Roboty ziemne w Radomsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 234 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Radomsku

Roboty ziemne Radomsko

Świetne Roboty Ziemne

5 opinii

Gdy poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z Express Budowa są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin od razu!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe - Doskonałej Jakości Prace Ziemne w Radomsku

Doskonałej Jakości Prace Ziemne w Radomsku

3 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe z Radomska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Rad-Rol - Profesjonalne Roboty Ziemne Radomsko

Rad-Rol

2 opinie

Właśnie wybierasz wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? Rad-Rol będzie najszybszą drogą. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

AMB Mateusz Bogacz - Wyjątkowe Usługi Minikoparką Radomsko

Wyjątkowe Usługi Minikoparką

1 opinia

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi minikoparką AMB Mateusz Bogacz przewyższa konkurentów. Renomę oddają opinie spełnionych zleceniodawców. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

BYLINA Urządzanie i pielęgnacja ogrodów - Wysokiej Klasy Niwelacja Terenu Radomsko

BYLINA Urządzanie i pielęgnacja ogrodów

1 opinia

Starasz się odnaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu wysokiej klasy niwelacji terenu z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma BYLINA Urządzanie i pielęgnacja ogrodów jest Twoim rozwiązaniem. Umów się na rozmowę od razu, aby otrzymać ofertę.

Szyk-Bruk Bartłomiej Szyler - Solidny Drenaż Opaskowy Radomsko

Szyk-Bruk Bartłomiej Szyler

1 opinia

Zrealizowanie drenażu opaskowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Szyk-Bruk Bartłomiej Szyler ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Jakub Janowski - Najlepsze Roboty Ziemne Radomsko

Najlepsze Roboty Ziemne Radomsko

1 opinia

Jakub Janowski oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Radomska oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SZWAGRO-BUD, Grzegorz Szpeciński - Profesjonalny Drenaż Opaskowy Radomsko

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SZWAGRO-BUD, Grzegorz Szpeciński

2 opinie

Przygotowanie drenażu opaskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SZWAGRO-BUD Grzegorz Szpeciński ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

I&E DESIGN Michał Kwarta - Znakomite Studnie Głębinowe Radomsko

Znakomite Studnie Głębinowe Radomsko

19 opinii

Starasz się odnaleźć godnego uwagi profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy niwelacji terenu do realizacji zaplanowanych działań? Firma IE DESIGN Michał Kwarta jest Twoim rozwiązaniem. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Usługi Budowlane "MAX-BUD" Piskorz Tomasz - Rewelacyjne Roboty Ziemne Radomsko

Rewelacyjne Roboty Ziemne

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij Usługi Budowlane MAX-BUD Piskorz Tomasz. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Najnowsze z 27 zleceń na prace ziemne w Radomsku

Zlecenie na prace ziemne, Radomsko

Rodzaj prac: Wjazd na dzialke mostek Informacje dodatkowe: Zakres prac przygotowanie wjazdu na dzialke położenie betonowych rur 5m utwardzenie wjazdu zgodnie z projektem Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Radomsko

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 3 dni temu

Pierwszorzędne Wykop Radomsko

Klient chce wynająć: Dźwig z trawersem Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 3 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Radomsko

2023-01-24 do 2023-01-24

Zapytanie o prace ziemne, Radomsko

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Radomsko

2022-11-29 do 2022-12-07

Profesjonalne Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 800m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radomsko

2022-10-16 do 2022-10-24

Utwardzenie drogi o pow. 20m², Radomsko

Zapytanie o treści - Utwardzenie drogi o pow. 20m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Radomsko i okolic. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Radomsko

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecenie na prace ziemne, Gomunice

Rodzaj prac: Pogłębienie rzeki Informacje dodatkowe: Praca sprzętu z mostu wykopanie 4 na 4 dna rzeki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Gomunice

2022-09-17 do 2022-09-25

Szukam ekipy do prac ziemnych, Gomunice

Zleceniodawca napisał "Szukam ekipy do prac ziemnych". Przyjmij zlecenie najlepszego kopania jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Łódzkiego i pobliskich miast. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Gomunice

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecę prace ziemne, Wójcik

Ten Klient uważa, że doskonałe wykop to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecę prace ziemne". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Wójcik

2022-09-16 do 2022-09-24

Staranne Wykop

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam ekipy do wykopania studni. To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin od razu!

 • Pukarzów

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę prace ziemne, Kluczewsko

Ten Zleceniodawca jeszcze poszukuje profesjonalistów od wykopu. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę prace ziemne, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Złóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kluczewsko

2023-01-21 do 2023-01-29

Zlecenie na prace ziemne, Koniecpol

Rodzaj prac: wykopanie szamba Informacje dodatkowe: wyrównanie terenu przy ogrodzeniu( działka po ogrodzeniu ), wykopanie dołu na szambo, Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Koniecpol

2022-10-10 do 2022-10-18

Kopanie Radomsko

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Wykonanie wykop...

 • Stradzew

2022-11-08 do 2022-11-16

Szukam firmy na utwardzenie drogi o pow. 300m², Mzurki

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 300m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mzurki

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecę prace ziemne, Mykanów

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od robót ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Mykanów

2022-12-30 do 2023-01-07

Najlepsze Wykop

Przygotowanie wykopu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na prace ziemne. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Jaskrów k Częstochowy

2022-10-03 do 2022-10-11

Rewelacyjne Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 300m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nieznanowice

2022-08-25 do 2022-09-02

Solidne Wykop

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 150mb) Informacje dodatkowe: wykop 2,5 m- głębokośc, wyrównanie działki 500 m2. wywiezienie/ rozplantowanie ziemi, usunięcie 2 drzew o średnicy pni 20 i 40 cm Termin rozpoczęcia prac: do u...

 • Secemin

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 90mb, Bełchatów

Na wypadek jeśli jako ekspert od prac ziemnych poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 90mb. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Bełchatów

2022-09-05 do 2022-09-13

Wykop

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 3800mb) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bełchatów

2022-09-06 do 2022-09-14

Świetne Wykop

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od wykopu. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na wykopanie stawu pow. 50m², chcąc trafić w dobre miejsce. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Bełchatów

2022-08-16 do 2022-08-24

Profesjonalne Kopanie

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Wykopanie otwor...

 • Bełchatów

2022-10-06 do 2022-10-14

Kopanie

Wielkość zleceni: około 100mb Zakres zlecenia: - umocnienie brzegów stawu, Dostawca materiałów: zleceniobiorca, faszyna, płyty betonowe, kamień, geokrata do uzgodnienia (w zależności co będzie najlepsze). Termin skorzy...

 • Bełchatów

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Bełchatów

Rodzaj prac: Wykop pod ogrodzenie Informacje dodatkowe: Dlugosc okolo 25m, szer okolo 40cm, glebokosc okolo 80cm Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bełchatów

2022-10-06 do 2022-10-14

Perfekcyjne Roboty Ziemne Radomsko

Zlecenie o treści - Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 50m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Piotrków Trybunalski

2022-07-15 do 2022-07-23

Doskonałej Jakości Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 100m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o prace ziemne, Piotrków Trybunalski

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 8 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Wyrówna...

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-26 do 2022-10-04

Wykonanie wykopu pod instalację dł. 7mb, Piotrków Trybunalski

Zlecający napisał zlecenie o treści "Wykonanie wykopu pod instalację dł. 7mb". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie robót ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Piotrków Trybunalski

2022-11-26 do 2022-12-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych