Dom z cegły w Kluczborku

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 529 651 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 168 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Kluczborku

Domy murowane Kluczbork

FRB Poloczek

9 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij FRB Poloczek. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Marona Sebastian Usługi Ogólnobudowlane - Solidne Domy Murowane Pod Klucz Kluczbork

Marona Sebastian Usługi Ogólnobudowlane

1 opinia

Potrzebujesz dobrej firmy od domów murowanych pod klucz? Wykorzystaj doświadczenie Marona Sebastian Usługi Ogólnobudowlane. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Ryszard Golenia - Doskonałej Jakości Dom z Pustaka Kluczbork

Ryszard Golenia

11 opinii

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Ryszard Golenia są dla Ciebie idealni. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Pach-Dach Usługi Dekarsko-Blacharskie Tomasz Pach - Profesjonalny Dom Jednorodzinny Kluczbork

Profesjonalny Dom Jednorodzinny Kluczbork

20 opinii

Właśnie wybierasz godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Pach-Dach Usługi Dekarsko-Blacharskie Tomasz Pach jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA - Znakomita Budowa Domu Murowanego w Kluczborku

Znakomita Budowa Domu Murowanego w Kluczborku

1 opinia

Gdy poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA są dla Ciebie idealni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Andrzej Marzec Usługi Remontowo-Budowlane - Profesjonalne Domy Murowane Kluczbork

Profesjonalne Domy Murowane Kluczbork

5 opinii

Gdy szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z Andrzej Marzec Usługi Remontowo-Budowlane perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Bro-Bud. Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy i Hurtowy. Stanisław Broszko - Najlepsze Domy w Technologii Tradycyjnej Kluczbork

Bro-Bud. Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy i Hurtowy. Stanisław Broszko

1 opinia

Bro-Bud. Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy i Hurtowy. Stanisław Broszko oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Kluczborka i okolic. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Atlantis - Pierwszorzędne Domy Murowane Kluczbork

Atlantis

1 opinia

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Atlantis są dla Ciebie idealni. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Damian Marona Usługi Remontowo Budowlane - Solidny Dom Klasyczny Kluczbork

Damian Marona Usługi Remontowo Budowlane

1 opinia

Równie dobrej propozycji budowy domu murowaego prędko nie znajdziesz na terenie Kluczborka, więc jeżeli szukasz znakomitej budowy domu murowaego to bezzwłocznie poznaj Damian Marona Usługi Remontowo Budowlane. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Mateusz Szkopiak Usługi Budowlane - Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Kluczbork

Mateusz Szkopiak Usługi Budowlane

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Mateusz Szkopiak Usługi Budowlane perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze z 31 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Kluczborku

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Kluczbork

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: ...

 • Kluczbork

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 14 godzin temu

Porządny Stan Deweloperski Domu Kluczbork

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: nie zgłoszon...

 • Kluczbork

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Kluczbork

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu fantastycznej budowy domu w stanie surowym odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kluczbork

2024-04-03 do 2024-04-11

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 101-150m², Kluczbork

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Kluczbork

2024-03-15 do 2024-03-23

Staranne Domy w Surowym Stanie Kluczbork

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: fo...

 • Smardy dolne

2024-02-16 do 2024-02-24

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 101-150m², Kluczbork

Szukasz klienta jako specjalista od wysokiej klasy budowania domów w stanie surowym w miejscowości Kluczbork lub w pobliskich miastach? Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Kluczbork

2024-02-14 do 2024-02-22

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Kluczbork

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: nie ...

 • Kluczbork

2024-02-01 do 2024-02-09

Perfekcyjny Dom w Stanie Surowym Kluczbork

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: wielospadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: ...

 • Kluczbork

2024-01-31 do 2024-02-08

Budowa domu murowanego, SSO, 101-150m², Wierzbica Górna

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od domu w stanie surowym szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Budowa domu murowanego, SSO, 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Opolskie bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zaproponuj termin od razu!

 • Wierzbica Górna

2024-01-29 do 2024-02-06

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 101-150m², Wołczyn

Wykonaj zlecenie wysokiej klasy budowy domu w stanie surowym o treści "Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Opolskie. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Opolskiego jesteś jednym z najlepszych. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Wołczyn

2024-01-06 do 2024-01-14

Znakomite Domy w Surowym Stanie

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Kluczborka i z sąsiednich miast. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Kluczbork

2024-01-05 do 2024-01-05

Dam zlecenie na budowę garażu murowanego, stan pod klucz, 71-100m², Kluczbork

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: płaski Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budo...

 • Kluczbork

2024-01-01 do 2024-01-09

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Wołczyn

Poszukujesz pracy jako specjalista od pierwszorzędnego budowania domów w stanie surowym w rejonie Opolskiego lub na terenie Opolskiego? Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Wołczyn

2023-12-29 do 2024-01-06

Znakomite Domy w Surowym Stanie

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 36-70m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z Kluczborka i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kluczbork

2023-10-07 do 2023-10-15

Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Kluczbork

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym, która nie ma sobie równych w okolicy Kluczborka - odpowiedz Klientowi i pozwól sprawdzić mu na własne oczy o tym, że jesteś dobry! Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kluczbork

2023-10-03 do 2023-10-11

Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Kluczbork

Zapytanie o treści - Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kluczbork i okolic. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kluczbork

2023-09-29 do 2023-10-07

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym Kluczbork

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: czterospadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: nie ...

 • Gorzów Śląski

2023-10-07 do 2023-10-15

Znakomity Dom w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: wielospadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: forma...

 • Łubnice

2024-02-16 do 2024-02-24

Profesjonalne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Olśnij tego Zleceniodawcę fachowym działaniem na terenie Łódzkiego. Jako znana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 36-70m²" i udowodnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone dokładnie. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Dzietrzkowice

2024-01-05 do 2024-01-13

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan pod klucz, 71-100m², Strojec

Zachwyć tego Klienta profesjonalnym działaniem w okolicach Opolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan pod klucz, 71-100m²" i pokaż, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane dokładnie. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Strojec

2023-10-08 do 2023-10-16

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym Kluczbork

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: nie ...

 • Praszka

2024-02-25 do 2024-03-04

Najwyższej Klasy Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Jako najwyższej klasy firma budująca domy w stanie surowym i prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Trzcinica

2024-03-29 do 2024-04-06

Znakomity Stan Surowy Domu

To zapytanie o treści - Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Łódzkiego oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Mieleszyn

2024-03-22 do 2024-03-30

Świetny Stan Deweloperski Domu

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łęka Opatowska

2024-01-02 do 2024-01-10

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Szukasz pracy jako ekspert od rewelacyjnego budowania domów w stanie surowym w miejscowości Olesno lub w przyległych powiatach? Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Olesno

2023-10-23 do 2023-10-31

Perfekcyjny Stan Surowy Domu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: nie zg...

 • Olesno

2024-01-29 do 2024-02-06

Rewelacyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Skontaktuj się z Klientem jako rewelacyjna firma budująca domy w stanie surowym świadcząca swoje usługi w miejscowości Olesno i w rejonie powiatu. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Olesno

2023-12-28 do 2024-01-05

Znakomity Stan Deweloperski Domu

Przygotowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Olesno

2024-01-06 do 2024-01-14

Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Olesno

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie stanu surowego domu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Olesno

2024-02-14 do 2024-02-22

Budowa domu murowanego, SSZ, 320m², Olesno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 320m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: tak Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: w trakci...

 • Olesno

2024-02-29 do 2024-03-08

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 71-100m², Łowoszów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: tak Garaż: 2-stanowiskowy Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na b...

 • Łowoszów

2023-10-05 do 2023-10-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych