Geodeta w Oleśnicy

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 457 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 521 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Oleśnicy

Geodeta Oleśnica

StudioGeo

21 opinii

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. StudioGeo ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Petrus Maps Usługi Geodezyjne i Kartograficzne - Profesjonalny Geodeta w Oleśnicy

Profesjonalny Geodeta w Oleśnicy

9 opinii

Ten profesjonalny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy - Petrus Maps Usługi Geodezyjne i Kartograficzne to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

USŁUGI GEODEZYJNE BANGEO - Najlepsza Ewidencja Gruntów Oleśnica

Najlepsza Ewidencja Gruntów

9 opinii

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę do realizacji swoich planów? USŁUGI GEODEZYJNE BANGEO z Oleśnicy będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

GEOPOINT GRZEGORZ STRYCHAR - Świetne Usługi Geodezyjne Oleśnica

Świetne Usługi Geodezyjne Oleśnica

1 opinia

Przez zapewnianie świetnej usługi geodezyjnej GEOPOINT GRZEGORZ STRYCHAR prześciga konkurentów. Markę budują oceny szczęśliwych zleceniodawców. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

TOP-GEO Sp. z o.o. - Perfekcyjna Geodezja Oleśnica

TOP-GEO Sp. z o.o.

1 opinia

Firma TOP-GEO Sp. z o.o. oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Oleśnicy i z sąsiednich miast. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

RBS Damian Stefaniak - Dobry Geodeta Oleśnica

RBS Damian Stefaniak

1 opinia

Według Ciebie znakomita ewidencja gruntów to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - geodeci z RBS Damian Stefaniak doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Archekon Pracownia archeologiczno - konserwatorska - Znakomita Ewidencja Gruntów Oleśnica

Archekon Pracownia archeologiczno - konserwatorska

1 opinia

Firma Archekon Pracownia archeologiczno - konserwatorska oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Oleśnicy oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Geodezja Kartocha Zenon - Kompetentny Geodeta Oleśnica

Kompetentny Geodeta Oleśnica

Każdy, kto planuje kupno usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Hurtownia Materiałów Instalacyjnych - Fachowe Usługi Geodezyjne Oleśnica

Hurtownia Materiałów Instalacyjnych

Założona z pasji do geodezji firma świadczy fachowe usługi geodezyjne na obszarze miejscowości Oleśnica, jak również pobliskich miast i powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

BOB HAUS USŁUGI BUDOWLANE - Tanie Usługi Geodezyjne Oleśnica

BOB HAUS USŁUGI BUDOWLANE

Świetna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Oleśnicy oraz w rejonie powiatu. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Oleśnicy

Szukam geodety, 8ha, Boguszyce

Cel usług geodezyjnych: Scalanie działki Powierzchnia działki: 8ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: 5 działek zrobić w jedno działkę i usunąć polne d...

 • Boguszyce

2023-02-08 do 2023-02-16
dodano wczoraj o 16:44

Solidna Geodezja Oleśnica

Jako osoba z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny solidnej geodezji. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Twardogóra

2022-12-08 do 2022-12-16

Potrzebuję geodety, budowa domu, 501-1000m², Bukowinka

Oczaruj tego Zlecającego fachowym działaniem w rejonie Dolnośląskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Potrzebuję geodety, budowa domu, 501-1000m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bukowinka

2022-11-10 do 2022-11-18

Firma Geodezyjna Oleśnica

Zachwyć Zlecającego profesjonalnym działaniem w rejonie Dolnośląskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 5000m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie zakończona dokładnie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Dobroszyce

2022-10-26 do 2022-11-03

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, około 400m², Twardogóra

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została założona z pasji do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Dolnośląskie, a także pobliskich miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Twardogóra

2022-10-19 do 2022-10-27

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3400m², Dobrzeń

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dobrzeń

2022-10-09 do 2022-10-17

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Zainteresowany zgłosił "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 985m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowosiedlice

2022-09-27 do 2022-10-05

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Oleśnica

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Borowa

2022-10-09 do 2022-10-17

Wysokiej Klasy Geodeta Oleśnica

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Szukam geodety to podziału dzi...

 • Zawonia

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 4500m², Głuchów Dolny

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Głuchów dolny

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Ligota

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Ligota

2022-08-11 do 2022-08-19

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 518m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Namysłów

2022-09-14 do 2022-09-22

Najwyższej Klasy Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia:...

 • Namysłów

2022-08-28 do 2022-09-05

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1405m², Namysłów

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Namysłowa, więc jeśli poszukuje korzystnych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Namysłów

2023-01-09 do 2023-01-17

Świetny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 950m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pietrzykowice

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Miłoszyce

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Miłoszyce

2022-10-23 do 2022-10-31

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Miłoszyce

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie budynku jednorodzinn...

 • Miłoszyce

2023-01-26 do 2023-02-03

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Jelcz-Laskowice

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granic działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Teren leśno rolny Termin skorzy...

 • Jelcz-Laskowice

2022-10-23 do 2022-10-31

Szukam geodety, budowa domu, 501-1000m², Trzebnica

Jako wiarygodna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w okolicy Trzebnicy - skontaktuj się z Klientem i pozwól przekonać mu się samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Trzebnica

2023-01-25 do 2023-02-02

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Trzebnica

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka w Jaźwinach, ok ...

 • Trzebnica

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 501-1000m², Droszów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wyznaczanie granicy dzia...

 • Droszów

2022-12-23 do 2022-12-31

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Głuchów Górny

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-12-26...

 • Głuchów górny

2022-12-09 do 2022-12-17

Szukam geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Trzebnica

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzebnica

2022-09-15 do 2022-09-15

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 3005m², Trzebnica

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3005m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Trzebnica

2022-09-16 do 2022-09-24

Potrzebuję geodety, podział działki, 892m², Brzostowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 892m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brzostowo-

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Ozorowice

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: mam mapę zasadniczą Termin s...

 • Ozorowice

2022-12-29 do 2023-01-06

Geodeta

Jako geodeta działający na obszarze Dolnośląskiego i oferujący rozmaite usługi geodezyjne podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 750m²". Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wisznia Mała

2023-01-25 do 2023-02-02

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Pierwoszów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie mapy powykonawczej, potrzebnej...

 • Pierwoszów

2022-08-29 do 2022-08-29

Usługi Geodezyjne

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Milicza i z sąsiednich miast. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

 • Milicz

2023-01-25 do 2023-02-02

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów