Elektryk w Krasnymstawie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 634 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Krasnymstawie

Elektryk Krasnystaw

Fotomech Adam Tkaczyk

2 opinie

Usługi elektryczne to najważniejszy temat dla tego pogotowia elektrycznego - są prawdziwymi ekspertami w branży. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

LAL ENERGY SYSTEM - Staranne Instalacje Elektryczne Krasnystaw

Staranne Instalacje Elektryczne Krasnystaw

3 opinie

Firma LAL ENERGY SYSTEM świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z Krasnegostawu i z sąsiednich miast. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Piotr - Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Krasnystaw

Piotr

4 opinie

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

FIBR-EL - Sumienny Elektryk w Krasnymstawie

Sumienny Elektryk w Krasnymstawie

1 opinia

Firma elektryczna FIBR-EL zajmuje się usługami z zakresu wykonania instalacji elektrycznej. Wyróżnia się wspaniałymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Usługi Elektryczne Lech Żuk - Perfekcyjny Elektryk Krasnystaw

Usługi Elektryczne Lech Żuk

Szukasz perfekcyjnego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Usługi Elektryczne Lech Żuk to elektrycy właśnie dla Ciebie. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

FUH Revis - Dobra Firma Elektryczna Krasnystaw

FUH Revis

Firma elektryczna FUH Revis to prawdziwi profesjonaliści w branży instalatorstwa elektrycznego. Swoje dobre usługi elektryczne oferują w okolicy miejscowości Krasnystaw. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

Mont Agrii Jan Urban - Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Krasnystaw

Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Krasnystaw

Firma Mont Agrii Jan Urban świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Krasnegostawu i z sąsiednich miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

EL-AD - Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej Krasnystaw

EL-AD

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę pogotowia elektrycznego. Profesjonaliści z EL-AD zaplanują i całościowo wykonają zlecenie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Pracownia Projektowo- Wykonawcza "EL-AD" - Pierwszorzędne Pogotowie Elektryczne Krasnystaw

Pierwszorzędne Pogotowie Elektryczne

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę do realizacji swoich planów? Pracownia Projektowo- Wykonawcza EL-AD z Krasnegostawu jest na to skuteczną metodą. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

WILMAR - Fantastyczny Elektryk Krasnystaw

WILMAR

Wymiana instalacji elektrycznej to życiowa pasja tego pogotowia elektrycznego - są niekwestionowanym liderem w fachu elektryka. Elektryka w pełnym zakresie dla domu, mieszkania, firmy i biura od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

Najnowsze z 10 zleceń na instalacje elektryczne w Krasnymstawie

Szukam firmy do instalacji elektrycznej, Rudnik

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: gospodarstwo wraz z domem Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazde...

 • Rudnik

2023-01-25 do 2023-01-25

Potrzebny elektryk, Siennica Różana

Zakres zlecenia: Ślubowanie Jacka 3.5 mm Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

 • Siennica Różana

2023-01-14 do 2023-01-22

Zlecę montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el., Fajsławice

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, montaż o...

 • Fajsławice

2023-01-13 do 2023-01-21

Szukam ekipy do przeglądy lub pomiarów inst. elektrycznej, 201-500m2, Krasnystaw

Klient, który poszukuje usługi elektrycznej musi koniecznie zgłosić się do elektryka takiego, jak Ty i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Krasnystaw

2023-01-01 do 2023-01-09

Zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 11-25pkt. el., Krasnystaw

Poszukujesz pasującego do Twojej firmy Klienta? Jako godny uwagi specjalista oferujący usługi elektryczne i elektryk bez konkurencji wśród firm elektrycznych z Krasnegostawu zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 11-25pkt. el.". Zaproponuj termin!

 • Krasnystaw

2022-12-13 do 2022-12-21

Świetne Prace Elektryczne Krasnystaw

Zakres zlecenia: Wymiana gniazda 3 fazy Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna...

 • Żółkiewka-Osada

2022-11-14 do 2022-11-22

Firma Elektryczna Krasnystaw

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 20 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna ...

 • Krasnystaw

2022-11-09 do 2022-11-17

Potrzebny elektryk, przegląd elektryczny, do 50m², Krasnystaw

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 3 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Krasnystaw

2022-09-01 do 2022-09-09

Wyjątkowa Firma Elektryczna

Zakres zlecenia: Awaria skrzynki bezpiecznikow Rodzaj obiektu: Domek jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 64m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofer...

 • Siennica Różana

2022-08-27 do 2022-09-04

Solidne Usługi Elektryczne Krasnystaw

Jeśli usługi elektryczne na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie napisał "Zlecenie dla elektryka, wymiana instalacji elektrycznej, 51-100m²". Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Izbica

2022-08-16 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków