Dom z cegły w Rybniku

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 859 330 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Domy murowane Rybnik - ranking najlepszych firm

Domy murowane Rybnik

ETHOMM Sp. z o.o.

23 opinie

Od wielu lat pracownicy ETHOMM Sp. z o.o. świadczą usługi z zakresu budowania domu murowanego, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Creative Business Center - Domy Murowane Pod Klucz Rybnik

Creative Business Center

11 opinii

Zrealizowanie domów murowanych pod klucz będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Creative Business Center ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Umów odpowiedni dla Ciebie termin!

TR BUILDING Rafał Trych - Profesjonalni Domy Murowane Rybnik

TR BUILDING Rafał Trych

9 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij TR BUILDING Rafał Trych. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Newe - Doskonały Dom Tradycyjny Rybnik

Newe

9 opinii

Jeśli poszukujesz ekspertów od domu tradycyjnego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Newe. Rybnik to teren, na którym koncentrują swoje działania. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Adlux Dawid Górny - Profesjonalne Budowanie Domu Murowanego Rybnik

Adlux Dawid Górny

7 opinii

Zleć usługę budowania domu murowanego profesjonalistom z miejscowości Rybnik. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Rybnika są jednymi z najlepszych. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Remontowo-Budowlane Marek Paleta - Budowa Domu Murowanego Rybnik

Usługi Remontowo-Budowlane Marek Paleta

8 opinii

Zdecydowanie o wyborze budowy domu murowaego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Usługi Remontowo-Budowlane Marek Paleta dadzą wskazówki i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ASTECH - Rewelacyjny Dom Tradycyjny Rybnik

Rewelacyjny Dom Tradycyjny Rybnik

4 opinie

Myślisz, że rewelacyjny dom tradycyjny to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - sprawdź!

firma.martinex@wp.pl - Domy Murowane Rybnik

firma.martinex@wp.pl

4 opinie

Według Ciebie świetni domy murowane to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Specbud ZUH - Dom Tradycyjny Rybnik

Specbud ZUH

3 opinie

Szukasz specjalisty od domu tradycyjnego? Powierz tę kwestię specjalistom z Specbud ZUH. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

P.U.H ''Szymura'' Mirosław Szymura - Porządni Domy Murowane w Rybniku

Porządni Domy Murowane w Rybniku

1 opinia

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? P.U.H Szymura Mirosław Szymura będzie najszybszą drogą. Zapraszamy do zadawania pytań.

35 Zleceń - Domy Murowane Rybnik

Zlecę budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 80m², Rybnik

Ten Klient jest zdania, że znakomity dom w stanie surowym to nieproste zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 80m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Rybnik

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano 3 dni temu

Profesjonalny Dom w Stanie Surowym Rybnik

Ten Klient myśli, że profesjonalny dom w stanie surowym to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 83m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Rybnik

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 5 dni temu

Domy murowane - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 54 154 Specjalistów od Domów Murowanych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Rybnik

2022-09-20 do 2022-09-20

Zapytanie o budowę budynku, do 35m², Rybnik

Zapytanie o treści - Zapytanie o budowę budynku, do 35m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Rybnika i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i prześlij ofertę.

 • Rybnik

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 36-100m², Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z silka Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projek...

 • Rybnik

2022-09-12 do 2022-09-20

Sumienna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Rybnik

Zlecający poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 101-150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zaproponuj termin!

 • Rybnik

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 101-150m², Rybnik

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od stanu surowego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Rybnik

2022-09-11 do 2022-09-19

Fantastyczne Budowanie Domów w Stanie Surowym Rybnik

Wpraw w zachwyt tego Zlecającego fachowym działaniem w miejscowości Rybnik. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę budynku, SSZ, 101-150m²" i dowiedź, że budowanie domów w stanie surowym zostanie wykonane z należytą uwagą. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Rybnik

2022-09-10 do 2022-09-18

Wyjątkowa Budowa Domu w Stanie Surowym Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Rybnik

2022-09-10 do 2022-09-18

Staranny Dom w Stanie Surowym

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Rybnik

2022-09-03 do 2022-09-11

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 210m², Rybnik

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 210m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Rybnik

2022-08-30 do 2022-09-07

Wyjątkowe Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Rybnik

2022-08-28 do 2022-09-05

Stan Deweloperski Domu Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Rybnik

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Rybnik

2022-08-20 do 2022-08-28

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², Rybnik

Klient napisał "Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m²". Zrealizuj usługę rewelacyjnej budowy domu w stanie surowym jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia działalności w miejscowości Rybnik i sąsiednich powiatów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Rybnik

2022-08-20 do 2022-08-28

Profesjonalny Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Rybnik

2022-07-29 do 2022-08-06

Dam zlecenie na budowę budynku, SSO, 460m², Rybnik

Dla Klienta wybranie rzetelnej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest proste, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Rybnika, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rybnik

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 120m², Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Rybnik

2022-07-21 do 2022-07-29

Porządne Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 800m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Rybnik

2022-06-25 do 2022-07-03

Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 101-150m², Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpi...

 • Rybnik

2022-06-21 do 2022-06-29

Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiwniczo...

 • Rybnik

2022-06-20 do 2022-06-28

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 36-100m², Rybnik

Jeżeli realizujesz zlecenia na pierwszorzędna budowa domu w stanie surowym w rejonie Rybnika i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 36-100m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako fachowej firmie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rybnik

2022-06-11 do 2022-06-19

Porządny Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Rybnik

2022-06-11 do 2022-06-19

Najlepsza Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Jako najlepsza firma budująca domy w stanie surowym i prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Rybnik

2022-06-08 do 2022-06-16

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu profesjonalnej budowy domu w stanie surowym wykonaj zlecenie, które brzmi - Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 151-200m² i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Rybnik

2022-06-07 do 2022-06-15

Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 101-150m², Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek ...

 • Rybnik

2022-06-01 do 2022-06-09

Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Rybnik

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ...

 • Rybnik

2022-05-06 do 2022-05-14

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy budującej domy w stanie surowym nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Rybnika, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Rybnik

2022-04-13 do 2022-04-21

Staranne Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 301-500m² Materiał na dach: Dach płaski Budynek podpiwniczon...

 • Rybnik

2022-04-07 do 2022-04-15

Rewelacyjne Domy w Surowym Stanie

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 36-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Rybnik

2022-03-23 do 2022-03-31

Świetny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Rybnik

2022-03-23 do 2022-03-31

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych
Udostępnij znajomemu