Dom z cegły w Namysłowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 120 427 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 830 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Domy murowane Namysłów - ranking najlepszych firm

Domy murowane Namysłów

Doskonałej Jakości Dom Klasyczny Namysłów

4 opinie

Chcesz znaleźć godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Euro - Dom z Namysłowa jest na to skuteczną metodą. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

M Budownictwo - Doskonały Dom Klasyczny Namysłów

M Budownictwo

3 opinie

Uwierz specjalistom w dziedzinie domu klasycznego i zatrudnij M Budownictwo. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi Budowlane Cichoń Andrzej - Znakomita Budowa Domu Murowanego w Namysłowie

Znakomita Budowa Domu Murowanego w Namysłowie

3 opinie

Gdy poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z Usługi Budowlane Cichoń Andrzej są dla Ciebie idealni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Usługi Remontowo-Budowlane Oszczęda Łukasz - Staranne Domy w Technologii Tradycyjnej Namysłów

Usługi Remontowo-Budowlane Oszczęda Łukasz

1 opinia

Według Ciebie staranne domy w technologii tradycyjnej to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Usługi Remontowo-Budowlane Oszczęda Łukasz udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

bud-paw-ko Paweł Końpa Usługi Budowlane - Solidny Dom Klasyczny Namysłów

Solidny Dom Klasyczny

1 opinia

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od domu klasycznego to trafiłeś w dobre miejsce - bud-paw-ko Paweł Końpa Usługi Budowlane jest do Twoich usług. Namysłów i okolice to główny obszar ich działania. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

MIŚBUD Mieczysław Zagojski - Profesjonalne Budowanie Domu Murowanego Namysłów

Profesjonalne Budowanie Domu Murowanego

8 opinii

Zleć zadanie budowania domu murowanego ekspertom firmy MIŚBUD Mieczysław Zagojski z miejscowości Namysłów. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Namysłowa są jednymi z najlepszych. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

DOMKI DREWNIANE Paweł Krasoń - Perfekcyjny Dom Klasyczny Namysłów

Perfekcyjny Dom Klasyczny

3 opinie

Jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od domu klasycznego to skorzystaj z doświadczenia DOMKI DREWNIANE Paweł Krasoń. Namysłów i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Profbud - Staranny Dom Tradycyjny Namysłów

Profbud

2 opinie

Nadal szukasz specjalisty od domu tradycyjnego? Zaufaj doświadczeniu Profbud. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

CREW Marek Mazur - Tania Budowa Domu Murowanego Namysłów

Tania Budowa Domu Murowanego Namysłów

Budowa domu murowanego i niuanse z tym powiązane już nie będą dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty CREW Marek Mazur. Doświadczeni specjaliści z zakresu budowy domu murowaego pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kazimierz Dziekan - Wyjątkowe Budowanie Domu Murowanego Namysłów

Kazimierz Dziekan

Wybierz Kazimierz Dziekan jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do wyjątkowego budowania domu murowanego w miejscowości Namysłów lub sąsiednim mieście. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

30 Zleceń - Domy Murowane Namysłów

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 120m², Namysłów

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Namysłów

2022-11-15 do 2022-11-23

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym Namysłów

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 100m² Materiał na dach: karpiówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Namysłów

2022-11-07 do 2022-11-15

Domy murowane - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 55 019 Specjalistów od Domów Murowanych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 64m², Namysłów

Klient napisał "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 64m²". Wykonaj zadanie fantastycznego budowania domów w stanie surowym jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Namysłowa i przyległych miast. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Namysłów

2022-11-05 do 2022-11-13

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 150m², Namysłów

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projek...

 • Namysłów

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Namysłów

Technologia: tradycyjna murowana z Cegły Budowany obiekt: Dom parterowy jdnorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna ...

 • Świerczów

2022-09-08 do 2022-09-16

Pierwszorzędny Stan Surowy Domu Namysłów

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Domaszowice

2022-07-16 do 2022-07-24

Solidny Stan Surowy Domu

Ten Klient myśli, że solidny stan surowy domu to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSZ, 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Domaszowice

2022-07-02 do 2022-07-02

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Namysłów

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Namysłów

2022-06-17 do 2022-06-25

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 130m², Namysłów

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 130m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwni...

 • Namysłów

2022-05-15 do 2022-05-23

Pierwszorzędna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Niewodniki

2022-11-05 do 2022-11-13

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Karczów

2022-05-24 do 2022-06-01

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Niewodniki

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Niewodniki

2022-07-22 do 2022-07-30

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 96m², Siedliska

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od domu w stanie surowym szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 96m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Opolskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Siedliska

2022-07-24 do 2022-08-01

Najlepszy Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Gołębice

2022-09-19 do 2022-09-27

Świetne Domy w Surowym Stanie Namysłów

Technologia: tradycyjna murowana z cegły Budowany obiekt: budynek gospodarczy Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Dziadowa Kłoda

2022-10-08 do 2022-10-16

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 135m², Dziadowa Kłoda

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 135m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Dziadowa Kłoda

2022-11-02 do 2022-11-10

Pierwszorzędna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Pustaka Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Wodziczna

2022-09-03 do 2022-09-04

Rewelacyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Ketamzytu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiwniczony: n...

 • Miłoszyce

2022-06-10 do 2022-06-18

Budowa domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Chwałowice

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Chwałowice

2022-11-21 do 2022-11-29
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², Miłocice Małe

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od stanu surowego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Miłocice małe

2022-08-30 do 2022-09-07

Znakomity Stan Deweloperski Domu Namysłów

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od stanu deweloperskiego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Popielów

2022-06-30 do 2022-07-08

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSZ, 113m², Michałowice

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od stanu surowego domu. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Michałowice

2022-05-29 do 2022-06-06

Solidny Stan Deweloperski Domu

Ten Zleceniodawca poszukuje specjalisty od stanu deweloperskiego domu. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 113m², chcąc trafić w dobre miejsce. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Michałowice

2022-05-29 do 2022-06-06

Znakomite Domy w Surowym Stanie

To zlecenie o treści - Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 36-100m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Opolskiego i z sąsiednich miast. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Pisarzowice

2022-09-18 do 2022-09-26

Najwyższej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 130m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Prędocin

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na budowę bliźniaka z Porothermu, stan deweloperski, 201-300m², Piszkawa

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpi...

 • Piszkawa

2022-10-13 do 2022-10-21

Perfekcyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapytanie o budowę bliźniaka z Porothermu, stan deweloperski, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Przedłóż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Piszkawa

2022-10-13 do 2022-10-21

Najlepszy Dom w Stanie Surowym

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Szukam firmy do budowy budynku z Ytonga, SSO, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Ligota mała

2022-10-27 do 2022-11-04

Profesjonalne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Wpraw w zachwyt tego Zlecającego sprawnym działaniem w rejonie Dolnośląskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Budowa domu z Porothermu, SSZ, 101-150m²" i pokaż, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone błyskawicznie. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Sokołowice

2022-06-14 do 2022-06-22

Zapytanie o budowę budynku, SSZ, do 35m², Ostrowina

Skontaktuj się z Klientem jako firma budująca domy w stanie surowym świadcząca swoje doświadczenie na terenie Dolnośląskiego i w okolicznych miastach. Już teraz skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Ostrowina

2022-08-21 do 2022-08-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych
Udostępnij znajomemu