Roboty ziemne w Gdańsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 983 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.


Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Gdańsku

Roboty ziemne Gdańsk

Najlepsze Roboty Ziemne w Gdańsku

2 opinie

Potrzebujesz dobrej firmy od robót ziemnych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Dakkar. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kopfest - minikoparka Gdańsk-Oliwa - Tanie Usługi Koparko Ładowarką Gdańsk

Kopfest - minikoparka Gdańsk-Oliwa

1 opinia

Przez zapewnianie taniej usługi koparko ładowarką Kopfest - minikoparka Gdańsk-Oliwa wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację tworzą opinie spełnionych odbiorców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

TAMA Piotr Sadowski - Solidne Roboty Ziemne Gdańsk

TAMA Piotr Sadowski

3 opinie

Wciąż szukasz specjalisty od robót ziemnych? Trafiłeś w dobre miejsce - TAMA Piotr Sadowski jest do Twoich usług. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

P.P.H.U KOBI ŁUKASZ KOBYLARZ - Profesjonalne Kopanie Stawów Gdańsk

Profesjonalne Kopanie Stawów

1 opinia

Starasz się odnaleźć solidnego fachowca z zakresu profesjonalnego kopania stawów z Gdańska, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma P.P.H.U KOBI ŁUKASZ KOBYLARZ jest Twoim rozwiązaniem. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

KDE Construction - Porządna Melioracja Gdańsk

KDE Construction

43 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi minikoparką w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny robót ziemnych. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

ECO-AMAR Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Usługi Koparko Ładowarką Gdańsk

Najwyższej Klasy Usługi Koparko Ładowarką Gdańsk

19 opinii

Ten, kto szuka usługi koparko ładowarką winien koniecznie zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Daniel Matejak-Prestige bruk - Znakomity Drenaż Opaskowy Gdańsk

Daniel Matejak-Prestige bruk

20 opinii

Wykonanie drenażu opaskowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Daniel Matejak-Prestige bruk ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

Twój styl Sławomir plichta - Wyjątkowe Usługi Minikoparką Gdańsk

Wyjątkowe Usługi Minikoparką Gdańsk

3 opinie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi minikoparką Twój styl Sławomir plichta przewyższa konkurentów. Sławę tworzą oceny zachwyconych odbiorców. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

INSTALACJE SANITARNE Projektowanie i Obsługa Inwestycji - Rewelacyjny Drenaż Gdańsk

INSTALACJE SANITARNE Projektowanie i Obsługa Inwestycji

4 opinie

Jeżeli potrzebujesz profesjonalistów od drenażu to powierz tę kwestię specjalistom z INSTALACJE SANITARNE Projektowanie i Obsługa Inwestycji. Gdańsk to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Wo-Kaz - Solidne Usługi Minikoparką Gdańsk

Wo-Kaz

1 opinia

Wo-Kaz to wybitni specjaliści z branży solidnych usług minikoparką i niwelacji terenu, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Gdańsk i pobliskich powiatów. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 88 zleceń na prace ziemne w Gdańsku

Perfekcyjne Wykop Gdańsk

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Gdańsk

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 6000m², Gdańsk

Ten Klient myśli, że solidne wykop to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 6000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Gdańsk

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

Prace Ziemne Gdańsk

Nadal możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Gdańsk

2024-04-09 do 2024-04-17
dodano 4 dni temu

Profesjonalne Wykop

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na prace ziemne", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gdańsk

2024-04-09 do 2024-04-17
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na wykop pod szambo, do 5m³, Gdańsk

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wykop pod szambo, do 5m³". Jako zaufany specjalista w dziedzinie prac ziemnych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Gdańsk

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Najlepsze Kopanie Gdańsk

Rodzaj fundamentów pod wykop: fundamenty tradycyjne Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Podpiwniczenie: nie Wywóz ziemi: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gdańsk

2024-04-07 do 2024-04-15
dodano 6 dni temu

Zapytanie o utwardzenie terenu, 101-200m², Gdańsk

Teren do utwardzenia: wokół budynku, podjazd Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj materiału: tłuczeń Informacje dodatkowe: Wykonanie podjazdów przy bramach, utwardzenie i wyrównanie terenu Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Gdańsk

2024-04-07 do 2024-04-15
dodano 6 dni temu

Pierwszorzędne Kopanie

Zakres zlecenia: Poszukuje do : - opaska w koło domu - Odwodnienie liniowe przed bramami garażowymi - wykonanie podbudowy do zjazdów do garazy - ułożenie MEBY - montaż schodów terenowych i skoczników terenowych - ogrodzenie z podm...

 • Gdańsk

2024-04-04 do 2024-04-12

Szukam firmy do wyrównania terenu, 501-1000m², Gdańsk

Przygotowanie robót ziemnych dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do wyrównania terenu, 501-1000m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Gdańsk

2024-04-04 do 2024-04-12

Prace Ziemne

Ten Klient myśli, że doskonałe prace ziemne to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 301-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gdańsk

2024-04-04 do 2024-04-12

Staranne Prace Ziemne

Przeznaczenie terenu: Wyrównanie terenu Powierzchnia: 101-300m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: duże nierówności Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-04-04 do 2024-04-12

Szukam firmy do wyrównania terenu, 101-300m², Gdańsk

Przeznaczenie terenu: uprawy, Glebogryzarki Powierzchnia: 101-300m² Plantowanie: tak Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Informacje dodatkowe: Wyrownanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-04-03 do 2024-04-11

Zapotrzebowanie na utwardzenie terenu, 1000m², Gdańsk

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na utwardzenie terenu, 1000m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Gdańsk

2024-04-03 do 2024-04-11

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, do 100m², Gdańsk

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista z zakresu pierwszorzędnego kopania z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Gdańsk

2024-04-01 do 2024-04-09

Roboty Ziemne Gdańsk

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Dam zlecenie na utwardzenie terenu, 101-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Gdańsk

2024-03-30 do 2024-04-07

Doskonałe Kopanie

Szukasz zlecenia do wykonania jako warty zaufania profesjonalista z zakresu doskonałego kopania z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Czaple

2024-03-30 do 2024-04-07

Roboty Ziemne

Zakres zlecenia: Odkopanie budynku celem przygotowania izolacji przeciwwodnej i termicznej. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-03-28 do 2024-04-05

Zapotrzebowanie na wywóz ziemi, 21-50m³, Gdańsk

Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na wywóz ziemi, 21-50m³". Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego kopania jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji działalności z okolic Gdańska i przyległych miast. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gdańsk

2024-03-26 do 2024-04-03

Wywóz ziemi, do 10m³, Gdańsk

Rodzaj ziemi: ogrodowa, ziemia zanieczyszczona Ilość ziemi: do 10m³ Miejsce składowania: po stronie Wykonawcy Informacje dodatkowe: Ziemia z zerwanego „trawnika” plus jakieś materiały budowlane widoczne na zdjęciu. Termin skor...

 • Gdańsk

2024-03-25 do 2024-04-02

Szukam firmy do wyrównania terenu, 101-300m², Borkowo

Jeśli wciąż jako dobra firma od robót ziemnych poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy do wyrównania terenu, 101-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Pomorskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Borkowo

2024-03-22 do 2024-03-30

Szukam firmy do wykopu pod fundament bud. wielorodzinnego, 10000m², Gdańsk

Ten Zleceniodawca poszukuje specjalisty od prac ziemnych. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy do wykopu pod fundament bud. wielorodzinnego, 10000m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Gdańsk

2024-03-22 do 2024-03-30

Zlecenie na wykop pod fundament domu typu bliźniak, 151-200m², Czaple

Zrealizowanie wykopu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecenie na wykop pod fundament domu typu bliźniak, 151-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Czaple

2024-03-21 do 2024-03-22

Szukam firmy do utwardzenia terenu, 101-200m², Gdańsk

Teren do utwardzenia: pod płytę fundamentowa, do 40cm zagęszczenia Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-03-20 do 2024-03-28

Zapytanie o wykonanie drenażu, 101-200mb, Gdańsk

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gdańsk

2024-03-19 do 2024-03-27

Wykop

Rodzaj fundamentów pod wykop: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: obiekt radarowy Powierzchnia zabudowy: 600m² Podpiwniczenie: nie Wywóz ziemi: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: Witam, Firma budowlana z Po...

 • Leźno

2024-03-19 do 2024-03-27

Wyjątkowe Kopanie

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony specjalista z zakresu wyjątkowego kopania? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gdańsk

2024-03-18 do 2024-03-26

Kopanie

Przeznaczenie terenu: trawnik, poprawa drenażu Powierzchnia: 101-300m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Informacje dodatkowe: Potrzebuję zebrać obecną pozostałośc po trawniku, która została przeorana gl...

 • Gdańsk

2024-03-12 do 2024-03-20

Potrzebne wyrównanie terenu, do 100m², Gdańsk

Przeznaczenie terenu: budowa Powierzchnia: do 100m² Plantowanie: tak Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gdańsk

2024-03-12 do 2024-03-12

Pierwszorzędne Kopanie

Jeśli wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne kopanie w rejonie Gdańska i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o prace ziemne", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Gdańsk

2024-03-09 do 2024-03-17

Perfekcyjne Prace Ziemne

Przeznaczenie terenu: trawnik Powierzchnia: 101-300m² Plantowanie: tak Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Informacje dodatkowe: Poszukuję firmy do wyrównania terenu wokół domu pod trawnik. Praca możliwa tylko minikoparko-...

 • Gdańsk

2024-03-09 do 2024-03-17

Rewelacyjne Wykop

Ten Klient myśli, że rewelacyjne wykop to niełatwe zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 101-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Gdańsk

2024-03-08 do 2024-03-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych