10-05

Generalny remont mieszkania, 52m², Strzelce Opolskie

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Wymiana drzwi, kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 52m² Zakres prac d...

 • Strzelce Opolskie

2022-09-07 do 2022-09-15

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Świetne Usługi Remontu Mieszkania Strzelce Opolskie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi remontu mieszkania Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie uszczęśliwić Klientów. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Strzelce Opolskie

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecę remont mieszkania, 21-50m², Suchodaniec

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Suchodaniec

2022-08-16 do 2022-08-24

Wyjątkowe Usługi Remontu Mieszkania

Zleceniodawca, który poszukuje usługi remontu mieszkania winien już teraz zgłosić się do Ciebie i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Strzelce Opolskie

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 51-80m², Strzelce Opolskie

Wykonanie remontów mieszkań dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapytanie o generalny remont mieszkania, 51-80m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Strzelce Opolskie

2022-08-13 do 2022-08-21

Perfekcyjna Ekipa Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Ujazd

2022-08-11 do 2022-08-19

Generalny remont domu, 51-80m², Izbicko

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do wyk...

 • Izbicko

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapytanie o remont mieszkania, 11-20m², Strzelce Opolskie

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres pra...

 • Strzelce Opolskie

2022-07-08 do 2022-07-16

Usługi Remontu Mieszkania

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 35m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do ...

 • Strzelce Opolskie

2022-07-07 do 2022-07-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu