Płyta karton gips w Łęcznej

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 966 135 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 272 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Łęcznej

Płyta karton gips Łęczna

Piotr Sobstyn SOB-BUD Kompleksowe usługi remontowo budowlane

10 opinii

Perfekcyjna sucha zabudowa to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Michal Lech - Doskonałe Płyty Karton Gips Łęczna

Doskonałe Płyty Karton Gips

14 opinii

Ten specjalista działa w rejonie Łęcznej i oferuje różnorodne usługi z zakresu doskonałego płyt karton gips. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

TaFFa-Dawid Wnętrzak - Pierwszorzędne Płyty Karton Gips Łęczna

Pierwszorzędne Płyty Karton Gips Łęczna

5 opinii

Perfekcyjna sucha zabudowa to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Egon - Profesjonalne Płyty Karton Gips w Łęcznej

Profesjonalne Płyty Karton Gips w Łęcznej

2 opinie

Zawodowcy z Egon to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od profesjonalnego płyt karton gips. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Tomasz Kraska - Perfekcyjna Zabudowa Karton Gips Łęczna

Tomasz Kraska

13 opinii

Przygotowanie zabudowy karton gips będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Tomasz Kraska ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Brukarstwo - Perfekcyjne Płyty Karton Gips Łęczna

Brukarstwo

1 opinia

Firma Brukarstwo to eksperci od płyt karton gips, świadczący usługi dla Klientów z Łęcznej i okolicznych powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Niko-bud - Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Łęczna

Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Łęczna

1 opinia

Przygotowanie adaptacji poddasza będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Niko-bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Abstrakcja Piotr Grzesiuk - Perfekcyjna Adaptacja Poddasza Łęczna

Perfekcyjna Adaptacja Poddasza

1 opinia

Według Ciebie perfekcyjna adaptacja poddasza to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Łukasz Lepianka - Profesjonalny Sufit Napinany Łęczna

Łukasz Lepianka

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie sufitu napinanego i zatrudnij Łukasz Lepianka. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Arche Maciej Czyż - Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK Łęczna

Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK

4 opinie

Według Ciebie pierwszorzędna zabudowa płytami GK to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Arche Maciej Czyż dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

Najnowsze z 31 zleceń na płyty gk w Łęcznej

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 50m², Jawidz

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 50m² Zakres prac: klejenie płyt G-K Informacje dodatkowe: Chodzi o poprawki po źle wykonanej robocie. Zabudowa była już wykonana, jednak zaczęła pękać po 2 miesiącach. W łącz...

 • Jawidz

2024-05-30 do 2024-06-07

Tani Montaż Płyt Gipsowych Łęczna

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych szybko nie znajdzie w miejscowości Łęczna i okolicy, więc jeśli poszukuje taniego montażu płyt gipsowych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Łęczna

2024-02-09 do 2024-02-17

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Nadrybie-Dwór

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nadrybie-Dwór

2024-01-08 do 2024-01-09

Zabudowa Płytami GK Łęczna

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kalinówka

2024-05-27 do 2024-05-27

Najlepsza Zabudowa GK Łęczna

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 10m² Zakres prac: Zabudowa sufitu Informacje dodatkowe: Trzeba mi to zabydowac plyta gk, położyć gładź i pomalować. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Świdnik

2024-03-12 do 2024-03-20

Dobry Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Niemce

2024-06-03 do 2024-06-03

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 101-200m², Niemce

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Niemce

2024-06-03 do 2024-06-11

Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Informacje dodatkowe: Interesuje mnie zabudowa poddasza w połówce bliźniak oraz zamknięcie od góry klatki sc...

 • Nasutów

2024-01-12 do 2024-01-20

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m², Turka

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: Montaż zabudowy kuchennej Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Turka

2024-03-07 do 2024-03-15

Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Poszukuję wykonawcy do montażu sufitu podwieszanego. Inwestycja w gmi...

 • Boduszyn

2024-06-30 do 2024-07-08

Najlepsza Zabudowa Karton Gips Łęczna

Ten Klient uważa, że najlepsza zabudowa karton gips to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na prace z płytami GK, 130m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Jakubowice konińskie

2024-05-18 do 2024-05-21

Solidne Płyty Karton Gips Łęczna

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży płyt karton gips. Ten Zleceniodawca napisał - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-250m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Boduszyn

2024-05-03 do 2024-05-11

Świetna Zabudowa Płytami GK

Zrealizowanie zabudowy płytami GK z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecenie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Lublin

2024-02-16 do 2024-02-24

Doskonała Zabudowa Płytami GK

Ten Zlecający szuka specjalisty od zabudowy płytami GK. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 101-250m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zaprezentuj dopasowaną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Lublin

2024-02-28 do 2024-03-07

Solidna Zabudowa GK

Jeżeli jeszcze jako dobra firma od zabudowy GK szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę prace budowlane z płytami GK, 201-500m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Lublina bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lublin

2024-06-17 do 2024-06-25

Doskonała Zabudowa Płytami GK

Przygotowanie zabudowy płytami GK z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na prace z płytami GK, 101-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lublin

2024-06-24 do 2024-07-02

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 11-20m², Lublin

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 11-20m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, malowanie, układanie winyli itd Informacje dodatkowe: Zlecę: 1. Malowanie pokoju ok. 40 m2 na biało. 2. Malowanie elewac...

 • Lublin

2024-07-13 do 2024-07-21
dodano 7 dni temu

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 201-500m², Lublin

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-500m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-06-19 do 2024-06-27

Zlecę montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Lublin

Przygotowanie zabudowy płytami GK dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zlecę montaż płyt G-K na profilach, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Lublin

2024-01-15 do 2024-01-23

Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Lublin

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lublin

2024-02-17 do 2024-02-25

Pierwszorzędne Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 1800m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Budowa przedszkola w miejscowości Dys gmina Niemce, roboty wykończeniowe Termin rozpoc...

 • Lublin

2024-02-16 do 2024-02-24

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m², Lublin

Ten Klient uważa, że doskonała zabudowa płytami GK to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Lublin

2024-04-28 do 2024-05-06

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK

Zlecający napisał zlecenie o treści "Szukam ekipy do prac z płytami GK, 1m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie zabudowy płytami GK daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Lublin

2024-05-24 do 2024-06-01

Odpowiedni Montaż Płyt Gipsowych

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych prędko nie znajdzie w miejscowości Lublin i okolicy, więc jeżeli szuka odpowiedniego montażu płyt gipsowych to bez wahania powinien poznać Twoją Firmę. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Lublin

2024-06-11 do 2024-06-19

Doskonała Zabudowa GK

Nadal możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako dobra firma od zabudowy GK. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Lublin

2024-06-07 do 2024-06-15

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 21-50m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Lublin

2024-07-01 do 2024-07-09

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 21-50m², Lublin

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 21-50m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Montaż płyt GK na istniejącym już stelażu. metalowym Około 40m2 sufitu, w tym dwa okna dachowe. Termi...

 • Lublin

2024-07-10 do 2024-07-18

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-200m², Lublin

Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-200m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lublin

2024-07-10 do 2024-07-18

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 101-250m², Lublin

Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, z ociepleniem Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lublin

2024-04-06 do 2024-04-14

Doskonałej Jakości Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Informacje dodatkowe: Zwra...

 • Lublin

2024-01-23 do 2024-01-31

Zapotrzebowanie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 101-250m², Lublin

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł montażu płyt gipsowych, pomimo że poszukuje od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 101-250m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Lublin

2024-01-28 do 2024-02-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK