Geodeta w Miliczu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 879 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 502 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Miliczu

Geodeta Milicz

StudioGeo

21 opinii

StudioGeo świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Milicz oraz przyległych powiatów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Geodezja Maciej Trafankowski - Fenomenalny Geodeta Milicz

Fenomenalny Geodeta

2 opinie

Myślisz, że profesjonalna ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Zakład Usług Budowlanych - Doskonała Geodezja Milicz

Doskonała Geodezja

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu geodezji od wielu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Milicz, ale także okolicznych powiatów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

GEOMAP SZYMON LASZUK - Znakomity Geodeta Milicz

Znakomity Geodeta

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze znakomitego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę GEOMAP SZYMON LASZUK. Świadczy bogaty zakres usług geodezyjnych w atrakcyjnych cenach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

NorthGeo Dawid Kaczmar - Wyjątkowy Geodeta w Miliczu

Wyjątkowy Geodeta w Miliczu

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety, to zwróć uwagę na firmę NorthGeo Dawid Kaczmar. Oferuje bogaty zakres usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Geo-Cert Kamil Samól - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Milicz

Geo-Cert Kamil Samól

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Geo-Cert Kamil Samól ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

GEO-MAP Bogdan Laszuk - Staranna Ewidencja Gruntów Milicz

Staranna Ewidencja Gruntów Milicz

Jeśli nadal poszukujesz ekspertów od ewidencji gruntów to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GEO-MAP Bogdan Laszuk. Milicz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Geodezja Maciej Trafankowski - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Milicz

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

Pracownicy Geodezja Maciej Trafankowski to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży doskonałej geodezji. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

GEO-DOM USŁUGI GEODEZYJNO - PROJEKTOWE ANDRZEJ FURKAL - Dobry Geodeta Milicz

Dobry Geodeta

Jeśli jeszcze szukasz dobrego geodety, to zerknij na firmę GEO-DOM USŁUGI GEODEZYJNO - PROJEKTOWE ANDRZEJ FURKAL. Wykonuje bogaty zakres usług geodezyjnych w dobrych cenach. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Novbau Krzysztof Nowicki - Fantastyczny Geodeta Milicz

Fantastyczny Geodeta Milicz

Doskonała geodezja to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu geodety. Aby uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Miliczu

Perfekcyjna Geodezja Milicz

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Cieszków

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Milicz

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Milicz

2023-01-25 do 2023-02-02

Potrzebuję geodety, podział działki, 892m², Brzostowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 892m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brzostowo-

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Granicą jest w linii ...

 • Krotoszyn

2022-09-23 do 2022-09-23

Wyjątkowa Firma Geodezyjna Milicz

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bukowinka

2022-11-10 do 2022-11-18

Kompetentny Geodeta Milicz

Należąc do geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Dolnośląskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym ekspertem do tego ogłoszenia. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Twardogóra

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha, Twardogóra

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki olszówka koło Twardogóry ...

 • Twardogóra

2022-12-08 do 2022-12-16

Świetne Usługi Geodezyjne Milicz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Szukam geodety to podziału dzi...

 • Zawonia

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 4500m², Głuchów Dolny

Jako dobry geodeta oferujesz swoje doświadczenie na terenie Dolnośląskiego i w rejonie Dolnośląskiego? Skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Głuchów dolny

2022-10-24 do 2022-11-01

Profesjonalna Geodezja

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 5000m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Dobroszyce

2022-10-26 do 2022-11-03

Znakomite Prace Geodezyjne Milicz

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Dobrzeń

2022-10-09 do 2022-10-17

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 985m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowosiedlice

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Głuchów Górny Dolnośląskie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie granicy z sąsiadem( w...

 • Głuchów Górny Dolnośląskie

2022-12-09 do 2022-12-17

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Prosze o koszt wytyczenia budynku d...

 • Trzebnica

2023-01-25 do 2023-02-02

Geodeta

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako dobry geodeta nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Trzebnica

2022-08-08 do 2022-08-16

Opłacalne Prace Geodezyjne

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję prac geodezyjnych powinien znaleźć Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 501-1000m². Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Droszów

2022-12-23 do 2022-12-31

Fantastyczny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-12-26...

 • Głuchów górny

2022-12-09 do 2022-12-17

Szukam geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Trzebnica

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzebnica

2022-09-15 do 2022-09-15

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 3005m², Trzebnica

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3005m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Trzebnica

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 7ha, Raszowice

Oczaruj tego Zlecającego fachowym działaniem w rejonie Dolnośląskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 7ha" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Raszowice

2022-10-04 do 2022-10-12

Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m², Pawłów Trzebnicki

Pokaż Zlecającemu, że lepszej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeżeli szuka pierwszorzędnych prac geodezyjnych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Pawłów trzebnicki

2022-12-27 do 2023-01-04

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: pomiar pow. utwardzonej i zielonej Powierzchnia działki: 2073m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Pomiar powierzch...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: Zdjecmm Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-18 do 2022-09-26

Potrzebuję geodety, 994m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 994m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-18 do 2023-01-26

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów