Płyta karton gips w Krasnymstawie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 126 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Krasnymstawie

Płyta karton gips Krasnystaw

Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych

1 opinia

Starasz się odnaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu rewelacyjnego montażu płyt gipsowych z Krasnegostawu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Kris-bud jest gotowa Ci pomóc. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

CARROT Konrad Marchewka - Profesjonalne Płyty Karton Gips Krasnystaw

Profesjonalne Płyty Karton Gips

5 opinii

Zawodowcy z CARROT Konrad Marchewka to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od profesjonalnego płyt karton gips. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Jacek Zakrzewski - Perfekcyjne Płyty Karton Gips Krasnystaw

Perfekcyjne Płyty Karton Gips Krasnystaw

9 opinii

Oferuje usługi z zakresu płyt karton gips od lat, przede wszystkich na obszarze Krasnegostawu, ale także okolicznych miast. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Piotr - Solidna Adaptacja Poddasza Krasnystaw

Piotr

4 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie adaptacji poddasza i zatrudnij Piotr. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Roman - Profesjonalny Sufit Napinany Krasnystaw

Roman

3 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie sufitu napinanego i zatrudnij Roman. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Ustal pasujący termin od razu!

PHU DARBUD Usługi Budowlane - Doskonałej Jakości Sufit Napinany Krasnystaw

Doskonałej Jakości Sufit Napinany Krasnystaw

9 opinii

Firma PHU DARBUD Usługi Budowlane świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Krasnegostawu oraz przyległych powiatów. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Usługi budowlano-remontowe Katarzyna Wrońska - Doskonała Sucha Zabudowa Krasnystaw

Usługi budowlano-remontowe Katarzyna Wrońska

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu suchej zabudowy od lat, zwłaszcza na obszarze Krasnegostawu, ale także przyległych miast. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Rafbud - Doskonała Zabudowa GK w Krasnymstawie

Doskonała Zabudowa GK w Krasnymstawie

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie zabudowy GK i zatrudnij Rafbud. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek - Profesjonalna Sucha Zabudowa Krasnystaw

Profesjonalna Sucha Zabudowa

4 opinie

Stworzona z zamiłowania do suchej zabudowy firma oferuje profesjonalny montaż sufitu podwieszanego na obszarze miejscowości Krasnystaw, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Glazurnik Grzegorz - Perfekcyjna Sucha Zabudowa Krasnystaw

Perfekcyjna Sucha Zabudowa

3 opinie

Ten fachowiec działa na obszarze Krasnegostawu i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnej suchej zabudowy. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 30 zleceń na płyty gk w Krasnymstawie

Perfekcyjne Płyty Karton Gips Krasnystaw

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Krasnystaw

2023-01-25 do 2023-02-02

Zapytanie o montaż płyt G-K na profilach, 101-250m², Izbica

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Izbica

2023-01-14 do 2023-01-22

Najlepsza Zabudowa Karton Gips Krasnystaw

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-05-29...

 • Rudnik

2023-01-13 do 2023-01-21

Ekipa na klejenie płyt G-K, 40m², Zawadówka

Spowoduj, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z dziedziny montażu płyt gipsowych stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Ekipa na klejenie płyt G-K, 40m². Złóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Zawadówka

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Krasnystaw

Jako specjalista zaproponuj najlepszą ofertę montażu płyt gipsowych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpienia zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m²" jest idealne dla Ciebie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Krasnystaw

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Krasnystaw

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: przykręcenie kilku płyt GK, szpachlowanie około 50 m2 sufitu, zabudowa wejścia na ...

 • Krasnystaw

2022-08-04 do 2022-08-12

Doskonałej Jakości Zabudowa GK Krasnystaw

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Ekipa na montaż płyt G-K na profilach, do 100m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Żeby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Gołąb

2023-01-18 do 2023-01-26

Zabudowa GK

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 105m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rybczewice

2022-11-12 do 2022-11-12

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Piaski

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, klejenie płyt G-K, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piaski

2022-10-14 do 2022-10-22

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 120m², Piaski

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 120m², dotarcie do dobrego montażu płyt gipsowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Piaski

2022-09-01 do 2022-09-09

Tani Montaż Płyt Gipsowych Krasnystaw

Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek biurowy Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: 150na150n051 prostokąt drzwi na otworem z metalowym progilu na scianek 3Wykonanie Termin ro...

 • Zamość

2022-10-27 do 2022-10-28

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 101-250m², Zamość

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od zabudowy GK potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę prace budowlane z płytami GK, 101-250m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Zamość

2022-09-09 do 2022-09-17

Solidna Zabudowa GK

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Ekipa na montaż płyt G-K na profilach, do 100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Zamość

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 51-80m², Milejów

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wyko...

 • Milejów

2022-09-07 do 2022-09-15

Staranna Zabudowa Płytami GK Krasnystaw

Ten Klient jest zdania, że staranna zabudowa płytami GK to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę klejenie płyt G-K, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Kalinowice

2022-08-27 do 2022-09-04

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 21-50m², Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac...

 • Chełm

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o montaż płyt G-K, 21-50m², Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj pr...

 • Chełm

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę montaż płyt G-K, do 10m², Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj ...

 • Chełm

2022-12-28 do 2023-01-05

Montaż Płyt Gipsowych

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Chełm

2022-11-08 do 2022-11-16

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 140m², Okszów

Podjęcie decyzji o wyborze montażu płyt gipsowych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista udziel rad i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 140m². Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Okszów

2022-09-10 do 2022-09-18

Najlepsza Zabudowa GK

Ten Zlecający wciąż potrzebuje dobrej firmy od zabudowy GK. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², chcąc trafić w dobre miejsce. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Mełgiew

2022-09-06 do 2022-09-14

Dobry Montaż Płyt Gipsowych

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 90m² Informacje dodatkowe: Zlecę zabudowę poddasza GK i OSB w domu je...

 • Kalinówka

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Bychawa

Nadal możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od zabudowy karton gips. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bychawa

2022-10-04 do 2022-10-12

Świetna Zabudowa Karton Gips

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od zabudowy karton gips. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Świdnik

2022-12-15 do 2022-12-23

Doskonała Zabudowa GK

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 35m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Świdnik

2022-11-07 do 2022-11-15

Doskonała Zabudowa Karton Gips

Zakres prac: Otynkowane sufitu w ganku 150-50. Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Otynkowanie sufitu w ganku Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Świdnik

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 21-50m², Świdnik

Zleceniodawca poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 21-50m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaprezentuj ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Świdnik

2022-10-15 do 2022-10-23

Zabudowa Płytami GK

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na sufit napinany, do 100m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie zabudowy płytami GK wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Łęczna

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecę montaż płyt G-K na profilach, 50m², Łęczna

Doprowadź do tego, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu montażu płyt gipsowych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę montaż płyt G-K na profilach, 50m². Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Łęczna

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę klejenie płyt G-K, 251-500m², Łęczna

Zakres prac: klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łęczna

2022-10-31 do 2022-11-08

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK