Dom z cegły w Pruszczu Gdańskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 12 577 851 zleceń.

  • (obsługiwane z Oferteo)
751 063 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Pruszczu Gdańskim

Domy murowane Pruszcz Gdański

MTINVEST

33 opinie

Zleć zadanie budowania domu murowanego ekspertom firmy MTINVEST z miejscowości Pruszcz Gdański. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Pruszcza Gdańskiego są jednymi z najlepszych. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH - Domy murowane Pruszcz Gdański

FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH

15 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Krzysztof Kosecki - Domy murowane Pruszcz Gdański

Krzysztof Kosecki

18 opinii

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu solidnego budowania domu murowanego z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Krzysztof Kosecki jest gotowa Ci pomóc. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Perfeq - Domy murowane Pruszcz Gdański

Perfeq

12 opinii

Wykonanie domu z pustaka będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Perfeq ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Usługi Ogólnobudowlane "Bartek" - Domy murowane Pruszcz Gdański

Usługi Ogólnobudowlane "Bartek"

8 opinii

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od domów murowanych pod klucz? Skorzystaj z doświadczenia Usługi Ogólnobudowlane Bartek. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

BiG Grzegorz Zabieglik - Domy murowane Pruszcz Gdański

BiG Grzegorz Zabieglik

8 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od domów w technologii tradycyjnej to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia BiG Grzegorz Zabieglik. Pruszcz Gdański i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Eko Squad sp. z o.o. - Domy murowane Pruszcz Gdański

Eko Squad sp. z o.o.

7 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij Eko Squad sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. - Domy murowane Pruszcz Gdański

MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

9 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie domu z pustaka i zatrudnij MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

TWÓJ DACH Aleksander Mientki - Domy murowane Pruszcz Gdański

TWÓJ DACH Aleksander Mientki

5 opinii

Właśnie wybierasz godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? TWÓJ DACH Aleksander Mientki z Pruszcza Gdańskiego będzie najszybszą drogą. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Bahniuk-Bud Bahniuk Anton - Domy murowane Pruszcz Gdański

Bahniuk-Bud Bahniuk Anton

5 opinii

Na wypadek jeśli potrzebujesz dobrej firmy od domów murowanych to powierz tę kwestię specjalistom z Bahniuk-Bud Bahniuk Anton. Pruszcz Gdański i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 27 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Pruszczu Gdańskim

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 151-200m², Wocławy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: parterowy Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono, Klient nie posiada działk...

  • Wocławy

2026-02-06 do 2026-02-14
dodano 3 dni temu

Budowa domu murowanego, stan deweloperski, 36-70m², Kozia Góra

Zleceniodawca napisał "Budowa domu murowanego, stan deweloperski, 36-70m²". Przyjmij usługę najlepszej budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń w miejscowości Pomorskie i okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

  • Kozia Góra

2026-02-05 do 2026-02-13
dodano 4 dni temu

Zapytanie o budowę domu szeregowego murowanego, SSO, 201-300m², Pruszcz Gdański

Masz zamiar przyjąć zlecenie na budowanie domów w stanie surowym, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zapytanie o budowę domu szeregowego murowanego, SSO, 201-300m² to rewelacyjny pomysł. Zaproponuj termin od razu!

  • Pruszcz Gdański

2026-02-05 do 2026-02-13
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu szeregowego murowanego, SSO, 310m², Radunica

Rodzaj budynku: w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: 310m² Kondygnacje: 2-piętrowy Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: formalności są zakończone Zlecenie sk...

  • Radunica

2026-02-04 do 2026-02-12
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Kleszczewo

Zachwyć tego Klienta profesjonalnym działaniem w okolicach Pomorskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m²" i pokaż, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane dokładnie. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

  • Kleszczewo

2026-02-03 do 2026-02-11
dodano 6 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 201-300m², Pruszcz Gdański

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 201-300m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie domów w surowym stanie daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

  • Pruszcz Gdański

2026-02-03 do 2026-02-11
dodano 6 dni temu

Szukam firmy do budowy bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m², Pruszcz Gdański

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 1-piętrowy Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: formalności są zakończone Zl...

  • Pruszcz Gdański

2026-02-02 do 2026-02-10
dodano 7 dni temu

Zlecę budowę domu szeregowego murowanego, SSO, 300m², Radunica

Planujesz przyjąć zlecenie na budowanie domów w stanie surowym, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Zlecę budowę domu szeregowego murowanego, SSO, 300m² to wspaniały pomysł. Pokaż ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

  • Radunica

2026-02-01 do 2026-02-09
dodano 8 dni temu

Szukam firmy do budowy bud. wielorodzinnego murowanego, stan deweloperski, 5000m², Gdańsk

Przygotowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Szukam firmy do budowy bud. wielorodzinnego murowanego, stan deweloperski, 5000m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

  • Gdańsk

2026-02-03 do 2026-02-11
dodano 6 dni temu

Zlecę budowę bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m², Gdańsk

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę budowę bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

  • Gdańsk

2026-02-08 do 2026-02-16
dodano wczoraj o 17:30

Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 71-100m², Gdańsk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: w trakcie formalności Zlecenie składa: Ge...

  • Gdańsk

2026-02-05 do 2026-02-13
dodano 4 dni temu

Budowa bliźniaka murowanego, SSZ, 201-300m², Gdańsk

Przekonaj się, że Klienci zlecający budowanie domów w stanie surowym są rzetelni. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od budowania domów w stanie surowym. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

  • Gdańsk

2026-02-06 do 2026-02-14
dodano 3 dni temu

Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Gdańsk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Garaż: 1-stanowiskowy Dach: wielospadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono, ale Klient posiada działkę ...

  • Gdańsk

2026-02-03 do 2026-02-11
dodano 6 dni temu

Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 36-70m², Gdańsk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 36-70m² Kondygnacje: parterowy Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono, Klient nie posiada działki Zlece...

  • Gdańsk

2026-02-03 do 2026-02-11
dodano 6 dni temu

Budowa budynku murowanego, do 35m², Sopot

Rodzaj budynku: budynek administracyjno-gospodarczy tzw. altana działkowa Powierzchnia użytkowa: do 35m² Kondygnacje: parterowy Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: form...

  • Sopot

2026-02-01 do 2026-02-09
dodano 8 dni temu

Budowa domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Tczew

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono, Klient nie posiada działki ...

  • Tczew

2026-02-04 do 2026-02-12
dodano 5 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Gorzędziej

Starasz się odnaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista z zakresu profesjonalnego budowania domów w stanie surowym z Pomorskiego. Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m². Przedłóż propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

  • Gorzędziej

2026-02-07 do 2026-02-15
dodano 2 dni temu

Budowa domu murowanego, SSZ, 101-150m², Wielgłowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono, ale Klient posiada dzia...

  • Wielgłowy

2026-02-06 do 2026-02-14
dodano 3 dni temu

Zapytanie o budowę bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Gdynia

Ten Klient jeszcze poszukuje specjalisty od stanu deweloperskiego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o budowę bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 101-150m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

  • Gdynia

2026-02-01 do 2026-02-09
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Gdynia

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: formalności są zakończone Zlec...

  • Gdynia

2026-02-04 do 2026-02-12
dodano 5 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 400m², Gdynia

To zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 400m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Gdyni i z sąsiednich miast. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

  • Gdynia

2026-02-04 do 2026-02-12
dodano 5 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 280m², Gdynia

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje profesjonalistów od domów w surowym stanie. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 280m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

  • Gdynia

2026-02-05 do 2026-02-13
dodano 4 dni temu

Szukam firmy do budowy bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 250m², Gdynia

Poszukujesz klienta jako fachowiec od profesjonalnego budowania domów w stanie surowym w miejscowości Gdynia lub w okolicznych miastach? Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

  • Gdynia

2026-02-08 do 2026-02-16
dodano wczoraj o 10:00

Budowa domu murowanego, SSO, 151-200m², Reskowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: 1-piętrowy Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: w trakcie formalności Zlecenie składa: Inw...

  • Reskowo

2026-02-02 do 2026-02-10
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu letniskowego murowanego, stan deweloperski, 36-70m², Gołubie

Na wypadek jeśli nadal jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu potrzebujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na budowę domu letniskowego murowanego, stan deweloperski, 36-70m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Pomorskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

  • Gołubie

2026-02-07 do 2026-02-15
dodano 2 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Starogard Gdański

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m²". Przyjmij usługę fantastycznego budowania domów w stanie surowym jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia zleceń z Starogardu Gdańskiego i pobliskich powiatów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

  • Starogard Gdański

2026-02-02 do 2026-02-10
dodano 7 dni temu

Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 71-100m², Role

Olśnij tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w okolicach Pomorskiego. Jako znana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 71-100m²" i udowodnij, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane szybko i z dokładnością. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

  • Role

2026-02-08 do 2026-02-16
dodano wczoraj o 21:27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

  • wybrać sposób prowadzenia budowy,
  • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
  • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

  • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
  • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
  • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
  • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
  • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
  • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
  • nie są dostępne od zaraz,
  • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
  • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych