Elektryk w Radzyniu Podlaskim

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 657 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 637 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Radzyniu Podlaskim

Elektryk Radzyń Podlaski

Optisolar Pv Kamil Burczaniuk

2 opinie

Uwierz w kompetentną kadrę Optisolar Pv Kamil Burczaniuk. Ta uznana firma elektryczna jest rozchwytywana w branży na terenie Radzynia Podlaskiego za szczegółowe podejście do usług elektrycznych. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Brap - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Radzyń Podlaski

Brap

1 opinia

Firma Brap to wybitni specjaliści od instalatorstwa elektrycznego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Radzyń Podlaski i przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Brak - Wykwalifikowany Elektryk Radzyń Podlaski

Wykwalifikowany Elektryk Radzyń Podlaski

Klient, który poszukuje usługi elektrycznej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego elektryka i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Ustal pasujący termin już teraz!

Instalacje Elektryczne Marek Maciejewski - Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Radzyń Podlaski

Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Radzyń Podlaski

Podekscytuje Cię sprawne działanie Instalacje Elektryczne Marek Maciejewski w miejscowości Radzyń Podlaski. Ta firma elektryczna posiada wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że wymiana instalacji elektrycznej zostanie wykonane szybko i z dokładnością. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

Bortech Inż. Łukasz Borawski - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Radzyń Podlaski

Bortech Inż. Łukasz Borawski

Firma elektryczna Bortech Inż. Łukasz Borawski to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie instalatorstwa elektrycznego. Swoje perfekcyjne usługi elektryczne oferują Klientom w pobliżu Radzynia Podlaskiego. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

Usługi elektryczne Damian Zabłocki - Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej Radzyń Podlaski

Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy, której specjalnością jest wymiana instalacji elektrycznej. Ażeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się - warto.

LUKMAN multimedia - Pierwszorzędne Pogotowie Elektryczne Radzyń Podlaski

LUKMAN multimedia

Usługi elektryczne to życiowa pasja tego pogotowia elektrycznego - są zawodowcami w tym fachu. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Damian Zabłocki - Pierwszorzędna Wymiana Instalacji Elektrycznej Radzyń Podlaski

Damian Zabłocki

Damian Zabłocki to wybitni specjaliści z branży pierwszorzędnych usług elektrycznych i wymiany instalacji elektrycznej, obsługujący Klientów z Radzynia Podlaskiego i okolicznych miast. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Firma glazurnicza - Sumienny Elektryk Radzyń Podlaski

Firma glazurnicza

Chcesz znaleźć elektryka do realizacji usług z zakresu wykonania instalacji elektrycznej? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Mega-Watt - Perfekcyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej w Radzyniu Podlaskim

Perfekcyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej w Radzyniu Podlaskim

Jeżeli szukasz perfekcyjnej wymiany instalacji elektrycznej i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to wykorzystaj kompetencje Mega-Watt. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

Najnowsze z 8 zleceń na instalacje elektryczne w Radzyniu Podlaskim

Zlecę montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Radzyń Podlaski

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł robót elektrycznych, choć szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Zlecę montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el.. To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Radzyń Podlaski

2022-12-15 do 2022-12-23

Dobry Elektryk Radzyń Podlaski

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 2 Zakres prac: montaż oświetlenia Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Radzyń Podlaski

2022-12-12 do 2022-12-20

Zlecenie dla elektryka, przegląd elektryczny, 151-200m², Radzyń Podlaski

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie dla elektryka, przegląd elektryczny, 151-200m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Radzyń Podlaski

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, do 50m², Radzyń Podlaski

Zakres zlecenia: Montaż domofonu Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: o...

 • Radzyń Podlaski

2022-09-17 do 2022-09-25

Dobry Elektryk

Zakres zlecenia: Wymiany Legalizacyjne liczników energetycznych Rodzaj obiektu: Domy/Bloki/Usługi Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 1m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa ...

 • Radzyń Podlaski

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie, przeniesienie punktów elektrycznych, do 50m², Radzyń Podlaski

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako specjalista od instalacji elektrycznych. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Radzyń Podlaski

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie dla firmy na rozbudowa instalacji elektrycznej w domu, 11-25pkt. el., Szystowice

Zakres prac: rozbudowa instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż rozdzielni Informacje dodatkowe: W...

 • Szystowice

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 6 dni temu

Potrzebny elektryk, wykonanie przyłącza elektrycznego, 101-150m², Kock

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza elektrycznego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jak...

 • Kock

2022-08-26 do 2022-09-03

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków