Instalacje sanitarne w Dąbrowie Górniczej

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 584 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 525 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Dąbrowie Górniczej

Instalacje sanitarne Dąbrowa Górnicza

Solutionis Marek Skałbania

24 opinie

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z Solutionis Marek Skałbania są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Instal-Bud Andrzej Mazur - Doskonałej Jakości Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Dąbrowie Górniczej

Doskonałej Jakości Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Dąbrowie Górniczej

13 opinii

Wykonanie przydomowych oczyszczalni ścieków będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Instal-Bud Andrzej Mazur ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Zakład instalacyjny - Najlepsze Instalacje Wod-kan Dąbrowa Górnicza

Zakład instalacyjny

11 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie instalacji wod-kan i zatrudnij Zakład instalacyjny. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zadzwoń!

Royal Instal System Sp zoo - Staranne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Dąbrowa Górnicza

Royal Instal System Sp zoo

7 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie przydomowych oczyszczalni ścieków i zatrudnij Royal Instal System Sp zoo. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Hydro-Awaria - Fantastyczny Monter Instalacji Sanitarnych Dąbrowa Górnicza

Hydro-Awaria

11 opinii

Nie znajdziesz innych tak fantastycznych monterów instalacji sanitarnych z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Dąbrowa Górnicza i w całym powiecie. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Dom Marzeń S.C. - Staranne Przyłącza Wodociągowe Dąbrowa Górnicza

Staranne Przyłącza Wodociągowe Dąbrowa Górnicza

1 opinia

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od przyłączy wodociągowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Dom Marzeń S.C. jest do Twoich usług. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

SECHEN - Perfekcyjny Monter Instalacji Sanitarnych Dąbrowa Górnicza

SECHEN

4 opinie

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z SECHEN są dla Ciebie idealni. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Kacper Zając Rabbit Trip - Solidny Monter Instalacji Sanitarnych Dąbrowa Górnicza

Kacper Zając Rabbit Trip

13 opinii

Uważasz, że solidne instalacje wod-kan to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - monterzy instalacji sanitarnych z Kacper Zając Rabbit Trip poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Fach-rem - Porządne Instalacje Wod-kan Dąbrowa Górnicza

Fach-rem

6 opinii

Wykonanie instalacji wod-kan będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Fach-rem ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

INSTAL-DOM Dariusz Duchnowski - Fenomenalny Monter Instalacji Sanitarnych Dąbrowa Górnicza

INSTAL-DOM Dariusz Duchnowski

1 opinia

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? INSTAL-DOM Dariusz Duchnowski z Dąbrowy Górniczej jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 30 zleceń na instlacje sanitarne w Dąbrowie Górniczej

Staranna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 120mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, j...

 • Dąbrowa Górnicza

2023-01-20 do 2023-01-23

Szukam wykonawcy do instalacji sanitarnych, 1490m2, Dąbrowa Górnicza

Zakres zlecenia: wykonanie instalacji sanitarnych Powierzchnia hal: 1300m2 + 190m2 antresola Dostawa materiałów: po stronie wykonawcy Podmiot składający zapytanie: Generalny Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: wiosna-la...

 • Dąbrowa Górnicza

2023-01-18 do 2023-01-26

Ekipa do prac wod.-kan., Dąbrowa Górnicza

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Dąbrowa Górnicza

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecę prace wod.-kan., Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wymiana rury kanalizacyjnej Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie ...

 • Dąbrowa Górnicza

2023-01-02 do 2023-01-10

Zrobienie przyłącza o dł. 6mb, kanalizacja, Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 6mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obi...

 • Dąbrowa Górnicza

2023-01-02 do 2023-01-10

Znakomite Instalacje Wod-kan Dąbrowa Górnicza

Na wypadek jeśli jako ekspert od instalacji wod-kan szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Firma do wykonania szamba, instalacji w bud. 116m², wod.-kan.. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Dąbrowa Górnicza bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-12-10 do 2022-12-18

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Ten Klient uważa, że profesjonalna instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do prac wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-11-02 do 2022-11-10

Firma do wykonania instalacji w bud. 1954m², przyłącza o dł. 200mb, wod.-kan., Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 1954m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 200mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usłu...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-10-12 do 2022-10-20

Zlecę prace wod.-kan., Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Montaż umywalki łazienkowej naszafkowa Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Pr...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-10-08 do 2022-10-16

Profesjonalne Instalacje Wod-kan

Zrealizowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zrobienie przyłącza o dł. 10mb, woda. Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się - warto.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-10-06 do 2022-10-14

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 10mb, woda, Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-10-06 do 2022-10-14

Wykonanie prac wod.-kan., Dąbrowa Górnicza

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Wykonanie prac wod.-kan.", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-09-29 do 2022-10-07

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 146m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-09-26 do 2022-10-04

Najlepsza Instalacja Sanitarna Dąbrowa Górnicza

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 10mb, woda". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie instalacji sanitarnej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-09-15 do 2022-09-23

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 100mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom typu bli...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-09-07 do 2022-09-15

Wykonanie szamba, instalacji w bud. 220m², wod.-kan., Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 220m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, j...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-08-31 do 2022-09-08

Świetna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 25mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-08-25 do 2022-09-02

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-08-07 do 2022-08-15

Firma do wykonania przyłącza o dł. 7mb, woda, Dąbrowa Górnicza

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji sanitarnej. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Dąbrowa Górnicza

2022-08-03 do 2022-08-11

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 3mb, kanalizacja, Sławków

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Sławków

2022-09-25 do 2022-10-03

Zrobienie przyłącza o dł. 10mb, woda, Sławków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Sławków

2022-10-17 do 2022-10-25

Doświadczeni Monterzy Instalacji Sanitarnych Dąbrowa Górnicza

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: przyłącze wodociągowe do zbiornika oraz instalacje poboru wody Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, jakiego dotyc...

 • Sławków

2022-11-03 do 2022-11-11

Firma do wykonania przyłącza o dł. 10mb, woda, Sławków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: b...

 • Sławków

2022-08-27 do 2022-09-04

Porządna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: b...

 • Sławków

2022-10-09 do 2022-10-17

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 3mb, kanalizacja, Sławków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 3mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obi...

 • Sławków

2022-09-15 do 2022-09-23

Ekipa do prac wod.-kan., Sławków

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wymiana rur Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt: Klient ...

 • Sławków

2022-12-31 do 2023-01-08

Zrobienie instalacji w bud. 150m², wod.-kan., Wojkowice Kościelne

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 150m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Wojkowice Kościelne

2022-09-21 do 2022-09-29

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 180m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: k...

 • Wojkowice Kościelne

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecę prace wod.-kan., Wojkowice Kościelne

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 180m²), wykonanie przyłącza do budynku (przy...

 • Wojkowice Kościelne

2022-08-08 do 2022-08-16

Wysokiej Klasy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako wysokiej klasy monter instalacji sanitarnych niezmiennie w branży od lat i specjalista gotowy do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Wykonanie prac wod.-kan.". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wojkowice Kościelne

2022-09-25 do 2022-10-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych