Płyta karton gips w Łęcznej

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 706 769 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 408 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Łęcznej

Płyta karton gips Łęczna

Jarosław Zych

47 opinii

Perfekcyjna sucha zabudowa to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Osoba prywatna - Doskonałe Płyty Karton Gips Łęczna

Doskonałe Płyty Karton Gips

2 opinie

Ten specjalista działa w rejonie Łęcznej i oferuje różnorodne usługi z zakresu doskonałego płyt karton gips. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Tomasz Kraska - Pierwszorzędne Płyty Karton Gips Łęczna

Pierwszorzędne Płyty Karton Gips Łęczna

4 opinie

Perfekcyjna sucha zabudowa to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Niko-bud - Profesjonalne Płyty Karton Gips w Łęcznej

Profesjonalne Płyty Karton Gips w Łęcznej

1 opinia

Zawodowcy z Niko-bud to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od profesjonalnego płyt karton gips. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Abstrakcja Piotr Grzesiuk - Perfekcyjna Zabudowa Karton Gips Łęczna

Abstrakcja Piotr Grzesiuk

1 opinia

Przygotowanie zabudowy karton gips będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Abstrakcja Piotr Grzesiuk ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Łukasz Lepianka - Perfekcyjne Płyty Karton Gips Łęczna

Łukasz Lepianka

1 opinia

Firma Łukasz Lepianka to eksperci od płyt karton gips, świadczący usługi dla Klientów z Łęcznej i okolicznych powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

eDom s.c. - Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Łęczna

Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Łęczna

31 opinii

Przygotowanie adaptacji poddasza będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. eDom s.c. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

LATO-BUD Sylwester Lato - Perfekcyjna Adaptacja Poddasza Łęczna

Perfekcyjna Adaptacja Poddasza

4 opinie

Według Ciebie perfekcyjna adaptacja poddasza to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Miko-Remonty Michał Mikołajewski - Profesjonalny Sufit Napinany Łęczna

Miko-Remonty Michał Mikołajewski

2 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie sufitu napinanego i zatrudnij Miko-Remonty Michał Mikołajewski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Spec-Bud - Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK Łęczna

Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK

3 opinie

Według Ciebie pierwszorzędna zabudowa płytami GK to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Spec-Bud dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

Najnowsze z 26 zleceń na płyty gk w Łęcznej

Dobry Montaż Płyt Gipsowych Łęczna

Zakres prac: sufit napinany Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Ludwinów

2023-02-26 do 2023-03-06

Zlecę klejenie płyt G-K, 251-500m², Łęczna

Zakres prac: klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łęczna

2022-10-31 do 2022-11-08

Doskonała Zabudowa GK Łęczna

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 50m² Informacje dodatkowe: tylko robocizna ,montaz na zakupione profile sciany oraz sufit, wymiana otworu drzwi wewnetrznych z czesc...

 • Łęczna

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Piaski

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, klejenie płyt G-K, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piaski

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 90m², Kalinówka

Przygotowanie zabudowy GK dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 90m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kalinówka

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 11-20m², Świdnik

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodz...

 • Świdnik

2022-12-15 do 2022-12-23

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 35m², Świdnik

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 35m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Świdnik

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 21-50m², Świdnik

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Świdnik

2022-10-15 do 2022-10-23

Profesjonalna Zabudowa Karton Gips Łęczna

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 170m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-01...

 • Ostrów Lubelski

2022-09-24 do 2022-10-02

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK Łęczna

Jeżeli jeszcze jako dobra firma od zabudowy płytami GK potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Lubelskiego bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kolechowice-Folwark

2022-09-28 do 2022-09-28

Ekipa na montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Gołąb

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gołąb

2023-01-18 do 2023-01-26

Porządna Zabudowa Karton Gips

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-05-29...

 • Rudnik

2023-01-13 do 2023-01-21

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Informacje dodatkowe: Wykonanie sufitu podwieszanego w domu jednorodzinnym z wiązarami. Około 200 m2; podwójne płytowani...

 • Ciecierzyn

2022-11-18 do 2022-11-26

Montaż Płyt Gipsowych

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ćmiłów

2022-09-27 do 2022-10-05

Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Dominów

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Dominów

2022-09-28 do 2022-09-30

Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 53m², Lublin

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 53m² Informacje dodatkowe: Interesuje mnie wykonanie sufitu podwieszanego kasetonowego w lokalu usługowym o powierzchni 53 ...

 • Lublin

2022-12-15 do 2022-12-23

Zabudowa Płytami GK

Ten Zlecający nadal poszukuje specjalisty od zabudowy płytami GK. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 200m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Lublin

2022-12-16 do 2022-12-24

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-250m², Lublin

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, Ocieplenie wełną mineralną 150 m2 Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-25...

 • Lublin

2022-11-06 do 2022-11-14

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 5m², Lublin

Zakres prac: Wykonanie podniesionej podłogi ze schowkiem na łóżko Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 5m² Informacje dodatkowe: Przedmiotem zapytania ofertowego jest wykonanie podniesienia podłogi...

 • Lublin

2022-09-28 do 2022-10-06

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Lublin

Klient napisał zgłoszenie o treści "Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie zabudowy karton gips daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Lublin

2023-03-05 do 2022-10-31

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, 50m², Lublin

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 50m² Informacje dodatkowe: Wymiana płyt G-K na suficie podwieszanym po zalaniu. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lublin

2023-03-05 do 2023-03-13

Korzystny Montaż Płyt Gipsowych

Wybranie montażu płyt gipsowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista udziel rad i wybierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenia na sufit napinany, do 100m². Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Lublin

2022-10-25 do 2022-11-02

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², Lublin

Zakres prac: Wyciszenie sufitu Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2023-03-06 do 2023-03-14

Bezkonkurencyjny Montaż Płyt Gipsowych

Powiedz Zlecającemu, że takiej propozycji montażu płyt gipsowych szybko nie znajdzie na terenie Lublina, więc jeżeli poszukuje bezkonkurencyjnego montażu płyt gipsowych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Lublin

2022-09-21 do 2022-09-21

Doskonała Zabudowa GK

Jeżeli wciąż jako ekspert od zabudowy GK szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 51-80m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Lublina bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lublin

2022-11-06 do 2022-11-14

Najlepsza Zabudowa GK

Zakres prac: klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-11-08 do 2022-11-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK