Instalacje sanitarne w Cieszynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 276 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Cieszynie

Instalacje sanitarne Cieszyn

Perfekcyjny Monter Instalacji Sanitarnych

115 opinii

Sprawdź TERMO-TECHNIKA Przybyła Marcin jeśli szukasz perfekcyjnych monterów instalacji sanitarnych oferujących swoje usługi na terenie Cieszyna oraz w okolicy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Eko House Technologie Ekologiczne - Doskonałe Instalacje Wodno-kanalizacyjne w Cieszynie

Doskonałe Instalacje Wodno-kanalizacyjne w Cieszynie

31 opinii

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Eko House Technologie Ekologiczne jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

PAN OD RUREK Sp. z o.o. - Solidne Instalacje Wod-kan Cieszyn

Solidne Instalacje Wod-kan

14 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz dobrej firmy od instalacji wod-kan to skorzystaj z kwalifikacji PAN OD RUREK Sp. z o.o.. Cieszyn i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu!

Zakład instalacyjny - Profesjonalny Monter Instalacji Sanitarnych Cieszyn

Zakład instalacyjny

11 opinii

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Zakład instalacyjny są dla Ciebie idealni. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

PUH "ANKAR" Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Monter Instalacji Sanitarnych Cieszyn

Wysokiej Klasy Monter Instalacji Sanitarnych Cieszyn

4 opinie

Właśnie wybierasz wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PUH ANKAR Sp. z o.o. z Cieszyna jest na to skuteczną metodą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Hydrocontrol Piotr Stokłosa - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Cieszyn

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

3 opinie

Perfekcyjny monter instalacji sanitarnych z wieloletnią praktyką z zakresu instalacji sanitarnej nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Novo-term Mariusz Fidelus - Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Cieszyn

Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Cieszyn

3 opinie

Nadal poszukujesz dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnych? Wykorzystaj doświadczenie Novo-term Mariusz Fidelus. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Usługi Ogólnobudowlane KOMPLEX-BUD Bogusław Hubka - Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Cieszyn

Dobry Monter Instalacji Sanitarnych

2 opinie

Firma Usługi Ogólnobudowlane KOMPLEX-BUD Bogusław Hubka świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Cieszyna i okolic. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Twój Hydraulik Dawid Golda - Doskonała Instalacja Sanitarna Cieszyn

Twój Hydraulik Dawid Golda

2 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Twój Hydraulik Dawid Golda są dla Ciebie idealni. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Edward Ciurla - Solidna Instalacja Sanitarna Cieszyn

Solidna Instalacja Sanitarna

2 opinie

Edward Ciurla to prawdziwi wyjadacze w branży instalacji sanitarnej. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu Cieszyna. Zarezerwuj termin od razu!

Najnowsze z 37 zleceń na instlacje sanitarne w Cieszynie

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 250m², wod.-kan., Ustroń

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 250m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Ustroń

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 5 dni temu

Wykonanie instalacji w bud. 160m², wod.-kan., Cisownica

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 160m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Cisownica

2023-01-12 do 2023-01-16

Zrobienie instalacji w bud. 122m², przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan., Cieszyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 122m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodz...

 • Cieszyn

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecę wykonanie szamba, instalacji w bud. 140m², przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan., Ustroń

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 140m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: ...

 • Ustroń

2022-12-25 do 2023-01-02

Solidni Monterzy Instalacji Sanitarnych Cieszyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Przewiert sterowany 44m Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek biurowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: ...

 • Cieszyn

2022-12-12 do 2022-12-20

Instalacja Wodno-kanalizacyjna Cieszyn

Ten Klient uważa, że znakomita instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Firma do wykonania szamba, instalacji w bud. 800m², wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako monter instalacji sanitarnych doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Bażanowice

2022-12-08 do 2022-12-16

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan., Cieszyn

Ten Klient jest zdania, że świetna instalacja sanitarna to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Cieszyn

2022-12-07 do 2022-12-15

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 15mb, kanalizacja, Górki Wielkie

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Górki Wielkie

2022-11-28 do 2022-12-06

Ekipa do prac wod.-kan., Cisownica

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: kopanie Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt: Klient nie m...

 • Cisownica

2022-11-24 do 2022-12-02

Wykonanie instalacji w bud. 200m², wod.-kan., Pogwizdów

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Wykonanie instalacji w bud. 200m², wod.-kan.". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Pogwizdów

2022-11-15 do 2022-11-23

Szukam firmy do prac wod.-kan., Cieszyn

Jako najwyższej klasy monter instalacji sanitarnych z tak dużym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Cieszyn i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Cieszyn

2022-11-14 do 2022-11-22

Wybitni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako wybitny monter instalacji sanitarnych pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Zrobienie instalacji w bud. 6m², wod.-kan.". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zebrzydowice

2022-11-10 do 2022-11-18

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: naprawa spluczki w WC Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zleceni...

 • Goleszów

2022-10-31 do 2022-11-08

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 40m², wod.-kan., Goleszów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 40m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie je...

 • Goleszów

2022-10-18 do 2022-10-26

Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja, Cieszyn

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Cieszyn

2022-10-11 do 2022-10-19

Wykonanie prac wod.-kan., Cieszyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Pompy Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt: Klient...

 • Cieszyn

2022-10-04 do 2022-10-12

Doskonałej Jakości Instalacja Sanitarna Cieszyn

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ustroń

2022-10-03 do 2022-10-11

Solidna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Ekipa do wykonania instalacji w bud. 900m², kanalizacja. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Cieszyn

2022-10-01 do 2022-10-09

Porządne Instalacje Wod-kan Cieszyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 80m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiek...

 • Ustroń

2022-09-24 do 2022-10-02

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 400m², wod.-kan., Wisła

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 400m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Wisła

2022-09-23 do 2022-10-01

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 5mb, wod.-kan., Cieszyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzi...

 • Cieszyn

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę prace wod.-kan., Brenna

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji wod-kan potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę prace wod.-kan.. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Śląskiego na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Brenna

2022-09-14 do 2022-09-22

Instalacja Sanitarna

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 30mb, kanalizacja. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Cieszyn

2022-08-25 do 2022-09-02

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 25mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: n...

 • Brenna

2022-08-25 do 2022-09-02

Zrobienie instalacji w bud. 575m², wod.-kan., Zebrzydowice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 575m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek użyteczn...

 • Zebrzydowice

2022-08-25 do 2022-09-02

Ekipa do prac wod.-kan., Leszna Górna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Wymiana zaworu doprowadzającego wodę do budynku konieczność wykonania wykopu aby dojść do zaworu. zaworu Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Leszna górna

2022-08-24 do 2022-09-01

Zrobienie szamba, kanalizacja, Cieszyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budyn...

 • Cieszyn

2022-08-23 do 2022-08-31

Szukam firmy do prac wod.-kan., Brenna

Jeżeli nadal jako dobra firma od instalacji sanitarnej poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy do prac wod.-kan.. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Śląskiego z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Brenna

2022-08-22 do 2022-08-30

Zrobienie przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja, Cieszyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyc...

 • Cieszyn

2022-08-13 do 2022-08-21

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 54m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie je...

 • Cieszyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 150m², przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan., Zebrzydowice

Zapytanie o treści - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 150m², przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan. jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Śląskiego i okolic. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Zebrzydowice

2022-08-10 do 2022-08-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych