Remont mieszkania i domu w Głubczycach

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 147 514 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 978 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Głubczyce - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Głubczyce

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań

8 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od remontów mieszkań? Trafiłeś w dobre miejsce - ELEKTRO-DOM MY BAWEŁNA Krzysztof Buniak jest do Twoich usług. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Bartosz Chmielik - Doskonałe Wykańczanie Mieszkań Głubczyce

Bartosz Chmielik

4 opinie

Wciąż poszukujesz specjalisty od remontów mieszkań? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Bartosz Chmielik. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ecobeat Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Doskonałe Remonty Mieszkań Głubczyce

Doskonałe Remonty Mieszkań

1 opinia

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Ecobeat Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Flizman - Perfekcyjna Firma Remontowa Głubczyce

Perfekcyjna Firma Remontowa Głubczyce

3 opinie

Firma remontowa świadcząca swoje usługi w miejscowości Głubczyce i w przyległych miastach. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

JS Elektro-Instalacje - Bezkonkurencyjne Wykańczanie Mieszkań Głubczyce

Bezkonkurencyjne Wykańczanie Mieszkań

13 opinii

Zdecydowanie o wyborze wykańczania mieszkań nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z JS Elektro-Instalacje dadzą wskazówki i dobiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

KAZ-BUD FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA E.K.JAROSZ s.c. - Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań w Głubczycach

Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań w Głubczycach

1 opinia

Znalezienie doskonałego wykańczania mieszkań jest trudniejsze niż może się wydawać, ale KAZ-BUD FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA E.K.JAROSZ s.c. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dobrego rozwiązania. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

ALEX-BUD - Dobra Firma Remontowa Głubczyce

ALEX-BUD

3 opinie

Gdy szukasz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z ALEX-BUD są dla Ciebie idealni. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

MAZUR BAU - Solidne Remonty Mieszkań Głubczyce

MAZUR BAU

4 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij MAZUR BAU. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Serum Decors Sebastian Wysoczański - Najwyższej Klasy Firma Remontowa Głubczyce

Serum Decors Sebastian Wysoczański

5 opinii

Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Serum Decors Sebastian Wysoczański jest na to skuteczną metodą. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Firma Remontowo - Budowlana Sebastian Dziuda - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Głubczyce

Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Głubczyce

9 opinii

Jeżeli interesuje Cię rewelacyjne remontowanie mieszkań w rejonie Głubczyc i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Firma Remontowo - Budowlana Sebastian Dziuda. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

19 Zleceń - Remonty Mieszkań Głubczyce

Dam zlecenie na generalny remont domu, 21-50m², Dziergowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodz...

 • Dziergowice

2022-11-27 do 2022-12-05
dodano 7 dni temu

Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 51-80m², Kietrz

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kietrz

2022-11-10 do 2022-11-18

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 399 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Znakomite Remonty Mieszkań Głubczyce

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: określony zakr...

 • Jakubowice gmina Branice

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapytanie o generalny remont domu, 21-50m², Głubczyce

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny re...

 • Głubczyce

2022-11-03 do 2022-11-11

Usługi Remontu Mieszkania Głubczyce

Jeśli usługi remontu mieszkania to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 101-150m²". Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Kietrz

2022-10-23 do 2022-10-31

Wiarygodna Firma Remontowa Głubczyce

Jako wiarygodna firma remontowa z Opolskiego i prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie, jesteś idealnym kandydatem dla tego Klienta. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Dziećmarów

2022-10-13 do 2022-10-21

Solidna Ekipa Remontowa Głubczyce

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Głubczyce

2022-10-08 do 2022-10-16

Generalny remont mieszkania, 21-50m², Kietrz

Oczaruj Zleceniodawcę sprawnym działaniem w miejscowości Opolskie. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowa podejmij się zlecenia o treści "Generalny remont mieszkania, 21-50m²" i zapewnij, że realizacja remontów mieszkań zostanie zakończona z należytą uwagą. Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Kietrz

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam ekipy remontowej, 51-80m², Cisek

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac R...

 • Cisek

2022-08-20 do 2022-08-28

Staranne Remonty Mieszkań

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie ...

 • Cisek

2022-08-20 do 2022-08-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu