Płyta karton gips w Puławach

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 133 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Puławach

Płyta karton gips Puławy

Pierwszorzędny Montaż Płyt Gipsowych Puławy

3 opinie

Wiele długich lat pracownicy firmy AdTrans świadczą usługi z zakresu montażu płyt gipsowych, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Firma Handlowo Usługowa "InstalMC" Mateusz Czerski - Pierwszorzędne Płyty Karton Gips Puławy

Firma Handlowo Usługowa "InstalMC" Mateusz Czerski

12 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Firma Handlowo Usługowa InstalMC Mateusz Czerski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Piotrek Wrótniak - Najlepszy Sufit Napinany Puławy

Piotrek Wrótniak

1 opinia

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Piotrek Wrótniak jest na to najlepszym rozwiązaniem. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

rob-bud Robert Pawlik - Solidna Sucha Zabudowa w Puławach

Solidna Sucha Zabudowa w Puławach

1 opinia

Zawodowcy z rob-bud Robert Pawlik to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny suchej zabudowy. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Ardossale - Solidna Zabudowa Karton Gips Puławy

Solidna Zabudowa Karton Gips Puławy

2 opinie

Osoby z Ardossale to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży solidnej suchej zabudowy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Marcin Szymczyk usługi ogólnobudowlane - Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych Puławy

Marcin Szymczyk usługi ogólnobudowlane

4 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące montażu płyt gipsowych specjalistom firmy Marcin Szymczyk usługi ogólnobudowlane z miejscowości Puławy. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Puław są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PROFESJONALNE USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE mgr inż. PIOTR JABŁOŃSKI - Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych Puławy

Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych

3 opinie

Bez oporów zleć usługę fantastycznego montażu płyt gipsowych specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Puław i pobliskich miast. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

prace-remontowe - Profesjonalne Płyty Karton Gips Puławy

prace-remontowe

1 opinia

Ten fachowiec działa w rejonie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego płyt karton gips. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

EKSPERT usługi remontowo-budowlane - Perfekcyjna Sucha Zabudowa Puławy

Perfekcyjna Sucha Zabudowa

8 opinii

Ten fachowiec działa na obszarze Puław i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnej suchej zabudowy. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Usługi remontowo-budowlane La Maison Kamil Chojak - Profesjonalny Sufit Napinany Puławy

Profesjonalny Sufit Napinany

4 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od sufitu napinanego? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi remontowo-budowlane La Maison Kamil Chojak. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 30 zleceń na płyty gk w Puławach

Staranna Zabudowa GK Puławy

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako profesjonalista od zabudowy GK. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Nałęczów

2023-01-24 do 2023-01-24

Płyty Karton Gips Puławy

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gołąb

2023-01-18 do 2023-01-26

Doskonałe Płyty Karton Gips

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Puławy

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Kazimierz Dolny

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kazimierz Dolny

2022-12-06 do 2022-12-14

Pierwszorzędny Montaż Płyt Gipsowych Puławy

Spowoduj, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z branży montażu płyt gipsowych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 15m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Puławy

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 10m², Puławy

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Puławy

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 21-50m², Puławy

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 21-50m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Puławy

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na sufit napinany, do 100m², Janowiec

Zakres prac: sufit napinany, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Janowiec

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 9m², Puławy

Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 9m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Puławy

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 9m², Puławy

Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 9m² Informacje dodatkowe: Ścianka z z drzwiami Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Puławy

2022-09-07 do 2022-09-15

Ekipa na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 9m², Puławy

Jako wysoko wykwalifikowani profesjonaliści możecie spełnić oczekiwania odnośnie płyt karton gips. Ogłoszenie brzmi "Ekipa na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 9m²". Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Puławy

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Końskowola

Spraw, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z branży montażu płyt gipsowych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Końskowola

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Nałęczów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Nałęczów

2022-08-08 do 2022-08-16

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 3000m², Puławy

Jeżeli nadal jako profesjonalista od zabudowy karton gips szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 3000m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Puław na pewno dowiedziesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Puławy

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 1480m², Garbów

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje dobrej firmy od zabudowy karton gips. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 1480m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Garbów

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 2 dni temu

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Michów

Zakres prac: Wymiana dachu Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Wymiana dachu z papy na blache Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Michów

2022-08-31 do 2022-09-08

Zabudowa Karton Gips Puławy

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 10m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Janów Lubelski

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 11-20m², Janów Lubelski

Jeśli płyty karton gips to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten zainteresowany zgłosił "Zlecę prace budowlane z płytami GK, 11-20m²". Przedłóż propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Janów Lubelski

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 30m², Janów Lubelski

Zakres prac: Piytki Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Janów Lubelski

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecenie na montaż płyt G-K, 201-500m², Janów Lubelski

Remontowany lokal: lokal usługowy Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 201-500m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac do wykonania: montaż płyt G-K Termin...

 • Janów Lubelski

2022-12-02 do 2022-12-10

Solidne Płyty Karton Gips

Próbujesz znaleźć zlecenia jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Karczmiska Pierwsze

2022-12-03 do 2022-12-11

Idealny Montaż Płyt Gipsowych

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Ocieplenie dachu na poddaszu Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Dęblin

2022-10-11 do 2022-10-19

Świetna Zabudowa Karton Gips

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od zabudowy karton gips. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Dęblin

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 60m², Poniatowa

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 60m² Informacje dodatkowe: Zabudowa strychu w drewnianym domu Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-02...

 • Poniatowa

2022-12-29 do 2023-01-06

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Ryki

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ryki

2022-09-21 do 2022-09-23

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 501-1000m², Ryki

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie płyt karton gips możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Ryk, który napisał "Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 501-1000m²". Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Ryki

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 30m², Snopków

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Lubelskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Snopków

2022-07-21 do 2022-07-29

Montaż Płyt Gipsowych

Daj znać Zlecającemu, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych szybko nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy, więc jeżeli szuka świetnego montażu płyt gipsowych to bez wahania powinien poznać Twoją Firmę. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Celestynów

2022-11-02 do 2022-11-10

Profesjonalna Zabudowa Karton Gips

Zakres prac: ocieplenie elewacji + tynk Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Celestynów

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 120m², Celestynów

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca napisał "Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 120m²". Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Celestynów

2022-11-01 do 2022-11-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK