Geodeta w Złotoryi

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 810 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 500 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Złotoryi

Geodeta Złotoryja

Profesjonalna Firma Geodezyjna w Złotoryi

6 opinii

Profesjonalna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Złotoryja oraz w rejonie powiatu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Geotix. Biuro Geodezji i Kartografii. Andrzej Hajdun - Świetne Usługi Geodezyjne Złotoryja

Geotix. Biuro Geodezji i Kartografii. Andrzej Hajdun

1 opinia

Są w branży usług geodezyjnych od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Złotoryi, ale także okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DACHER'S Firma blacharsko-dekarska - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Złotoryja

DACHER'S Firma blacharsko-dekarska

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników DACHERS Firma blacharsko-dekarska. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Złotoryja za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

M.Complex - Niezawodna Firma Geodezyjna Złotoryja

M.Complex

Niezawodna firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Złotoryja oraz w rejonie Złotoryi. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Mar Bud - Wysokiej Klasy Geodeta Złotoryja

Wysokiej Klasy Geodeta Złotoryja

Usługi geodezyjne w wykonaniu Mar Bud to autentyczny majstersztyk. To wysokiej klasy geodeta. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Hydralles - Doskonała Ewidencja Gruntów Złotoryja

Hydralles

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Hydralles ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

SzkulimBud - Dobra Firma Geodezyjna Złotoryja

Dobra Firma Geodezyjna Złotoryja

Firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Złotoryja i w przyległych powiatach. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

AD-BUD - Profesjonalny Geodeta Złotoryja

AD-BUD

Zwróć się do AD-BUD jeśli szukasz profesjonalnych geodetów działających w miejscowości Złotoryja lub w okolicy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Tech-Geo Biuro Geodezyjne i Nieruchomości Krzysztof Tuchowski - Dobre Usługi Geodezyjne Złotoryja

Tech-Geo Biuro Geodezyjne i Nieruchomości Krzysztof Tuchowski

Dzięki dbałości o szczegóły usługi geodezyjnej Tech-Geo Biuro Geodezyjne i Nieruchomości Krzysztof Tuchowski wyróżnia się w swoim rejonie. Sławę tworzą oceny spełnionych odbiorców. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

POWER BUD - Pierwszorzędna Geodezja Złotoryja

POWER BUD

Uwierz fachowcom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij POWER BUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Złotoryi

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 200ha, Złotoryja

Wyślij ofertę Klientowi jako profesjonalna firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Złotoryi i w pobliskich miastach. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Złotoryja

2022-08-02 do 2022-08-10

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Warta Bolesławiecka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania ...

 • Warta bolesławiecka

2022-09-19 do 2022-09-27

Dobra Firma Geodezyjna Złotoryja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wartowice

2022-08-16 do 2022-08-18

Odpowiednie Prace Geodezyjne Złotoryja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z...

 • Iwiny

2022-08-29 do 2022-09-06

Dobry Geodeta Złotoryja

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granic dzialki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Siedlęcin

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Biała

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Biała

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebuję geodety, 65m², Chojnów

Cel usług geodezyjnych: budowa garazu Powierzchnia działki: 65m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Chojnów

2022-09-09 do 2022-09-17

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Goślinów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Goślinów

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam geodety, 3ha, Lwówek Śląski

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granic Powierzchnia działki: 3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Lwówek Śląski

2022-07-26 do 2022-08-03

Dobra Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako dobra firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie na terenie Lwówka Śląskiego i w rejonie powiatu. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lwówek Śląski

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 80m², Lwówek Śląski

Ten Klient poszukując prac geodezyjnych powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 80m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Lwówek Śląski

2022-08-23 do 2022-08-31

Doświadczony Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3733m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lwówek Śląski

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Lwówek Śląski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: nr działki 190/5 giera...

 • Lwówek Śląski

2022-08-11 do 2022-08-19

Perfekcyjna Geodezja Złotoryja

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Ciebie. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Lwówek Śląski

2022-10-06 do 2022-10-14

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: Oczyszczalnia ścieków Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lwówek Śląski

2022-08-02 do 2022-08-10

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Dla Klienta wybranie pierwszorzędnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy specjalista działający w rejonie Lwówka Śląskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Aby poznać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Lwówek Śląski

2022-11-25 do 2022-12-03

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Legnica

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Legnica

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam geodety, 4ha, Legnica

Jako geodeta z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Szukam geodety, 4ha". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Legnica

2022-08-26 do 2022-09-03

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Legnica

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: szukam goeodety do odbioru domu(poi...

 • Legnica

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Profesjonalna Geodezja

Jako wybitny specjalista od geodezji, obsługujący Klientów z miejscowości Legnica i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m²". Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Legnica

2022-07-29 do 2022-08-06

Znakomite Usługi Geodezyjne Złotoryja

Jeśli usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Legnica

2023-01-24 do 2023-02-01

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Legnica

Cel usług geodezyjnych: mapa do celow projektowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Legnica

2022-08-05 do 2022-08-13

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Legnica

2022-10-08 do 2022-10-16

Znakomite Prace Geodezyjne

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Szukam geodety, 501-1000m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Legnica

2022-10-10 do 2022-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów