Elektryk w Lublinie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 836 829 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 776 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Elektryk Lublin - ranking najlepszych firm

Elektryk Lublin

Ume-system Dariusz Pacholski

20 opinii

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników Ume-system Dariusz Pacholski. Ta znana firma elektryczna jest szanowana w branży na terenie Lublina za drobiazgowe podejście do usług elektrycznych. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od napraw awarii po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów standardowa metoda działania.

DAAD MATTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Doskonałe Instalacje Elektryczne Lublin

Doskonałe Instalacje Elektryczne

10 opinii

Wciąż szukasz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Wykorzystaj kompetencje DAAD MATTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Ergium - Usługi elektryczne - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Lublin

Ergium - Usługi elektryczne

10 opinii

Wciąż szukasz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Wykorzystaj kompetencje Ergium - Usługi elektryczne. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

SKI-BUD-ELEKTRO Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Instalacje Elektryczne Lublin

SKI-BUD-ELEKTRO Sp. z o.o.

5 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od instalacji elektrycznych? Skorzystaj z kwalifikacji SKI-BUD-ELEKTRO Sp. z o.o.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

SMARTHOUSE - Dobry Elektryk Lublin

Dobry Elektryk

2 opinie

Elektryk z wymaganym doświadczeniem z zakresu instalatorstwa elektrycznego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

M-instal Michał Skałecki - Doświadczona Firma Elektryczna Lublin

Doświadczona Firma Elektryczna

2 opinie

Nie wątp w doświadczoną kadrę M-instal Michał Skałecki. Ta znana firma elektryczna jest szanowana w branży w rejonie Lublina za całościowe wykonywanie usług elektrycznych. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, firmy i biura od napraw awarii po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców całkowity standard.

GK Grupa systemy zabezpieczeń - Usługi Elektryczne Lublin

Usługi Elektryczne Lublin

1 opinia

Pierwszorzędna firma elektryczna świadcząca swoje usługi elektryczne na terenie Lublina oraz w rejonie Lublina. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, firmy i biura od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów zupełny standard.

Adam Modrzyński - Sumienna Firma Elektryczna w Lublinie

Sumienna Firma Elektryczna w Lublinie

1 opinia

Gdy interesuje Cię sumienna firma elektryczna działająca na terenie Lublina to skorzystaj z doświadczenia Adam Modrzyński. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów.

Marcin Szczepaniak - Instalacje Elektryczne Lublin

Marcin Szczepaniak

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie instalacji elektrycznych i zatrudnij Marcin Szczepaniak. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

InteliElektro Mateusz Czarnecki - Firma Elektryczna Lublin

Firma Elektryczna Lublin

1 opinia

Nie wątp w wieloletnie doświadczenie InteliElektro Mateusz Czarnecki. Ta renomowana firma elektryczna jest rozchwytywana w branży w okolicy Lublina za gruntowne realizowanie usług elektrycznych. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

72 Zlecenia - Elektryk Lublin

Staranne Instalacje Elektryczne Lublin

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Liczba punktów elektrycznych: powyżej 500 Powierzchnia obiektu: 1425m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe j...

 • Lublin

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 3 dni temu

Bezkonkurencyjne Roboty Elektryczne Lublin

To zlecenie o treści - Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 48m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Lublina i okolic. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Lublin

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 4 dni temu

Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 49 368 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Roboty Elektryczne

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie dla firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, 40m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Żeby poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Lublin

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 7 dni temu

Znakomity Elektryk Lublin

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Wykonanie instalacji i sieci elektrycznych, ok. 450m2", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Lublin

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 7 dni temu

Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 46m², Lublin

Próbujesz znaleźć Klienta jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zapraszamy do kontaktu.

 • Lublin

2022-09-19 do 2022-09-19

Tanie Roboty Elektryczne

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna...

 • Lublin

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m², Lublin

Oczaruj tego Zlecającego profesjonalnym działaniem w miejscowości Lublin. Jako uznana firma elektryczna wykonaj zlecenie o treści "Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m²" i zapewnij, że realizacja instalacji elektrycznych zostanie zakończona szybko. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Lublin

2022-09-17 do 2022-09-25

Dam zlecenie, wykonanie przyłącza elektrycznego, 101-150m², Lublin

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza elektrycznego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapyta...

 • Lublin

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidny Elektryk

Zlecający, który szuka usługi elektrycznej winien koniecznie zgłosić się do elektryka takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Lublin

2022-09-12 do 2022-09-20

Świetne Instalacje Elektryczne

Wykonanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie, wykonanie instalacji odgromowej, 51-100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sobianowice

2022-09-11 do 2022-09-19

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków
Udostępnij znajomemu