Elektryk w Kraśniku

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 391 506 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 266 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Kraśniku

Elektryk Kraśnik

Elektryk Marcin

2 opinie

Utalentowany elektryk proponuje swoje usługi w miejscowości Kraśnik oraz w przyległych powiatach. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Remontowo-Budowlane Amrozy Piotr - Solidne Usługi Elektryczne Kraśnik

Usługi Remontowo-Budowlane Amrozy Piotr

7 opinii

Dzięki precyzji wykonania usługi elektrycznej Usługi Remontowo-Budowlane Amrozy Piotr prześciga konkurentów. Renomę oddają referencje szczęśliwych Klientów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Tekom Okna Drzwi Katarzyna Kwiecień - Najlepsze Usługi Elektryczne Kraśnik

Tekom Okna Drzwi Katarzyna Kwiecień

13 opinii

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi elektrycznej Tekom Okna Drzwi Katarzyna Kwiecień wyróżnia się w swoim rejonie. Sławę oddają opinie szczęśliwych zleceniodawców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Usługi remontowo- budowlane Przemysław Bąk - Najwyższej Klasy Usługi Elektryczne Kraśnik

Usługi remontowo- budowlane Przemysław Bąk

4 opinie

Firma elektryczna świadcząca swoje usługi elektryczne w miejscowości Kraśnik oraz w okolicznych miastach. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności całkowity standard.

URB Eryk Pagacz - Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Kraśnik

URB Eryk Pagacz

Nadal poszukujesz profesjonalistów od instalacji elektrycznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom URB Eryk Pagacz. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Usługi Elektryczno-Budowlane Piotr Krasiński - Solidny Elektryk Kraśnik

Usługi Elektryczno-Budowlane Piotr Krasiński

To jedna z najlepszych firm elektrycznych zatrudniających elektryków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działających na terenie miejscowości Kraśnik i w okolicy. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów typowy pakiet usług.

Zakład Instalacji i Sieci Elektrycznych Jarosław Jamróz - Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej Kraśnik

Zakład Instalacji i Sieci Elektrycznych Jarosław Jamróz

Pochłonie Cię sprawne działanie Zakład Instalacji i Sieci Elektrycznych Jarosław Jamróz na terenie Kraśnika. Ta firma elektryczna ma sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że wymiana instalacji elektrycznej zostanie zakończone dokładnie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ALLMAR - Dobra Firma Elektryczna Kraśnik

ALLMAR

Sprawdź kompetentną kadrę ALLMAR. Ta renomowana firma elektryczna jest ceniona w branży w miejscowości Kraśnik za szczegółowe realizowanie usług elektrycznych. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowe MIR-BUD LUX - Rewelacyjne Usługi Elektryczne w Kraśniku

Rewelacyjne Usługi Elektryczne w Kraśniku

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowe MIR-BUD LUX są dla Ciebie idealni. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

ALANPOL - Świetny Elektryk Kraśnik

Świetny Elektryk Kraśnik

Wypatrujesz rzetelnego fachowca oferującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w Kraśniku. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 13 zleceń na instalacje elektryczne w Kraśniku

Rzetelna Firma Elektryczna Kraśnik

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż rozdzielni Termin rozpoczę...

 • Kraśnik

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecenie dla elektryka na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Kraśnik

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Zakres u...

 • Kraśnik

2023-01-03 do 2023-01-11

Szukamy wykonawców, podłączenie kuchni indukcyjnej, Kraśnik

Zakres zlecenia: podłączenie kuchni indukcyjnej, elektryczne szyby (z uprawnieniami) Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

 • Kraśnik

2022-12-12 do 2022-12-20

Doskonałe Instalacje Elektryczne Kraśnik

Przygotowanie instalacji elektrycznych dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zapytanie o usługę elektryczną. Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraśnik

2022-12-10 do 2022-12-18

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 151-200m², Kraśnik

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 101 - 300 Powierzchnia obiektu: 151-200m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jak...

 • Kraśnik

2022-12-06 do 2022-12-14

Dobry Elektryk Kraśnik

Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 151-200m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapyta...

 • Kraśnik

2022-10-19 do 2022-10-27

Potrzebny elektryk, montaż instalacji teletechnicznej, 401-500m², Kraśnik

Zakres zlecenia: montaż instalacji teletechnicznej Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 401-500m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie...

 • Kraśnik

2022-10-08 do 2022-10-16

Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 50m², Kraśnik

Zrealizowanie instalacji elektrycznych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 50m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kraśnik

2022-09-22 do 2022-09-30

Dam zlecenie, przeniesienie punktów elektrycznych, 101-150m², Kraśnik

Przez zapewnianie doskonałej usługi elektrycznej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Kraśnik

2022-09-09 do 2022-09-17

Szukam firmy, pomiary elektryczne, 1m², Kraśnik

Jako godna zaufania firma elektryczna, która nie ma sobie równych w okolicy Kraśnika - odpowiedz Klientowi i pozwól przekonać mu się na własne oczy jak bardzo jesteś profesjonalny! Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kraśnik

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków