Geodeta w Lubinie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 794 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 500 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Lubinie

Geodeta Lubin

Perfekcyjna Geodezja Lubin

6 opinii

Specjalność Geodezja Wojciech Małek to perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Lubin oraz pobliskich miast. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

INWAR Usługi geodezyjne mgr inż. Jarosław Lipiński - Tanie Usługi Geodezyjne Lubin

Tanie Usługi Geodezyjne

1 opinia

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca od tanich usług geodezyjnych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma INWAR Usługi geodezyjne mgr inż. Jarosław Lipiński jest do Twojej dyspozycji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Auto Remix - Fenomenalny Geodeta Lubin

Auto Remix

1 opinia

Zawiązana z zamiłowania do geodezji firma oferuje perfekcyjne usługi geodezyjne na terenie Lubina, a także pobliskich miast i powiatów. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

OKNOLINE Robert Mysłowski - Fantastyczny Geodeta Lubin

OKNOLINE Robert Mysłowski

1 opinia

Fantastyczny geodeta z obszerną wiedzą w kwestii fantastycznych usług geodezyjnych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Geodezja Paweł Janek - Dobra Firma Geodezyjna Lubin

Geodezja Paweł Janek

Geodezja Paweł Janek to dobra firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Lubina - przekonaj się na własne oczy! Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Geoprojekt Adam Karol - Rzetelna Firma Geodezyjna Lubin

Geoprojekt Adam Karol

Szukasz godnego uwagi fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

GEOPROJEKT Krzysztof Obszański - Solidny Geodeta w Lubinie

Solidny Geodeta w Lubinie

Zwróć się do GEOPROJEKT Krzysztof Obszański jeśli szukasz solidnych geodetów działających w miejscowości Lubin oraz w okolicy. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

TOPGEO DAMIAN KRUSZCZAK - Sumienny Geodeta Lubin

Sumienny Geodeta

Klient, który poszukuje rzetelnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zarezerwuj termin!

BUDMAD - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Lubin

BUDMAD

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy geodezyjnej? BUDMAD to rewelacyjny wybór. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Zakład Robót Budowlanych Tadeusz Maciaszek - Dobry Geodeta Lubin

Dobry Geodeta Lubin

Ten, kto szuka usługi geodezyjnej winien zgłosić się do tego geodety i poznać niskie ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Lubinie

Geodeta Lubin

Klient szuka profesjonalnego geodety i napisał - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 4200m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Chobienia

2023-01-27 do 2023-02-04

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne Lubin

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż poszukuje od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Lubin

2022-11-03 do 2022-11-11

Staranne Usługi Geodezyjne Lubin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z W...

 • Lubin

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebuję geodety, podział działki, 5700m², Lubin

Odpowiedz na zapytanie jako geodeta z wieloletnim doświadczeniem w temacie geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Lubin

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę usługę geodezyjną, 5000m², Lubin

To zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 5000m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Lubina i okolic. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Lubin

2022-08-18 do 2022-08-26

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Chobienia

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Chobienia

2022-08-17 do 2022-08-25

Geodezja Lubin

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Złóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Lubin

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 2ha, Polkowice

Należąc do geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Polkowice i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego ogłoszenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Polkowice

2022-08-05 do 2022-08-13

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział działki na trzy. Tzn. Stara zabudowa, no...

 • Polkowice

2022-08-05 do 2022-08-13

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi geodezyjnej winien już teraz zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Polkowice

2023-01-04 do 2023-01-12

Rewelacyjna Firma Geodezyjna Lubin

Jako rewelacyjna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Dolnośląskiego - złóż ofertę i pozwól sprawdzić mu samodzielnie jak bardzo jesteś dobry! Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kunice

2022-12-24 do 2023-01-01

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1905m², Kunice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1905m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kunice

2022-12-12 do 2022-12-20

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Goślinów

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma geodezyjna świadcząca swoje usługi na terenie Dolnośląskiego oraz na obszarze Dolnośląskiego. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Goślinów

2022-09-25 do 2022-10-03

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1362m², Białołęka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1362m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Geodeta - mapa do celów projektowych. ...

 • Białołęka

2022-09-14 do 2022-09-22

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Legnica

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Legnica

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam geodety, 4ha, Legnica

Cel usług geodezyjnych: obmiar tyczenie wykonanych prac, bilans mas ziemnych Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Obsługa ge...

 • Legnica

2022-08-26 do 2022-09-03

Fachowe Usługi Geodezyjne

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w okolicy Legnicy za kompletne podejście do usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m²". Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Legnica

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Firma Geodezyjna

Zleceniodawcę interesuje niezawodna firma geodezyjna z Legnicy. Zapoznaj się zapytania o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m². Zaproponuj termin!

 • Legnica

2022-07-29 do 2022-08-06

Rzetelne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Legnica

2023-01-24 do 2023-02-01

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: mapa do celow projektowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Legnica

2022-08-05 do 2022-08-13

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Legnica

2022-10-08 do 2022-10-16

Szukam geodety, 501-1000m², Legnica

Wyślij ofertę Klientowi jako znakomita firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Legnicy oraz w przyległych miastach. Ustal pasujący termin od razu!

 • Legnica

2022-10-10 do 2022-10-18

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 21000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Legnica

2022-12-09 do 2022-12-17

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1366m², Legnica

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Legnicy, więc jeśli poszukuje korzystnych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Legnica

2023-01-14 do 2023-01-16

Znakomite Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Biała

2022-09-12 do 2022-09-20

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów