Dom z cegły w Żorach

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 859 322 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Domy murowane Żory - ranking najlepszych firm

Domy murowane Żory

TIK PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

23 opinie

Firma TIK PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Żor oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

ETHOMM Sp. z o.o. - Dom Jednorodzinny Żory

ETHOMM Sp. z o.o.

23 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie domu jednorodzinnego i zatrudnij ETHOMM Sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Creative Business Center - Wysokiej Klasy Budowanie Domu Murowanego w Żorach

Wysokiej Klasy Budowanie Domu Murowanego w Żorach

11 opinii

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy budowania domu murowanego z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Creative Business Center jest do Twojej dyspozycji. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Newe - Świetni Domy Murowane Żory

Świetni Domy Murowane

9 opinii

Na wypadek jeśli nadal szukasz dobrej firmy od domów murowanych to trafiłeś w dobre miejsce - Newe jest do Twoich usług. Żory i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

TR BUILDING Rafał Trych - Doskonałe Budowanie Domu Murowanego Żory

TR BUILDING Rafał Trych

9 opinii

Na wypadek jeśli nadal szukasz dobrej firmy od domów murowanych to trafiłeś w dobre miejsce - TR BUILDING Rafał Trych jest do Twoich usług. Żory i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA JACEK KUPCZAK - Najlepsze Budowanie Domu Murowanego Żory

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA JACEK KUPCZAK

1 opinia

Powierz zadanie budowania domu murowanego fachowcom z miejscowości Żory. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Żor są w ścisłej czołówce. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

WalBudŻory - Domy w Technologii Tradycyjnej Żory

WalBudŻory

5 opinii

Uważasz, że porządne domy w technologii tradycyjnej to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Serwis Kaiser Waldemar - Staranny Dom Tradycyjny Żory

Staranny Dom Tradycyjny

3 opinie

Jeśli jeszcze szukasz profesjonalistów od domu tradycyjnego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Serwis Kaiser Waldemar. Żory i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Dach-Pol - Najwyższej Klasy Budowa Domu Murowanego Żory

Najwyższej Klasy Budowa Domu Murowanego Żory

1 opinia

Każdy, kto potrzebuje budowy domu murowaego powinien koniecznie zgłosić się do Dach-Pol i zobaczyć świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Żeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Prywatna - Znakomici Domy Murowane Żory

Znakomici Domy Murowane Żory

1 opinia

Przygotowanie domów murowanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Prywatna ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

23 Zlecenia - Domy Murowane Żory

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Żory

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Budowa domu z Ytonga, SSZ, 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Żory

2022-09-10 do 2022-09-18

Solidny Stan Deweloperski Domu Żory

Ten Zleceniodawca poszukuje specjalisty od stanu deweloperskiego domu. Napisał zlecenie o treści - Zlecę budowę domu z Ytonga, SSO, 201-300m², chcąc trafić w dobre miejsce. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Żory

2022-09-09 do 2022-09-17

Domy murowane - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 54 154 Specjalistów od Domów Murowanych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 61m², Żory

Jeśli jeszcze jako profesjonalista od stanu surowego domu poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 61m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Żory z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Żory

2022-08-18 do 2022-08-26

Budowa Domu w Stanie Surowym Żory

Klient napisał "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 201-300m²". Przyjmij zlecenie wysokiej klasy budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji działalności z Żor i okolicznych miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Żory

2022-08-17 do 2022-08-25

Najlepsza Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Żory

2022-08-09 do 2022-08-17

Wyjątkowa Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiw...

 • Żory

2022-07-30 do 2022-08-07

Szukam firmy do budowy domu murowanego, 110m², Żory

Technologia: tradycyjna murowana z betonu komórkowego Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: fundament + mury Powierzchnia obiektu: 110m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie Projekt:...

 • Żory

2022-06-10 do 2022-06-10

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 235m², Żory

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 235m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Żory

2022-06-06 do 2022-06-14

Fantastyczne Budowanie Domów w Stanie Surowym Żory

Zachwyć Klienta sprawnym działaniem na terenie Żor. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 110m²" i udowodnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone błyskawicznie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Żory

2022-05-26 do 2022-06-03

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Żory

Zachwyć tego Zlecającego sprawnym działaniem w okolicach Żor. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m²" i udowodnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone szybko. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Żory

2022-05-25 do 2022-06-01

Rewelacyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Żory

Oczaruj Zlecającego fachowym działaniem w miejscowości Żory. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Zlecę budowę, SSO, 70m²" i pokaż, że budowa domu w stanie surowym zostanie zakończone błyskawicznie. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Żory

2022-05-21 do 2022-05-29

Profesjonalne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Olśnij tego Zleceniodawcę fachowym działaniem na terenie Żor. Jako znana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 151-200m²" i udowodnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone dokładnie. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Żory

2022-05-12 do 2022-05-20

Rewelacyjne Domy w Surowym Stanie Żory

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Żory

2022-05-06 do 2022-05-14

Szukam firmy do budowy budynku, SSO, 900m², Żory

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: Sala gimnastyczna Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 900m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projek...

 • Żory

2022-04-14 do 2022-04-22

Rewelacyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy budującej domy w stanie surowym to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający w rejonie Żor, którzy znają się na swojej pracy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Żory

2022-04-13 do 2022-04-21

Zbieram oferty na budowę budynku z Porothermu, SSO, 301-500m², Żory

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Termin rozpoczęcia budowy: możliwy od zaraz Charakter zlecenia: stała współpraca Budowany obiekt: budynek handlowo-usługowy Zlecenie od: firmy Stan: stan surowy otwarty ...

 • Żory

2022-04-13 do 2022-04-21

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 301-500m², Żory

Wykonanie domu w stanie surowym dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 301-500m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Żory

2022-04-12 do 2022-04-19

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 100m², Żory

Jeśli kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze zalety jako eksperta od budowy domu w stanie surowym to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 100m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Żory

2022-04-08 do 2022-04-16

Staranny Stan Deweloperski Domu

Zrealizowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Budowa domu murowanego, SSZ, 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin od razu!

 • Żory

2022-04-08 do 2022-04-08

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 101-150m², Żory

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Żory

2022-03-31 do 2022-04-08

Świetny Dom w Stanie Surowym

Technologia: Renowacja ogrodzenia w Żorach Budowany obiekt: budynek użyteczności publicznej Zakres zlecenia: Wykonanie muru w Żorach z obłożony cegłą gotycka inwestycja publiczna. Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na da...

 • Żory

2022-03-28 do 2022-04-05

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Żory

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Żory

2022-03-23 do 2022-03-31

Perfekcyjny Stan Surowy Domu

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecę budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 301-500m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie stanu surowego domu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Żory

2022-03-16 do 2022-03-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych
Udostępnij znajomemu