Geodeta w Kamiennej Górze

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 810 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 502 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kamiennej Górze

Geodeta Kamienna Góra

Najwyższej Klasy Geodeta

1 opinia

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Usługi ogólnobudowlane łukasz pawlaczyk są dla Ciebie idealni. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

SYLWESTER SOCHACKI - Utalentowany Geodeta Kamienna Góra

Utalentowany Geodeta

1 opinia

SYLWESTER SOCHACKI zatrudnia utalentowanych geodetów - wyjątkowe kwalifikacje i rzetelność to ich atuty. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

KAMA-Krzysztof Bugaj - Sumienna Firma Geodezyjna Kamienna Góra

Sumienna Firma Geodezyjna

1 opinia

Uwierz w kompetentną kadrę KAMA-Krzysztof Bugaj. Ta uznana firma geodezyjna jest szanowana w branży w okolicy Kamiennej Góry za gruntowne wykonywanie usług geodezyjnych. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Usługi geodezyjne - Aleksandra Owczarz - Świetna Firma Geodezyjna Kamienna Góra

Świetna Firma Geodezyjna Kamienna Góra

Wypatrujesz godnego uwagi profesjonalisty realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Kamiennej Góry. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Firma ROKOM H.G.I. Komorowscy sp.j. - Doskonała Geodezja Kamienna Góra

Firma ROKOM H.G.I. Komorowscy sp.j.

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to Firma ROKOM H.G.I. Komorowscy sp.j. są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny geodezji. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA - Solidna Geodezja Kamienna Góra

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA

Specjalność FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA to solidne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Kamienna Góra oraz okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Usługi Budowlano-Transportowe - Fachowe Usługi Geodezyjne w Kamiennej Górze

Fachowe Usługi Geodezyjne w Kamiennej Górze

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Usługi Budowlano-Transportowe prześciga konkurentów. Markę tworzą oceny spełnionych zleceniodawców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Roboty ogólnobudowlane Szyszka Robert - Świetne Usługi Geodezyjne Kamienna Góra

Roboty ogólnobudowlane Szyszka Robert

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej Roboty ogólnobudowlane Szyszka Robert wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację budują rekomendacje zadowolonych odbiorców. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Firma remontowo-budowlana ARK-BUD - Wybitny Geodeta Kamienna Góra

Wybitny Geodeta Kamienna Góra

Wypatrujesz rzetelnego fachowca realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych w Kamiennej Górze. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Usługi Budowlano-Transportowe "FALBUD" Marek Falkiewicz - Kompetentny Geodeta Kamienna Góra

Kompetentny Geodeta

Kompetentny geodeta z imponującym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Kamiennej Górze

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 4.8ha, Marciszów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 4.8ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Marciszów

2022-11-22 do 2022-12-01

Świetne Prace Geodezyjne Kamienna Góra

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zwykly podział. Jest decyzja i...

 • Stara białka

2022-11-21 do 2022-11-29

Staranne Usługi Geodezyjne Kamienna Góra

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lubawka

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Lubawka

Jako osoba z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m². Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Lubawka

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2000m², Kamienna Góra

Klient szuka wybitnego geodety i wysłał zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2000m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w korzystnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Kamienna Góra

2022-08-08 do 2022-08-16

Usługa geodezyjna, podział działki, poniżej 500m², Borówno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Borówno

2022-10-19 do 2022-10-19

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1350m², Łomnica

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1350m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-10-11...

 • Łomnica

2022-10-03 do 2022-10-11

Potrzebuję geodety, 1600m², Mieroszów

Powiedz Zleceniodawcy, że takiej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeśli szuka idealnych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Mieroszów

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam geodety, podział działki, 790m², Wałbrzych

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma geodezyjna świadcząca swoje usługi na terenie Wałbrzycha oraz na obszarze Wałbrzycha. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wałbrzych

2022-12-07 do 2022-12-15

Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które brzmi - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wałbrzych

2022-12-21 do 2022-12-29

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Wałbrzych

Cel usług geodezyjnych: inwestycja publiczna Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wałbrzych

2022-10-18 do 2022-10-26

Usługi Geodezyjne

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest założona z zamiłowania do geodezji i oferuje perfekcyjne usługi geodezyjne na terenie Wałbrzycha, a także okolicznych miast i powiatów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Wałbrzych

2022-10-26 do 2022-11-03

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 501-1000m², Wałbrzych

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Wałbrzych

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam geodety, podział działki, 1.17ha, Wałbrzych

Jako firma zatrudniająca doświadczonych geodetów i odznaczająca się wyjątkowym doświadczeniem, ogłoszenie o treści - Szukam geodety, podział działki, 1.17ha jest skierowane do Ciebie. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Wałbrzych

2022-09-16 do 2022-09-24

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebuję geodety, podział działki, 50m². Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Wałbrzych

2022-09-19 do 2022-09-27

Usługa geodezyjna, podział działki, 1501-3000m², Wałbrzych

Jako wiarygodny specjalista oraz rewelacyjny geodeta działasz na terenie Wałbrzycha oraz w okolicy? Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wałbrzych

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 5645m², Wałbrzych

Poszukujesz dopasowanego do Ciebie Klienta? Jako rzetelny profesjonalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 5645m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wałbrzych

2022-10-13 do 2022-10-21

Fenomenalna Firma Geodezyjna Kamienna Góra

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 790m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: zniesienie współwłasności Termin sk...

 • Wałbrzych

2022-12-07 do 2022-12-15

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wałbrzych

2023-01-18 do 2023-01-26

Szukam geodety, 501-1000m², Wałbrzych

Klienta interesuje niezawodna firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Szukam geodety, 501-1000m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Wałbrzych

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 50m², Wałbrzych

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 50m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wałbrzych

2022-09-20 do 2022-09-28

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Wałbrzycha. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Wałbrzych

2022-12-29 do 2023-01-06

Geodezja Kamienna Góra

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: 580m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Domek ...

 • Karpacz

2022-09-12 do 2022-09-20

Doskonałe Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny prac geodezyjnych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Karpacz

2023-01-25 do 2023-02-02

Potrzebuję geodety, 4ha, Podgórzyn

Cel usług geodezyjnych: Aktulizacja gruntow uzytkowych Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonaw...

 • Podgórzyn

2022-09-12 do 2022-09-20

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów