Dom z cegły w Opolu

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 724 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 996 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Opolu

Domy murowane Opole

Perfekcyjne Domy w Technologii Tradycyjnej

19 opinii

GERDBUD świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Opola i z sąsiednich miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Firma Budowlana MOLDOM Muc Marcin - Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Opole

Firma Budowlana MOLDOM Muc Marcin

18 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie domów w technologii tradycyjnej i zatrudnij Firma Budowlana MOLDOM Muc Marcin. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SimBud Szymon Świątek - Profesjonalne Domy Murowane Opole

SimBud Szymon Świątek

9 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od domów murowanych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia SimBud Szymon Świątek. Opole i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

TR BUILDING Rafał Trych - Staranny Dom Tradycyjny Opole

Staranny Dom Tradycyjny Opole

9 opinii

Wykonanie domu tradycyjnego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. TR BUILDING Rafał Trych ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zadzwoń i poznaj ofertę.

Solbau - Znakomity Dom Klasyczny w Opolu

Znakomity Dom Klasyczny w Opolu

8 opinii

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od domu klasycznego? Zaufaj doświadczeniu Solbau. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Budowa jednorodzinnych, ciesielstwo-dekarstwo - Znakomite Domy Murowane Opole

Znakomite Domy Murowane

10 opinii

Według Ciebie znakomite domy murowane to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Budowa jednorodzinnych ciesielstwo-dekarstwo doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Euro - Dom - Solidne Domy Murowane Opole

Euro - Dom

5 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij Euro - Dom. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Construct Building sp. z o.o. - Rewelacyjny Dom Jednorodzinny Opole

Rewelacyjny Dom Jednorodzinny

4 opinie

Wciąż szukasz dobrej firmy od domu jednorodzinnego? Wykorzystaj doświadczenie Construct Building sp. z o.o.. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi remontowo-budowlane Mateusz Dziedzic - Doskonały Dom Tradycyjny Opole

Usługi remontowo-budowlane Mateusz Dziedzic

1 opinia

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od domu klasycznego? Zaufaj doświadczeniu Usługi remontowo-budowlane Mateusz Dziedzic. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

PRAXTON Spółka z o.o. - Najlepsze Domy Murowane Opole

Najlepsze Domy Murowane Opole

1 opinia

Jeżeli nadal poszukujesz ekspertów od domów murowanych to trafiłeś w dobre miejsce - PRAXTON Spółka z o.o. jest do Twoich usług. Opole i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze z 53 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Opolu

Rewelacyjny Stan Surowy Domu Opole

Ten Klient myśli, że rewelacyjny stan surowy domu to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 36-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Opole

2023-03-19 do 2023-03-27

Zlecenie na budowę domu SSO, do 35m², Opole

Jeśli jeszcze jako ekspert od stanu deweloperskiego domu szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na budowę domu SSO, do 35m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Opole

2023-03-16 do 2023-03-24

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², Opole

To zlecenie o treści - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Opola i z sąsiednich miast. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Opole

2023-03-10 do 2023-03-18

Dam zlecenie na budowę domu z Ytong, "pod klucz", 201-300m², Opole

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony specjalista z zakresu profesjonalnego budowania domów w stanie surowym. Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Ytong, "pod klucz", 201-300m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Opole

2023-03-09 do 2023-03-17

Budowanie Domów w Stanie Surowym Opole

Starasz się odnaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Opola. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Opole

2023-03-09 do 2023-03-17

Porządny Stan Surowy Domu

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od stanu surowego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Opole

2023-03-02 do 2023-03-02

Zapytanie o budowę domu z Ytong, SSZ, 151-200m², Opole

Jeżeli nadal jako dobra firma od domów w surowym stanie szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o budowę domu z Ytong, SSZ, 151-200m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Opole bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Wybierz numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Opole

2023-03-01 do 2023-03-09

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 151-200m², Opole

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Opole

2023-02-27 do 2023-03-07

Najwyższej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym Opole

Jeśli tylko realizujesz zlecenia na najwyższej klasy budowa domu w stanie surowym w i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 120m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Umów się na rozmowę od razu.

 • Opole

2023-02-26 do 2023-03-06

Fantastyczna Budowa Domu w Stanie Surowym

Oczaruj tego Zlecającego sprawnym działaniem na terenie Opola. Jako znana firma budująca domy w stanie surowym zrealizuj zapytanie "Zapytanie o budowę domu z Ytong, SSO, 101-150m²" i pokaż, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane błyskawicznie. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Opole

2023-02-22 do 2023-03-02

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Opole

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym z Opola i prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają duże doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Opole

2023-02-19 do 2023-02-27

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z cegly Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek ...

 • Opole

2023-02-13 do 2023-02-21

Rewelacyjne Domy w Surowym Stanie Opole

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: Witam, chciałbym podnieść budynek o wymiarach 7m x10m Powierzchnia obiektu: 70m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budy...

 • Opole

2023-02-08 do 2023-02-16

Domy w Surowym Stanie

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Opole

2023-02-07 do 2023-02-15

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 151-200m², Opole

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: Płaski Budynek podpiwniczony: nie...

 • Opole

2023-02-07 do 2023-02-15

Doskonałe Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Opole

2023-02-05 do 2023-02-13

Staranny Dom w Stanie Surowym

Ten Klient wciąż potrzebuje dobrej firmy od domu w stanie surowym. Napisał zlecenie o treści - Zlecę budowę bliźniaka z Porothermu, SSZ, 101-150m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Opole

2023-01-30 do 2023-02-07

Niezawodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie niezawodnej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest proste, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy specjalista działający na terenie Opola, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Opole

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Opole

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od stanu surowego domu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Opole

2023-01-22 do 2023-01-30

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Wykonaj zadanie wysokiej klasy budowania domów w stanie surowym o treści "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 36-100m²", jako fachowiec z miejscowości Opole. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Opola jesteś w ścisłej czołówce. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Opole

2023-01-21 do 2023-01-29

Staranny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Opole

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam firmy do budowy domu murowanego, "pod klucz", 80m², Opole

Technologia: tradycyjna murowana z Bloczków Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 80m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Proj...

 • Opole

2023-01-15 do 2023-01-23

Solidne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Klient napisał "Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 201-300m²". Zrealizuj zlecenie solidnego budowania domów w stanie surowym jako profesjonalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji prac z Opola i sąsiednich powiatów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Opole

2023-01-09 do 2023-01-17

Doskonałe Domy w Surowym Stanie

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od domów w surowym stanie poszukujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 101-150m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Opole bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Opole

2023-01-07 do 2023-01-15

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Opole

Wyślij ofertę Klientowi jako perfekcyjna firma budująca domy w stanie surowym oferująca swoje usługi w miejscowości Opole i w okolicznych miastach. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Opole

2022-12-14 do 2022-12-22

Doskonałe Domy w Surowym Stanie

Zlecenie o treści - Budowa budynku z Porothermu, SSO, 546m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Opolskie i z sąsiednich miast. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Luboszyce

2022-12-04 do 2022-12-12

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Opole

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Opola. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Opole

2022-11-24 do 2022-12-02

Szukam firmy do budowy bliźniaka z Porothermu, stan deweloperski, 151-200m², Opole

Chcesz znaleźć Zlecającego jako warty zaufania profesjonalista z zakresu pierwszorzędnego budowania domów w stanie surowym. Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Szukam firmy do budowy bliźniaka z Porothermu, stan deweloperski, 151-200m². Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Opole

2022-11-20 do 2022-11-28

Staranny Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 50m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Opole

2022-11-17 do 2022-11-25

Budowa domu murowanego, SSO, 201-300m², Opole

Technologia: tradycyjna murowana z Silka Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Opole

2022-11-15 do 2022-11-23

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Opole

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Opole

2022-11-15 do 2022-11-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych