Geodeta w Strzelinie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 715 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 500 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Strzelinie

Geodeta Strzelin

StudioGeo

21 opinii

Rozpocznij współpracę z StudioGeo jeśli szukasz rewelacyjnych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Strzelina i w sąsiednich miastach. Mają ofertę dla każdego.

Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Usługowe GEOLEX inż. Paweł Dorczyński - Znakomita Ewidencja Gruntów Strzelin

Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Usługowe GEOLEX inż. Paweł Dorczyński

Firma Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Usługowe GEOLEX inż. Paweł Dorczyński oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Strzelina oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Arhi-bud - Doświadczony Geodeta Strzelin

Doświadczony Geodeta

Myślisz, że najlepsza ewidencja gruntów to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

INS BAPOL - Perfekcyjna Geodezja w Strzelinie

Perfekcyjna Geodezja w Strzelinie

Perfekcyjna geodezja to życiowa pasja ekipy z firmy INS BAPOL - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Roboty Ziemne Kompleks Patrycja Stefanko - Tanie Usługi Geodezyjne Strzelin

Tanie Usługi Geodezyjne Strzelin

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej Roboty Ziemne Kompleks Patrycja Stefanko wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację tworzą rekomendacje zadowolonych odbiorców. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

NEO-INSTAL-REM - Wiarygodna Firma Geodezyjna Strzelin

NEO-INSTAL-REM

Gdy poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z NEO-INSTAL-REM są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Usługi remontowo-budowlane krzysztof korolewicz - Staranne Usługi Geodezyjne Strzelin

Usługi remontowo-budowlane krzysztof korolewicz

Oferuje usługi geodezyjne od lat, głównie na obszarze miejscowości Strzelin, ale także okolicznych powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

EL-TOM Borelowski Tomasz - Najwyższej Klasy Geodeta Strzelin

Najwyższej Klasy Geodeta

Poszukujesz solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Strzelina. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

Przedsiębiorstwo usług budowlanych Cezar - Świetna Firma Geodezyjna Strzelin

Przedsiębiorstwo usług budowlanych Cezar

Firma Przedsiębiorstwo usług budowlanych Cezar oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Strzelina i okolic. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Piast - JK Sp. z o.o. - Porządna Ewidencja Gruntów Strzelin

Porządna Ewidencja Gruntów Strzelin

Uwierz specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Piast - JK Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Strzelinie

Szukam geodety, spór o granice działki, podział działki, 501-1000m², Strzelin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty:...

 • Strzelin

2022-11-25 do 2022-11-25

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 480m², Strzelin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 480m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Strzelin

2022-11-14 do 2022-11-22

Dobry Geodeta Strzelin

Klient szuka dobrego geodety i wysłał zapytanie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 1050m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jegłowa

2022-11-11 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 480m², Strzelin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 480m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Strzelin

2022-09-21 do 2022-09-29

Usługi Geodezyjne Strzelin

Klient, który planuje zakup taniej usługi geodezyjnej powinien już dziś zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Strzelin

2022-09-13 do 2022-09-13

Solidna Geodezja Strzelin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 480m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Strzelin

2022-09-11 do 2022-09-19

Geodeta

Jako geodeta działający na obszarze Dolnośląskiego i oferujący rozmaite usługi geodezyjne podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m²". Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Oleszna

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Budzów

To zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Dolnośląskie i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Budzów

2023-01-09 do 2023-01-17

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 998m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: projekt jaskółka 5 z garażem xl w Godzik...

 • Godzikowice

2022-12-29 do 2023-01-11

Świetny Geodeta

To zlecenie o treści - Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Dolnośląskiego i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Oleszna Dolnośląskie

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Oława

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Oława

2022-11-11 do 2022-11-19

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1000m², Oława

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Potrzebuję geodety, budowa domu, 1000m². Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Oława

2023-01-09 do 2023-01-17

Prace Geodezyjne Strzelin

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 850m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Oława

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 132m², Oława

Należąc do geodetów z tak dużym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Oława i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Oława

2022-11-10 do 2022-11-18

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Kobierzyce

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informa...

 • Kobierzyce

2022-08-22 do 2022-08-30

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wierzbice

2022-08-29 do 2022-08-31

Doskonały Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Budowa domu 117m2. Minimum SSO. T...

 • Sulistrowice

2023-01-11 do 2023-01-11

Geodeta

Jako rewelacyjny geodeta z wieloletnim doświadczeniem i specjalista przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m²". Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Piława Górna

2022-08-16 do 2022-08-24

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5.03ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ząbkowice Śląskie

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1200m², Ząbkowice Śląskie

Dla Klienta znalezienie perfekcyjnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, niezależnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Ząbkowic Śląskich, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Ząbkowice Śląskie

2022-11-04 do 2022-11-12

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Ząbkowice Śląskie

2022-09-22 do 2022-09-22

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Ząbkowice Śląskie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ząbkowice Śląskie

2022-10-03 do 2022-10-05

Tanie Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Potrzebuję geodety, spór o granice działki, podział działki, poniżej 500m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ząbkowice Śląskie

2022-08-19 do 2022-08-19

Fachowe Usługi Geodezyjne

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest ceniona w branży w miejscowości Ząbkowice Śląskie za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Potrzebuję geodety, podział działki, 3900m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ząbkowice Śląskie

2022-10-07 do 2022-10-15

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 1157m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jesz...

 • Ząbkowice Śląskie

2023-01-17 do 2023-01-25

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej propozycji prac geodezyjnych nie znajdzie w miejscowości Ząbkowice Śląskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Ząbkowice Śląskie

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 850m², Bielany Wrocławskie

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 850m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Aktualizacja mapy zasadnicznej lub ma...

 • Bielany Wrocławskie

2022-10-28 do 2022-11-05

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Bielany Wrocławskie

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie nowej instalacji gazowej i kanalizacyjnej Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje do...

 • Bielany Wrocławskie

2022-10-29 do 2022-11-03

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zwracam ...

 • Święta Katarzyna

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 500m², Dzierżoniów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dzierżoniów

2022-11-28 do 2022-12-06

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów