Instalacje sanitarne w Myszkowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 083 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 891 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Myszkowie

Instalacje sanitarne Myszków

Solidne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Myszków

11 opinii

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Hydro-Awaria ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Usługi,hydrauliczne - Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne w Myszkowie

Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne w Myszkowie

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od instalacji wodno-kanalizacyjnych to wykorzystaj doświadczenie Usługihydrauliczne. Myszków to teren, na którym koncentrują swoje działania. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

EKOPUNKT Paweł Czyż - Solidna Instalacja Sanitarna Myszków

Solidna Instalacja Sanitarna

1 opinia

Ten monter instalacji sanitarnych działa w rejonie województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu solidnej instalacji sanitarnej. Ustal pasujący termin!

Jur-CO - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Myszków

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu instalacji sanitarnej od wielu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Myszków, ale także przyległych miast. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

P.P.H.U HYDRO-STYL Paweł Musialik - Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe Myszków

Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe

1 opinia

Jeśli poszukujesz ekspertów od przyłączy wodociągowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom P.P.H.U HYDRO-STYL Paweł Musialik. Myszków - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

rafgaz Wolski Rafał - Znakomite Instalacje Wod-kan Myszków

Znakomite Instalacje Wod-kan Myszków

3 opinie

Perfekcyjna instalacja sanitarna to specjalność tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Gaz-Serwis - Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan Myszków

Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan

1 opinia

Wykonanie instalacji wod-kan będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Gaz-Serwis ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

DARI BUD - Rewelacyjny Monter Instalacji Sanitarnych Myszków

DARI BUD

2 opinie

Pracownicy DARI BUD to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

En-bud - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Myszków

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

1 opinia

Instalacja sanitarna to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Rob - Bud - Doskonałej Jakości Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Myszków

Rob - Bud

3 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków to zaufaj doświadczeniu Rob - Bud. Myszków i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 30 zleceń na instlacje sanitarne w Myszkowie

Firma do wykonania instalacji w bud. 250m², woda, Myszków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 250m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakie...

 • Myszków

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 2 dni temu

Wykonanie prac wod.-kan., Myszków

Jako najwyższej klasy monter instalacji sanitarnych z tak dużym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Myszków i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Myszków

2023-01-19 do 2023-01-27

Zlecę prace wod.-kan., Myszków

Klient poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę prace wod.-kan.. To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Myszków

2023-01-17 do 2023-01-25

Szukam firmy do prac wod.-kan., Myszków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: awaria, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jaki...

 • Myszków

2023-01-04 do 2023-01-31

Zrobienie szamba, wod.-kan., Myszków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jes...

 • Myszków

2022-12-26 do 2023-01-03

Zrobienie przyłącza o dł. 50mb, woda, Myszków

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zrobienie przyłącza o dł. 50mb, woda". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie instalacji wod-kan daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Myszków

2022-12-26 do 2023-01-03

Rewelacyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Myszków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: Zlewozmywak i zmywarka Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Projekt: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Infor...

 • Koziegłowy

2022-11-21 do 2022-11-29

Pierwszorzędni Monterzy Instalacji Sanitarnych Myszków

Jako monter instalacji sanitarnych z wieloletnim doświadczeniem i specjalista gotowy do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient napisał "Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 70002m², przyłącza o dł. 700mb, wod.-kan.". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Myszków

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 150m², woda, Żarki-Letnisko

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 150m², woda. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Żarki-Letnisko

2022-09-07 do 2022-09-15

Instalacja Sanitarna Myszków

To zapytanie o treści - Ekipa do wykonania instalacji w bud. 150m², wod.-kan. jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie i z sąsiednich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Żarki-Letnisko

2022-08-17 do 2022-08-25

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 70m², woda, Myszków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 70m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecen...

 • Myszków

2022-08-16 do 2022-08-24

Zrobienie przyłącza o dł. 30mb, woda, Myszków

To zapytanie o treści - Zrobienie przyłącza o dł. 30mb, woda jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Myszków oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Myszków

2022-08-01 do 2022-08-09

Najlepsi Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: b...

 • Myszków

2022-08-01 do 2022-08-09

Instalacja Sanitarna

Zlecający szuka doskonałej współpracy, pisząc - Ekipa do wykonania instalacji w bud. 45m², przyłącza o dł. 5mb, woda. To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Koziegłowy

2022-07-27 do 2022-08-04

Szukam firmy do prac wod.-kan., Poręba

Zlecenie o treści - Szukam firmy do prac wod.-kan. jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Śląskiego i z sąsiednich miast. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Poręba

2022-12-26 do 2023-01-03

Staranne Instalacje Wod-kan Myszków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 2m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest:...

 • Poręba

2022-12-26 do 2023-01-03

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²), wykonanie przyłącza do budynku (pr...

 • Olsztyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 185m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Zrębice

2022-10-13 do 2022-10-21

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 8mb, kanalizacja, Przymiłowice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 8mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obi...

 • Przymiłowice

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 6 dni temu

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 10mb, woda, Zawiercie

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, j...

 • Zawiercie

2022-07-18 do 2022-07-26

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 5mb, woda, Zawiercie

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, ja...

 • Zawiercie

2022-07-18 do 2022-07-26

Porządna Instalacja Sanitarna

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zawiercie

2022-08-16 do 2022-08-24

Ekipa do prac wod.-kan., Zawiercie

Klient szuka solidnego montera instalacji sanitarnych i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Ekipa do prac wod.-kan.. Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zawiercie

2022-09-23 do 2022-10-01

Porządna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 130m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Zawiercie

2022-08-11 do 2022-08-19

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 120m², wod.-kan., Zawiercie

Ten Klient jest zdania, że najlepsza instalacja sanitarna to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 120m², wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zawiercie

2022-10-25 do 2022-11-02

Zrobienie przyłącza o dł. 5mb, kanalizacja, Zawiercie

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zawiercie

2022-09-10 do 2022-09-18

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 15mb, kanalizacja, Zawiercie

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Zawiercie

2022-10-29 do 2022-10-29

Szukam firmy do prac wod.-kan., Zawiercie

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Bojler z grzałką Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt: Klient nie...

 • Zawiercie

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 6 dni temu

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakiego dotyczy zlecen...

 • Siewierz

2022-08-12 do 2022-08-20

Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: sieć wodociągowa Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowa...

 • Wrzosowa

2022-07-30 do 2022-08-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych