Geodeta w Lubaniu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 647 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 136 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Lubaniu

Geodeta Lubań

Geodezja Wojciech Małek

6 opinii

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z Geodezja Wojciech Małek są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zakład Murarsko-Malarsko-Dekarski - Doskonałe Usługi Geodezyjne Lubań

Doskonałe Usługi Geodezyjne

4 opinie

Przez zapewnianie doskonałej usługi geodezyjnej Zakład Murarsko-Malarsko-Dekarski prześciga konkurentów. Sławę tworzą rekomendacje zadowolonych odbiorców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Geodezja - Znakomita Ewidencja Gruntów Lubań

Geodezja

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Geodezja ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

ADRIAN - Doskonała Geodezja w Lubaniu

Doskonała Geodezja w Lubaniu

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to firma ADRIAN jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu geodezji. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Nadzór i kierowanie budową - Profesjonalne Usługi Geodezyjne Lubań

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Lubań

Wybitni pracownicy firmy Nadzór i kierowanie budową spełnią Państwa wymagania w temacie usług geodezyjnych. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Geodezja Zawadzki - Dobry Geodeta Lubań

Dobry Geodeta Lubań

Sprawdź firmę Geodezja Zawadzki jeśli szukasz dobrych geodetów działających na terenie Lubania oraz w okolicy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Zakład Ogólnobudowlany Waldemar Ćwiertniak - Dobra Firma Geodezyjna Lubań

Zakład Ogólnobudowlany Waldemar Ćwiertniak

Firma geodezyjna Zakład Ogólnobudowlany Waldemar Ćwiertniak to prawdziwi profesjonaliści w temacie geodezji. Swoje dobre usługi geodezyjne oferują Klientom w rejonie Lubania. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Uslugi Ogólno-Budowlane - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Lubań

Uslugi Ogólno-Budowlane

Utalentowani pracownicy firmy Uslugi Ogólno-Budowlane spełnią Państwa wymagania odnośnie usług geodezyjnych. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

DACH-DEKER Mirosław Skalski - Fenomenalny Geodeta Lubań

DACH-DEKER Mirosław Skalski

Uważasz, że doskonała ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z DACH-DEKER Mirosław Skalski pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Geodezja Dawid Janikowski - Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Lubań

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę od rewelacyjnych usług geodezyjnych do realizacji zaplanowanych działań? Firma Geodezja Dawid Janikowski jest do Twojej dyspozycji. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Lubaniu

Firma Geodezyjna Lubań

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Dolnośląskiego. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3120m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Platerówka

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Perfekcyjna Geodezja Lubań

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Grabiszyce średnie

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 801m², Grabiszyce Średnie

Klient szuka kompetentnego geodety dla siebie i napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 801m². Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Grabiszyce średnie

2022-10-10 do 2022-10-18

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lubań

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Lubań

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lubań

2022-07-19 do 2022-07-27

Szukam geodety, podział działki, 1ha, Młyńsko

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Młyńsko

2022-10-07 do 2022-10-15

Świetne Prace Geodezyjne Lubań

Zdecydowanie o wyborze prac geodezyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i wybierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 8800m². Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gryfów Śląski

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1358m², Mirsk

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fenomenalny geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1358m². Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Mirsk

2022-10-11 do 2022-10-14

Fantastyczny Geodeta Lubań

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granicy dzialki (slupki graniczne) Powierzchnia działki: 4100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Lokalizacja dzial...

 • Mirsk

2022-08-09 do 2022-08-22

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Przecznica

2022-10-14 do 2022-10-22

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty prac geodezyjnych szybko nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Sulików

2022-09-02 do 2022-09-10

Dobre Prace Geodezyjne

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeśli poszukuje dobrych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Pasiecznik

2022-11-16 do 2022-11-24

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lubomierz

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Nowogrodziec

Nawiąż współpracę jako geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie starannych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Nowogrodziec

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Dobry Geodeta

Jako sprawdzony wykonawca i dobry geodeta oferujesz swoje usługi w miejscowości Zgorzelec oraz w okolicy? Skontaktuj się z nimi już teraz.

 • Zgorzelec

2023-01-08 do 2023-01-16

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zgorzelec

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Zgorzelec

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Zgorzelec

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Ustronie

Zleceniodawca, który poszukuje usługi geodezyjnej musi już teraz zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Ustronie

2022-10-26 do 2022-11-03

Tanie Usługi Geodezyjne Lubań

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granic Powierzchnia działki: 3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Lwówek Śląski

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1500m², Lwówek Śląski

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1500m², znalezienie pierwszorzędnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lwówek Śląski

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 80m², Lwówek Śląski

Cel usług geodezyjnych: Połączenie dwóch działek Powierzchnia działki: 80m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję wytyczyć działkę ...

 • Lwówek Śląski

2022-08-23 do 2022-08-31

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3733m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lwówek Śląski

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Lwówek Śląski

Klient, który planuje kupno starannej usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Lwówek Śląski

2022-08-11 do 2022-08-19

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Lwówek Śląski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lwówek Śląski

2022-10-06 do 2022-10-14

Szukam geodety, 501-1000m², Lwówek Śląski

Cel usług geodezyjnych: Oczyszczalnia ścieków Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lwówek Śląski

2022-08-02 do 2022-08-10

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów