Płyta karton gips w Krasnymstawie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 634 740 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Krasnymstawie

Płyta karton gips Krasnystaw

Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych

57 opinii

Starasz się odnaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu rewelacyjnego montażu płyt gipsowych z Krasnegostawu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Jarosław Zych jest gotowa Ci pomóc. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Firma Handlowo Usługowa "InstalMC" Mateusz Czerski - Profesjonalne Płyty Karton Gips Krasnystaw

Profesjonalne Płyty Karton Gips

12 opinii

Zawodowcy z Firma Handlowo Usługowa InstalMC Mateusz Czerski to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od profesjonalnego płyt karton gips. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Kris-bud - Perfekcyjne Płyty Karton Gips Krasnystaw

Perfekcyjne Płyty Karton Gips Krasnystaw

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu płyt karton gips od lat, przede wszystkich na obszarze Krasnegostawu, ale także okolicznych miast. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

"KonCars" Usługi Remontowo - Budowlane - Solidna Adaptacja Poddasza Krasnystaw

"KonCars" Usługi Remontowo - Budowlane

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie adaptacji poddasza i zatrudnij KonCars Usługi Remontowo - Budowlane. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Jacek Zakrzewski - Profesjonalny Sufit Napinany Krasnystaw

Jacek Zakrzewski

11 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie sufitu napinanego i zatrudnij Jacek Zakrzewski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Ustal pasujący termin od razu!

Piotr - Doskonałej Jakości Sufit Napinany Krasnystaw

Doskonałej Jakości Sufit Napinany Krasnystaw

4 opinie

Firma Piotr świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Krasnegostawu oraz przyległych powiatów. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Roman - Doskonała Sucha Zabudowa Krasnystaw

Roman

3 opinie

Oferuje usługi z zakresu suchej zabudowy od lat, zwłaszcza na obszarze Krasnegostawu, ale także przyległych miast. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

PHU DARBUD Usługi Budowlane - Doskonała Zabudowa GK w Krasnymstawie

Doskonała Zabudowa GK w Krasnymstawie

9 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie zabudowy GK i zatrudnij PHU DARBUD Usługi Budowlane. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Usługi budowlano-remontowe Katarzyna Wrońska - Profesjonalna Sucha Zabudowa Krasnystaw

Profesjonalna Sucha Zabudowa

1 opinia

Stworzona z zamiłowania do suchej zabudowy firma oferuje profesjonalny montaż sufitu podwieszanego na obszarze miejscowości Krasnystaw, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

CARROT Konrad Marchewka - Perfekcyjna Sucha Zabudowa Krasnystaw

Perfekcyjna Sucha Zabudowa

5 opinii

Ten fachowiec działa na obszarze Krasnegostawu i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnej suchej zabudowy. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 27 zleceń na płyty gk w Krasnymstawie

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 30m², Siennica Nadolna

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Lubelskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Siennica Nadolna

2023-07-19 do 2023-07-27

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Krasnystaw

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Informacje dodatkowe: ocieplenie wełną, na stelażu metalowym, pojedyńcza płyta, szpachlowanie , guntowanie Termin rozpocz...

 • Krasnystaw

2023-06-18 do 2023-06-26

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Żółkiewka-Osada

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od zabudowy płytami GK potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Lubelskiego na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Żółkiewka-Osada

2023-06-07 do 2023-06-15

Ekipa na klejenie płyt G-K, do 100m², Łopiennik Górny

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: klejenie płyt G-K, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Łopiennik Górny

2023-05-31 do 2023-06-08

Doskonała Zabudowa GK Krasnystaw

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 80m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wierzchowiny

2023-05-04 do 2023-05-05

Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 42m², Izbica

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 42m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Izbica

2023-04-22 do 2023-04-30

Staranna Zabudowa GK

Jeśli jeszcze jako dobra firma od zabudowy GK poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Krasnegostawu z pewnością udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Krasnystaw

2023-04-12 do 2023-04-20

Solidna Zabudowa Płytami GK Krasnystaw

Zakres prac: sufit napinany Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 7m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zyngierówka

2023-03-13 do 2023-03-21

Płyty Karton Gips Krasnystaw

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rejowiec Fabryczny

2023-06-15 do 2023-06-23

Znakomita Zabudowa Karton Gips Krasnystaw

Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: 2023-09-11...

 • Trawniki

2023-09-11 do 2023-09-19

Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wierzbica

2023-05-30 do 2023-06-07

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Wierzbica

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie zabudowy karton gips daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wierzbica

2023-05-08 do 2023-05-16

Perfekcyjna Zabudowa GK

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 120m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Zamość

2023-04-04 do 2023-04-12

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 45m², Zamość

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 45m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Informacje dodatkowe: Poddasze już częściowo uzbrojone w profile Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Zamość

2023-08-09 do 2023-08-17

Solidne Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Płyta podwójne 2x 1.5 Termin rozpoczęcia prac: do uzg...

 • Zamość

2023-06-13 do 2023-06-21

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Zamość

Oferując usługi z zakresu płyt karton gips od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Zamościa, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zamość

2023-06-16 do 2023-06-24

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Ten Klient jest zdania, że perfekcyjna zabudowa płytami GK to nieproste zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Zamość

2023-07-15 do 2023-07-23

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Zamość

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²". Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Zamość

2023-03-24 do 2023-04-01

Pierwszorzędna Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: Ocieplenie poddasza Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zamość

2023-07-15 do 2023-07-23

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 251-500m², Zamość

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod tel. 602•••••• T...

 • Zamość

2023-08-21 do 2023-08-29

Porządna Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zamość

2023-06-28 do 2023-07-06

Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 10m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Zamość

2023-09-12 do 2023-09-22

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m², Zamość

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje dobrej firmy od zabudowy GK. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m², chcąc doświadczonych specjalistów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zamość

2023-03-25 do 2023-04-02

Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Zamość

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac:...

 • Zamość

2023-06-06 do 2023-06-14

Korzystny Montaż Płyt Gipsowych Krasnystaw

Spowoduj, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z dziedziny montażu płyt gipsowych znajdź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 40m². Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Zamość

2023-06-27 do 2023-07-05

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Zamość

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m²". Zaproponuj termin od razu!

 • Zamość

2023-07-15 do 2023-07-23

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Ten Klient w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od zabudowy płytami GK. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego, 150m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zamość

2023-04-01 do 2023-04-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK