Dom z cegły w Brzegu

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 924 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Brzegu

Domy murowane Brzeg

Doskonałej Jakości Domy w Technologii Tradycyjnej

12 opinii

Gdy poszukujesz dobrej współpracy to profesjonaliści z Zbigniew Ziobrowski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

STANLEY-BUD - Doskonałej Jakości Domy Murowane Brzeg

STANLEY-BUD

4 opinie

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? STANLEY-BUD z Brzegu będzie najszybszą drogą. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

BUDMAR Rosiński Marek - Perfekcyjne Budowanie Domu Murowanego w Brzegu

Perfekcyjne Budowanie Domu Murowanego w Brzegu

14 opinii

Powierz usługę budowania domu murowanego specjalistom firmy BUDMAR Rosiński Marek z miejscowości Brzeg. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Brzegu są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

DLM Ciesielstwo-Dekarstwo - Rewelacyjne Budowanie Domu Murowanego Brzeg

DLM Ciesielstwo-Dekarstwo

7 opinii

Powierz usługę budowania domu murowanego ekspertom z miejscowości Brzeg. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Brzegu są jednymi z najlepszych. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Urbzurek - Doskonały Dom Tradycyjny Brzeg

Urbzurek

1 opinia

Urbzurek oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Brzeg i okolic. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Natallex - Profesjonalne Domy Murowane Brzeg

Profesjonalne Domy Murowane Brzeg

1 opinia

Gdy szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z Natallex perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Robert Gnatowicz Usługi Ogólnobudowlane - Znakomite Domy w Technologii Tradycyjnej Brzeg

Znakomite Domy w Technologii Tradycyjnej Brzeg

1 opinia

Gdy poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Robert Gnatowicz Usługi Ogólnobudowlane są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Uslugi remontowo-budowlane - Rewelacyjne Domy Murowane Brzeg

Uslugi remontowo-budowlane

1 opinia

Uslugi remontowo-budowlane świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Brzeg i okolic. Jeśli chcesz poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Akinvestment - Pierwszorzędne Budowanie Domu Murowanego Brzeg

Akinvestment

4 opinie

Po prostu zleć usługę budowania domu murowanego fachowcom firmy Akinvestment z miejscowości Brzeg. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Brzegu nie mają sobie równych. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Woj-Bud Usługi Remontowo-Budowlane - Znakomite Domy Murowane Brzeg

Znakomite Domy Murowane

3 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij Woj-Bud Usługi Remontowo-Budowlane. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 40 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Brzegu

Świetna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Brzeg

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: nie zgł...

 • Lewin Brzeski

2024-04-04 do 2024-04-12

Budowa Domu w Stanie Surowym Brzeg

Zleceniodawca napisał "Zlecę budowę bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 151-200m²". Wykonaj usługę fantastycznej budowy domu w stanie surowym jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń w miejscowości Opolskie i sąsiednich powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Pisarzowice

2024-04-02 do 2024-04-10

Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Brzeg

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Brzeg

2024-03-26 do 2024-04-03

Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Brzeg

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na b...

 • Brzeg

2024-03-19 do 2024-03-27

Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Brzeg

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: nie z...

 • Brzeg

2024-03-11 do 2024-03-19

Szukam firmy do budowy domu letniskowego murowanego, SSO, 36-70m², Brzeg

Ten Klient jest zdania, że doskonały stan deweloperski domu to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do budowy domu letniskowego murowanego, SSO, 36-70m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Brzeg

2024-03-08 do 2024-03-16

Stan Surowy Domu Brzeg

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: forma...

 • Grodków

2024-03-06 do 2024-03-14

Domy w Surowym Stanie Brzeg

Wykonanie domów w surowym stanie dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 71-100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Lubsza

2024-03-05 do 2024-03-13

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Brzeg

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: nie ...

 • Brzeg

2024-03-04 do 2024-03-12

Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, SSZ, 201-300m², Pisarzowice

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na perfekcyjna budowa domu w stanie surowym w i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, SSZ, 201-300m²", jest gotowy zlecić Ci pracę jako doświadczonej firmie. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Pisarzowice

2024-02-26 do 2024-03-05

Świetne Domy w Surowym Stanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: formalno...

 • Brzeg

2024-02-26 do 2024-03-05

Budowa domu murowanego, SSO, 71-100m², Grodków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: formal...

 • Grodków

2024-02-26 do 2024-03-05

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Brzeg

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: fo...

 • Brzeg

2024-02-15 do 2024-02-23

Budowa domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Grodków

Ten Klient uważa, że świetny stan deweloperski domu to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Budowa domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Grodków

2024-02-07 do 2024-02-15

Doskonała Budowa Domu w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m²". Przyjmij zadanie doskonałej budowy domu w stanie surowym jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z Opolskiego i przyległych powiatów. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Lipowa

2024-02-07 do 2024-02-15

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: form...

 • Brzeg

2024-02-07 do 2024-02-15

Budowa Domu w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał "Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSZ, 36-70m²". Zrealizuj zadanie perfekcyjnej budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania prac z Brzegu i pobliskich miast. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Brzeg

2024-02-06 do 2024-02-14

Doskonały Dom w Stanie Surowym Brzeg

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Lewin Brzeski

2024-02-06 do 2024-02-14

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 36-70m², Brzeg

Dla Klienta znalezienie perfekcyjnej firmy budującej domy w stanie surowym to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista działający na terenie Brzegu, którzy znają się na swojej robocie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Brzeg

2024-01-25 do 2024-02-02

Budowa Domu w Stanie Surowym

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od budowy domu w stanie surowym to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Brzeg

2024-01-19 do 2024-01-20

Doskonałe Domy w Surowym Stanie

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan pod klucz, 71-100m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Opolskie i z sąsiednich miast. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Lewin Brzeski

2024-01-17 do 2024-01-25

Zapytanie o budowę bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m², Brzeg

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 1 Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: w tr...

 • Brzeg

2024-01-02 do 2024-01-10

Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Brzeg

Poszukujesz pracy jako specjalista od pierwszorzędnego budowania domów w stanie surowym w rejonie Brzegu lub na terenie Brzegu? Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Brzeg

2023-12-27 do 2024-01-04

Zlecę budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Brzeg

Szukasz Klienta jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Brzegu. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Brzeg

2023-12-26 do 2024-01-03

Pierwszorzędne Domy w Surowym Stanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: 1 Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: czterospadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: nie zgłoszon...

 • Brzeg

2023-12-26 do 2024-01-03

Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Brzeg

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1 Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: formalności są...

 • Brzeg

2023-12-26 do 2024-01-03

Staranne Domy w Surowym Stanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: nie zgłos...

 • Brzeg

2023-12-10 do 2023-12-18

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 166m², Szydłowice

Jako fenomenalna firma budująca domy w stanie surowym, która nie ma sobie równych w rejonie Opolskiego - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś bezkonkurencyjny! Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Szydłowice

2023-12-07 do 2023-12-15

Fantastyczne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 166m²". Przyjmij usługę fantastycznego budowania domów w stanie surowym jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia zleceń z Opolskiego i pobliskich powiatów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Szydłowice

2023-12-07 do 2023-12-15

Domy w Surowym Stanie

Wykonanie domów w surowym stanie dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Budowa domu murowanego, SSZ, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Brzeg

2023-12-02 do 2023-12-10

Stan Deweloperski Domu

Ten Klient nadal potrzebuje profesjonalistów od stanu deweloperskiego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 36-70m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Brzeg

2023-11-09 do 2023-11-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych