Elektryk w Puławach

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 391 635 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 268 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Puławach

Elektryk Puławy

DAAD MATTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

11 opinii

Ten elektryk realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - DAAD MATTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to doskonały wybór dla Ciebie. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Krzysztof Kępka - Świetne Usługi Elektryczne Puławy

Krzysztof Kępka

3 opinie

Ten specjalista działa w rejonie województwa i świadczy rozmaite usługi elektryczne. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Elekbud - Dobre Pogotowie Elektryczne Puławy

Elekbud

2 opinie

Dobre pogotowie elektryczne to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Elsun - Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Puławy

Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Puławy

5 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od instalacji elektrycznych to wykorzystaj kompetencje Elsun. Puławy i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

EL-BUD TOMASZ WIEJAK - Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Puławy

EL-BUD TOMASZ WIEJAK

2 opinie

Zrealizowanie instalacji elektrycznych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. EL-BUD TOMASZ WIEJAK ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

P.P.H.U Mejzner Dariusz - Rewelacyjny Elektryk w Puławach

Rewelacyjny Elektryk w Puławach

3 opinie

Zacznij działać z P.P.H.U Mejzner Dariusz jeśli szukasz rewelacyjnych elektryków działających na terenie Puław oraz w sąsiednich miastach. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców typowy pakiet usług.

Dekorator - Świetny Elektryk Puławy

Świetny Elektryk

1 opinia

Świetny elektryk oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Puławy oraz w okolicznych miastach. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZDULSKI SEBASTIAN ZDULSKI - Znakomity Elektryk Puławy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZDULSKI SEBASTIAN ZDULSKI

4 opinie

Myślisz, że znakomite instalacje elektryczne to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - elektrycy z tej firmy posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Elektryka w pełnym zakresie od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców całkowity standard.

Elektroslaw - Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Puławy

Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Puławy

1 opinia

Wybierz firmę Elektroslaw jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego wykonania instalacji elektrycznej w miejscowości Puławy lub sąsiednim mieście. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

AGARD AGATA BURHARD - Doskonałe Instalacje Elektryczne Puławy

AGARD AGATA BURHARD

5 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie instalacji elektrycznych i zatrudnij AGARD AGATA BURHARD. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

Najnowsze z 21 zleceń na instalacje elektryczne w Puławach

Elektryk Puławy

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mo...

 • Oblasy

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 3 dni temu

Instalatorstwo Elektryczne Puławy

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: w gruncie Długość przyłącza: 11-25mb Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Puławy

2023-01-14 do 2023-01-22

Instalatorstwo Elektryczne

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży instalatorstwa elektrycznego. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zlecę pomiary elektryczne w w bud. użyteczności publicznej, 501m² lub więcej. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Kazimierz Dolny

2023-01-09 do 2023-01-17

Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, mieszkanie, 1pkt. el., Puławy

Oferując usługi z zakresu elektryki od kilku lat, głównie na obszarze Puław, ale także okolicznych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Puławy

2022-12-29 do 2023-01-06

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne

Zakres zlecenia: Żelazko z deską i zbiornikiem tworzenia pary Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

 • Puławy

2022-12-13 do 2022-12-21

Zlecę wymianę instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el., Kurów

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oś...

 • Kurów

2022-12-12 do 2022-12-20

Szukam ekipy do prac z instalacją elektryczną, do 50m², Puławy

Odpowiedz na zapytanie jako elektryk z bogatym doświadczeniem w kwestii perfekcyjnych usług elektrycznych. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to zwykła rzecz. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Puławy

2022-11-05 do 2022-11-13

Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 51-100m², Puławy

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: Garaż Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jak...

 • Puławy

2022-10-06 do 2022-10-14

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 401-500m² Dostawca ...

 • Puławy

2022-09-13 do 2022-09-21

Usługi Elektryczne Puławy

Należąc do elektryków z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi elektryczne w miejscowości Puławy i w całym powiecie? Jesteś świetnym kandydatem do tego ogłoszenia. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Puławy

2022-09-07 do 2022-09-15

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków