Roboty ziemne w Poddębicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 269 002 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.


Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Poddębicach

Roboty ziemne Poddębice

Hydro Expert Maciej Pietrzykowski

23 opinie

Jeśli interesuje Cię profesjonalne wiercenie studni w rejonie Poddębic i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Hydro Expert Maciej Pietrzykowski. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

JARBUD Jarosław Walczak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Rewelacyjny Drenaż Opaskowy Poddębice

Rewelacyjny Drenaż Opaskowy Poddębice

3 opinie

Zrealizowanie drenażu opaskowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. JARBUD Jarosław Walczak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Żeby otrzymać wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Zakład Budowlany Marek Urbaniak - Pierwszorzędne Usługi Koparko Ładowarką Poddębice

Zakład Budowlany Marek Urbaniak

1 opinia

Klient, który planuje zakup usługi koparko ładowarką winien niezwłocznie zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

FHU "POL-TECH-BUD" CIESIELSKI JACEK - Doskonały Drenaż Opaskowy w Poddębicach

Doskonały Drenaż Opaskowy w Poddębicach

Przygotowanie drenażu opaskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. FHU POL-TECH-BUD CIESIELSKI JACEK ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

BUDOWNICTWO - NADZORY - PROJEKTY - Świetny Drenaż Opaskowy Poddębice

Świetny Drenaż Opaskowy

Szukasz profesjonalistów od drenażu opaskowego? Wykorzystaj doświadczenie BUDOWNICTWO - NADZORY - PROJEKTY. Zarezerwuj termin!

PPHU BUDDAN - Najlepszy Drenaż Opaskowy Poddębice

Najlepszy Drenaż Opaskowy

Firma PPHU BUDDAN oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Poddębic i okolic. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kris-Bud. Roboty Ziemno-Budowlane Krzysztof Kochan - Rewelacyjne Studnie Głębinowe Poddębice

Kris-Bud. Roboty Ziemno-Budowlane Krzysztof Kochan

Przygotowanie studni głębinowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Kris-Bud. Roboty Ziemno-Budowlane Krzysztof Kochan ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Sławomir Skrzypczak - Perfekcyjne Roboty Ziemne Poddębice

Perfekcyjne Roboty Ziemne Poddębice

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij Sławomir Skrzypczak. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zadzwoń!

Adrian Kosiński - Najlepsza Niwelacja Terenu Poddębice

Adrian Kosiński

Od wielu lat pracownicy firmy Adrian Kosiński oferują usługi z zakresu najlepszej niwelacji terenu, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług koparko ładowarką. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

cku consulting - Wysokiej Klasy Kopanie Studni Poddębice

cku consulting

Od wielu lat pracownicy cku consulting realizują usługi z zakresu kopania studni, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin!

Najnowsze z 29 zleceń na prace ziemne w Poddębicach

Zapytanie o wyrównanie terenu, 501-1000m², Dalików

Jeśli kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne zalety jako fachowca od kopania to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o wyrównanie terenu, 501-1000m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Dalików

2024-02-07 do 2024-02-15

Zapytanie o utwardzenie terenu, 51-100m², Bardzynin

Teren do utwardzenia: pod domek holenderski Powierzchnia: 51-100m² Rodzaj materiału: piasek/żwir lub tłuczeń Informacje dodatkowe: Zdjęcie darni oraz wykonanie wykopu na powierzchni 60m2. Uzupełnienie wykopu piaskiem i żwirem w...

 • Bardzynin

2024-01-29 do 2024-02-06

Najlepsze Prace Ziemne Poddębice

Ten Klient jest zdania, że najlepsze prace ziemne to skomplikowany temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie na wykopanie stawu, 5000m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Dalików

2023-12-11 do 2023-12-19

Szukam firmy do wykopu stawu, 5000m², Dalików

Wybierz zlecenie dotyczące pierwszorzędnego kopania od sprawdzonych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Łódzkiego lub okolicy. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dalików

2023-12-11 do 2023-12-19

Potrzebne wykopanie stawu pow. 5000m², Dalików

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Potrzebne wykopanie stawu pow. 5000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Dalików

2023-10-15 do 2023-10-23

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 5000m², Dalików

Przygotowanie prac ziemnych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 5000m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Dalików

2023-10-14 do 2023-10-22

Rewelacyjne Prace Ziemne

Rodzaj prac: zasyp fudamentu Informacje dodatkowe: wysokosc 1m bydynek 10x12 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wilków

2023-09-29 do 2023-10-07

Kopanie Poddębice

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 20mb) Informacje dodatkowe: Do wykopania jest wykop pod preizolacje i przyłącze budynku. Koparka minimum 14ton Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zadzim

2023-09-27 do 2023-10-05

Profesjonalne Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 2000m²) Informacje dodatkowe: Równanie terenu na działce budowlanej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wola zaleska

2023-08-30 do 2023-09-07

Znakomite Prace Ziemne

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 40m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Kłoniszew

2023-08-22 do 2023-08-30

Rewelacyjne Kopanie

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 4 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: wykop kablowy...

 • Pęczniew

2023-08-17 do 2023-08-25

Zlecenie na prace ziemne, Zadzim

Rodzaj prac: Wykop pod szambo dół 4m/3m, głębokość 1,9m. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zadzim

2023-08-10 do 2023-08-18

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 400m², Zadzim

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 400m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z Łódzkiego oraz przyległych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Zadzim

2023-08-10 do 2023-08-18

Dam zlecenie na utwardzenie terenu, do 50m², Strobin

Teren do utwardzenia: podjazd Powierzchnia: do 50m² Rodzaj materiału: tłuczeń Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Strobin

2023-11-23 do 2023-12-01

Porządne Prace Ziemne

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Wyrównanie terenu o pow. 5500m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Ujazd

2023-09-27 do 2023-10-05

Profesjonalne Wykop Poddębice

Klient chce wynająć: ładowarkę teleskopową Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 5 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Zał...

 • Strugienice

2023-10-09 do 2023-10-17

Profesjonalne Kopanie

Przyjmij zadanie profesjonalnego kopania o treści "Zapotrzebowanie na wykop pod fundament domu jednorodzinnego, 71-100m²", jako specjalista z miejscowości Łódzkie. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Łódzkiego jesteś w ścisłej czołówce. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Rąbień ab

2024-01-19 do 2024-01-27

Zlecę prace ziemne, Leśmierz

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecę prace ziemne. To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Leśmierz

2023-11-21 do 2023-11-29

Roboty Ziemne Poddębice

Zlecający poszukuje świetnej współpracy, pisząc - Zlecę prace ziemne. To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Leśmierz

2023-11-02 do 2023-11-10

Zlecenie na wykop pod fundament domu jednorodzinnego, 71-100m², Wodzierady

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na wykop pod fundament domu jednorodzinnego, 71-100m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Wodzierady

2024-01-31 do 2024-02-08

Wysokiej Klasy Kopanie

Teren do utwardzenia: droga Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: droga wewnętrzna prywatna w miejscowości Prusinowice współrzędne 51.715208, 19.245014 Termin skorzystania z...

 • Prusinowice

2023-11-21 do 2023-11-29

Pierwszorzędne Kopanie

Jeśli wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne kopanie w rejonie Łódzkiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na utwardzenie terenu, 51-100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Zalew

2023-12-20 do 2023-12-28

Prace Ziemne

Ten Klient myśli, że doskonałe prace ziemne to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Lutomiersk

2023-08-18 do 2023-08-26

Zlecenie na wyrównanie terenu, 101-300m², Lutomiersk

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Lutomiersk

2023-10-26 do 2023-11-03

Zlecenie na wykop pod szambo, 11-20m³, Ozorków

Rodzaj szamba: trzykomorowe Wielkość szamba: 11-20m³ Posiadana dokumentacja: nie dotyczy Wywóz ziemi: nie Informacje dodatkowe: zrobienie wykopu pod szambo oraz instalacije wodkan Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Ozorków

2024-02-13 do 2024-02-21

Zlecenie na prace ziemne, Ozorków

Zleceniodawca napisał "Zlecenie na prace ziemne". Przyjmij usługę wyjątkowego kopania jako profesjonalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do realizacji zleceń z okolic Łódzkiego i pobliskich miast. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Ozorków

2023-09-09 do 2023-09-17

Profesjonalne Wykop

Jeżeli jako ekspert od wykopu potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na prace ziemne. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Ozorków

2023-08-21 do 2023-08-29

Zlecę utwardzenie terenu, 401-500m², Aleksandrów Łódzki

Zlecenie o treści - Zlecę utwardzenie terenu, 401-500m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Łódzkiego i okolic. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Aleksandrów Łódzki

2023-12-29 do 2024-01-06

Perfekcyjne Wykop

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 101-300m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z Łódzkiego oraz przyległych powiatów. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Aleksandrów Łódzki

2024-02-16 do 2024-02-24
dodano 8 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych