Instalacje sanitarne w Mikołowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 669 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 236 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Mikołowie

Instalacje sanitarne Mikołów

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Mikołów

31 opinii

Perfekcyjny monter instalacji sanitarnych z wieloletnią praktyką z zakresu instalacji sanitarnej nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

F.U.H."AGMAR" Marek Zieliński - Porządne Instalacje Wod-kan Mikołów

F.U.H."AGMAR" Marek Zieliński

29 opinii

F.U.H.AGMAR Marek Zieliński świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Mikołowa i okolic. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Solutionis Marek Skałbania - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Mikołów

Solutionis Marek Skałbania

24 opinie

Profesjonalny monter instalacji sanitarnych z właściwym doświadczeniem w temacie instalacji sanitarnej wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Artomenergo - Doskonała Instalacja Sanitarna Mikołów

Doskonała Instalacja Sanitarna

11 opinii

Doskonały monter instalacji sanitarnych z wyjątkową wiedzą w temacie instalacji sanitarnej wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zakład instalacyjny - Profesjonalne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Mikołów

Profesjonalne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

11 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków? Wykorzystaj kompetencje Zakład instalacyjny. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Usługi Remontowo Budowlane Leszek Juraszek - Perfekcyjny Monter Instalacji Sanitarnych Mikołów

Perfekcyjny Monter Instalacji Sanitarnych Mikołów

8 opinii

Sprawdź Usługi Remontowo Budowlane Leszek Juraszek jeśli szukasz perfekcyjnych monterów instalacji sanitarnych oferujących swoje usługi na terenie Mikołowa oraz w okolicy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

SIGMA*ST s.c - Perfekcyjne Instalacje Wod-kan Mikołów

SIGMA*ST s.c

5 opinii

Jeżeli potrzebujesz ekspertów od instalacji wod-kan to trafiłeś w dobre miejsce - SIGMAST s.c jest do Twoich usług. Mikołów i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

DOMI INSTAL GRZEGORZ PANUSZKO - Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Mikołów

DOMI INSTAL GRZEGORZ PANUSZKO

2 opinie

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków to powierz tę kwestię specjalistom z DOMI INSTAL GRZEGORZ PANUSZKO. Mikołów i okolice to główny obszar ich działania. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

BizBox Prace Ziemne przyłącza wod-kan - Świetne Instalacje Wod-kan w Mikołowie

Świetne Instalacje Wod-kan w Mikołowie

2 opinie

Przygotowanie instalacji wod-kan będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. BizBox Prace Ziemne przyłącza wod-kan ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Dom Marzeń S.C. - Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan Mikołów

Dom Marzeń S.C.

1 opinia

Na wypadek jeśli wciąż szukasz ekspertów od instalacji wod-kan to skorzystaj z kwalifikacji Dom Marzeń S.C.. Mikołów i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 40 zleceń na instlacje sanitarne w Mikołowie

Wyjątkowi Monterzy Instalacji Sanitarnych Mikołów

Jako wyjątkowy monter instalacji sanitarnych z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Mikołów i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zapytania. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Mikołów

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 dni temu

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako monter instalacji sanitarnych niezmiennie w branży od lat i specjalista przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca napisał "Firma do wykonania instalacji w bud. 15m², woda". Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Mikołów

2023-01-17 do 2023-01-25

Kompetentni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako firma zatrudniająca kompetentnych monterów instalacji sanitarnych i cechująca się nieprzeciętnym zaangażowaniem, zlecenie o treści - Zrobienie przyłącza o dł. 60mb, woda jest skierowane do Ciebie. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Gostyń

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę prace wod.-kan., Ornontowice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 200m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 200mb) Zakres zl...

 • Ornontowice

2023-01-14 do 2023-01-22

Znakomita Instalacja Sanitarna Mikołów

Zleceniodawca poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Ekipa do wykonania instalacji w bud. 20m², przyłącza o dł. 5mb, wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Mikołów

2023-01-13 do 2023-01-21

Zrobienie przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., Mikołów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 100mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorod...

 • Mikołów

2023-01-09 do 2023-01-17

Firma do wykonania przyłącza o dł. 20mb, woda, Orzesze

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Firma do wykonania przyłącza o dł. 20mb, woda. To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Orzesze

2022-12-26 do 2023-01-03

Firma do wykonania instalacji w bud. 200m², wod.-kan., Wyry

Ten Klient myśli, że doskonała instalacja sanitarna to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Firma do wykonania instalacji w bud. 200m², wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Wyry

2022-12-05 do 2022-12-13

Perfekcyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Mikołów

Ten Klient jest zdania, że perfekcyjna instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Firma do wykonania przyłącza o dł. 8mb, woda". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Mikołów

2022-12-05 do 2022-12-13

Znakomici Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 7mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: no...

 • Mikołów

2022-12-05 do 2022-12-13

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 150m², wod.-kan., Gostyń

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 150m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Gostyń

2022-11-19 do 2022-11-27

Solidna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie szamba Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie ...

 • Mikołów

2022-11-16 do 2022-11-24

Firma do wykonania instalacji w bud. 130m², wod.-kan., Gostyń

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 130m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Gostyń

2022-11-10 do 2022-11-14

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Dodatkowe prace i wymagania: Monataż i dopasowanie wanny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

 • Mikołów

2022-10-29 do 2022-11-06

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 8mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: do działki Obiekt, ja...

 • Mikołów

2022-10-25 do 2022-11-02

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Wykonanie prac wod.-kan.. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Mikołów na pewno udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Mikołów

2022-10-17 do 2022-10-25

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Ekipa do prac wod.-kan.", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedłóż ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Mikołów

2022-10-03 do 2022-10-11

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 1m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego...

 • Orzesze

2022-09-29 do 2022-10-07

Ekipa do prac wod.-kan., Orzesze

Ten Zlecający w dalszym ciągu poszukuje dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Napisał ogłoszenie o treści - Ekipa do prac wod.-kan., chcąc doświadczonych specjalistów. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Orzesze

2022-09-27 do 2022-10-05

Utalentowani Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Zbiornik na deszczówkę Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest:...

 • Łaziska Górne

2022-09-26 do 2022-10-04

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 500m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, j...

 • Wyry

2022-09-23 do 2022-10-01

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: podłączenia Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek biurowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo...

 • Mikołów

2022-09-22 do 2022-09-27

Szukam firmy do prac wod.-kan., Mikołów

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Mikołów

2022-09-22 do 2022-09-27

Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 104m², wod.-kan., Orzesze

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 104m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom j...

 • Orzesze

2022-09-22 do 2022-09-30

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 50m², woda, Łaziska Górne

Jako monter instalacji sanitarnych pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 50m², woda". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łaziska Górne

2022-09-13 do 2022-09-21

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 200m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, j...

 • Wyry

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę prace wod.-kan., Orzesze

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: budowa przyłącza wodociągowego Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem P...

 • Orzesze

2022-09-10 do 2022-09-18

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 50m², wod.-kan., Łaziska Górne

Ten Klient jest zdania, że najlepsza instalacja sanitarna to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Ekipa do wykonania instalacji w bud. 50m², wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łaziska Górne

2022-09-02 do 2022-09-10

Staranna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 130m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa...

 • Mikołów

2022-08-22 do 2022-08-30

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: remont istniejacej kanalizacji Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynki...

 • Mikołów

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 300m², wod.-kan., Mikołów

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie instalacji w bud. 300m², wod.-kan.". Jako zaufany specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Aby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Mikołów

2022-08-16 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych