Geodeta w Kłodzku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 182 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 512 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kłodzku

Geodeta Kłodzko

Usługi geodezyjno-kartograficzne

1 opinia

Pracownicy Usługi geodezyjno-kartograficzne to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałej geodezji. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

gamaGEO Mateusz Czechowicz - Perfekcyjna Geodezja w Kłodzku

Perfekcyjna Geodezja w Kłodzku

1 opinia

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu geodezji. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

KUNICKI GEODEZJA Kamil Kunicki - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Kłodzko

KUNICKI GEODEZJA Kamil Kunicki

1 opinia

Usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Libella - Dobra Firma Geodezyjna Kłodzko

Libella

1 opinia

Uwierz w kompetentną kadrę Libella. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Kłodzko za gruntowne podejście do usług geodezyjnych. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

F.U.H. - ASCOM - Dobry Geodeta Kłodzko

F.U.H. - ASCOM

7 opinii

F.U.H. - ASCOM zatrudnia dobrych geodetów - szczególne zaangażowanie i doświadczenie to ich mocne punkty. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

OKTO-BUD Porzuczek Oktawian - Najwyższej Klasy Geodeta Kłodzko

Najwyższej Klasy Geodeta Kłodzko

1 opinia

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze najwyższej klasy geodety dla siebie, to zerknij na firmę OKTO-BUD Porzuczek Oktawian. Świadczy całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Termo-dom - Profesjonalna Geodezja Kłodzko

Profesjonalna Geodezja

1 opinia

Założona z pasji do geodezji firma oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Kłodzko, a także okolicznych miast i powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Geodezyjno Kartograficzne Henmar Mariusz Wnuk - Pierwszorzędny Geodeta Kłodzko

Pierwszorzędny Geodeta Kłodzko

Usługi Geodezyjno Kartograficzne Henmar Mariusz Wnuk zatrudnia pierwszorzędnych geodetów - nieprzeciętne kwalifikacje i doświadczenie to ich mocne punkty. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

HYDRO-TECH - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Kłodzko

HYDRO-TECH

HYDRO-TECH oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Kłodzka i okolic. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

WOY-TECH Profesjonalne Budownictwo - Pierwszorzędna Geodezja Kłodzko

WOY-TECH Profesjonalne Budownictwo

Firma WOY-TECH Profesjonalne Budownictwo to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie geodezji. Swoje pierwszorzędne usługi geodezyjne oferują w okolicy Kłodzka. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Kłodzku

Usługa geodezyjna, podział działki, 2ha, Kłodzko

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział działki rolnej o pow. 2.2 ha na ok 10 dzia...

 • Kłodzko

2023-01-30 do 2023-01-30

Świetny Geodeta Kłodzko

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kłodzko

2022-12-13 do 2022-12-21

Usługa geodezyjna, podział działki, 50m², Trzebieszowice

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, wysłał nam ogłoszenie o treści - Usługa geodezyjna, podział działki, 50m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Trzebieszowice

2022-11-30 do 2022-12-08

Prace Geodezyjne Kłodzko

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Międzylesie

2022-10-10 do 2022-10-18

Wyjątkowa Firma Geodezyjna Kłodzko

Dla Klienta znalezienie wyjątkowej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii geodezji działający na terenie Dolnośląskiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Żelazno

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o geodetę, 5000m², Kłodzko

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: teren rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: teren wiejski Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Kłodzko

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 2ha, Kłodzko

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kłodzko

2022-09-09 do 2022-09-17

Usługi Geodezyjne Kłodzko

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy staranne usługi geodezyjne uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Dolnośląskiego i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Szczytna

2022-08-17 do 2022-08-25

Szukam geodety, budowa domu, 2500m², Stronie Śląskie

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stronie Śląskie

2022-08-09 do 2022-08-17

Prace Geodezyjne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, na pewno zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m². Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nowa wieś

2022-07-31 do 2022-08-08

Świetne Usługi Geodezyjne

Oferując usługi geodezyjne od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Dolnośląskie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Laskówka

2022-10-28 do 2022-11-05

Utalentowany Geodeta

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1200m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Ząbkowice Śląskie

2022-11-04 do 2022-11-12

Doskonały Geodeta

Klient szuka doskonałego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 5.03ha. Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Ząbkowice Śląskie

2022-11-10 do 2022-11-18

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Ząbkowice Śląskie

2022-09-22 do 2022-09-22

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ząbkowice Śląskie

2022-10-03 do 2022-10-05

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, podział działki, poniżej 500m², Ząbkowice Śląskie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z ofer...

 • Ząbkowice Śląskie

2022-08-19 do 2022-08-19

Potrzebuję geodety, podział działki, 3900m², Ząbkowice Śląskie

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista od doskonałych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Ząbkowice Śląskie

2022-10-07 do 2022-10-15

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 1157m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jesz...

 • Ząbkowice Śląskie

2023-01-17 do 2023-01-25

Perfekcyjna Geodezja Kłodzko

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6.9ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ząbkowice Śląskie

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Budzów

Zleceniodawcę interesuje dobra firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m². Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Budzów

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1400m², Bielawa

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Poszukuje geodety do sporzadzenia mapy ...

 • Bielawa

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Piława Górna

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Dolnośląskie i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zapytania. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Piława Górna

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam geodety, 1250m², Pieszyce

Dla Zlecającego, który napisał - Szukam geodety, 1250m², dotarcie do korzystnych prac geodezyjnych jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Pieszyce

2022-12-28 do 2022-12-28

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Pieszyce

2022-11-10 do 2022-11-18

Potrzebuję geodety, podział działki, 5900m², Rzeczka

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: szukam geodety do podziału działki ...

 • Rzeczka

2022-11-06 do 2022-11-14

Wyjątkowa Firma Geodezyjna

Zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, budowa domu, 501-1000m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Dolnośląskiego i z sąsiednich miast. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Glinno

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 500m², Dzierżoniów

Musisz koniecznie odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja firma została założona z zamiłowania do geodezji i świadczy najlepsze usługi geodezyjne na obszarze Dzierżoniowa, jak również pobliskich miast i powiatów. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Dzierżoniów

2022-11-28 do 2022-12-06

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1500m², Dzierżoniów

Jako wiarygodny specjalista oraz rewelacyjny geodeta działasz na terenie Dzierżoniowa oraz w okolicy? Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Dzierżoniów

2022-12-27 do 2023-01-04

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów