Fundamenty w Głubczycach

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 162 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 301 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Głubczycach

Fundamenty Głubczyce

Perfekcyjne Fundamenty

9 opinii

Usługi Remontowo-Budowlane Marek Paleta świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Głubczyc i okolic. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

MK Bau - Solidne Kopanie Fundamentów Głubczyce

MK Bau

4 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę solidnego kopania fundamentów profesjonalistom z firmy MK Bau. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Głubczyc i przyległych miast. Jeśli chcesz otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

KNP BUD Piotr Świder - Profesjonalne Wylewanie Fundamentów Głubczyce

Profesjonalne Wylewanie Fundamentów Głubczyce

2 opinie

Pragniesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu profesjonalnego wylewania fundamentów z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma KNP BUD Piotr Świder jest gotowa Ci pomóc. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dachmir - Rewelacyjny Fundament Głubczyce

Rewelacyjny Fundament Głubczyce

1 opinia

Przygotowanie fundamentu będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Dachmir ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Atrybut Jacek Trynda Firma Usługowo-Handlowa - Staranne Ławy Fundamentowe Głubczyce

Atrybut Jacek Trynda Firma Usługowo-Handlowa

4 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie ław fundamentowych i zatrudnij Atrybut Jacek Trynda Firma Usługowo-Handlowa. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

ALEX-BUD - Doskonałe Kopanie Fundamentów Głubczyce

ALEX-BUD

3 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące kopania fundamentów ekspertom z miejscowości Głubczyce. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Głubczyc są w ścisłej czołówce. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

MAZUR BAU - Znakomite Wzmacnianie Fundamentów Głubczyce

Znakomite Wzmacnianie Fundamentów

4 opinie

Jeżeli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z MAZUR BAU perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Zakład Usługowo-Handlowy "AZALIA" Wiesława Trzos - Najwyższej Klasy Kopanie Fundamentów Głubczyce

Zakład Usługowo-Handlowy "AZALIA" Wiesława Trzos

1 opinia

Planujesz wybrać wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Zakład Usługowo-Handlowy AZALIA Wiesława Trzos jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Techline Szczepan Konopacki - Perfekcyjne Kopanie Fundamentów w Głubczycach

Perfekcyjne Kopanie Fundamentów w Głubczycach

Gdy szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Techline Szczepan Konopacki są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

MULTICORP - Solidny Fundament Głubczyce

MULTICORP

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od fundamentu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom MULTICORP. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 31 zleceń na fundamenty w Głubczycach

Perfekcyjna Budowa Fundamentów Głubczyce

Planujesz przyjąć zlecenie na budowa fundamentów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 124m² to dobry wybór. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Kietrz

2023-01-30 do 2023-01-31

Fantastyczne Usługi Wykonania Fundamentów Głubczyce

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi wykonania fundamentów Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić odbiorców. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Dziergowice

2022-12-24 do 2023-01-01

Zlecę wykonanie fundamentów, do 100m², Głubczyce

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie fundamentów, do 100m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie fundamentów daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Złóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Głubczyce

2022-09-19 do 2022-09-27

Wykonanie Fundamentów Głubczyce

Szukane są najlepsze usługi wykonania fundamentów w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 101-200m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny wykonania fundamentów, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Kotlarnia

2022-09-14 do 2022-09-15

Zlecę wykonanie fundamentów, 80m², Kietrz

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od fundamentów potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę wykonanie fundamentów, 80m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Opolskiego bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Kietrz

2022-09-08 do 2022-09-16

Rewelacyjna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 2000m² Informacje dodatkowe: Zlecam wbudowanie 30 ton stali zbrojeniowej na ściany fundamentowe (podwójna s...

 • Głubczyce

2022-09-01 do 2022-09-09

Dobre Usługi Wykonania Fundamentów

Zleceniodawca, który potrzebuje dobrej usługi wykonania fundamentów winien zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Pawłowiczki

2022-10-30 do 2022-11-07

Perfekcyjna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Projekt indywidualny Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Racibórz

2022-09-07 do 2022-09-15

Tanie Usługi Wykonania Fundamentów

Jako fachowiec działający na terenie Raciborza i oferujący wszechstronne usługi wykonania fundamentów zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 150m²". Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Racibórz

2023-01-13 do 2023-01-21

Staranne Usługi Wykonania Fundamentów

Zleceniodawca, który poszukuje usługi wykonania fundamentów musi już teraz zgłosić się do Ciebie i poznać atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Racibórz

2022-12-20 do 2022-12-28

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Racibórz

Klient poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Racibórz

2022-10-16 do 2022-10-24

Najlepsze Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Racibórz

2023-01-29 do 2023-02-06

Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Witam, prosze o wycene, oferte wybudowania fundamentu pod hale magazynu o r...

 • Walce

2023-01-17 do 2023-01-25

Budowa Fundamentów

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne zalety jako fachowca od budowy fundamentów to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 144m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bierawa-Opolskie

2022-07-30 do 2022-08-07

Wykonanie Fundamentów

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne walory jako fachowca od wykonania fundamentów to wykonaj zlecenie - Zapytanie o wykonanie fundamentów, 60m². Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kuźnia Raciborska

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie o wykonanie fundamentów, do 100m², Kuźnia Raciborska

Będąc obecnym w branży usług wykonania fundamentów od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Śląskiego, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Kuźnia Raciborska

2023-01-04 do 2023-01-12

Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 150m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Chciałbym prosić o wstępną wycenę wykonania płyty fundamentowej (m...

 • Nędza

2022-07-31 do 2022-08-08

Solidna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kędzierzyn-Koźle

2022-11-02 do 2022-11-10

Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Kornowac

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wyjątkowa budowa fundamentów w rejonie Śląskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kornowac

2022-09-11 do 2022-09-15

Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 114m², Kornowac

Doprowadź do tego, że konstrukcje betonowe nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny konstrukcji betonowych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 114m². Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kornowac

2022-09-02 do 2022-09-10

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Kornowac

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kornowac

2023-01-20 do 2023-01-28

Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 70m², Żyrowa

Zlecający, który potrzebuje najlepszej usługi wykonania fundamentów powinien już dziś zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Pokaż propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Żyrowa

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Lubomia

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od fundamentów szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Śląskiego na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Lubomia

2022-09-05 do 2022-09-13

Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 160m² Informacje dodatkowe: dom na parkowej 6 - projekt Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Studzienice

2022-09-25 do 2022-10-03

Zlecę wykonanie fundamentów, do 100m², Krzyżanowice

Zlecający poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zlecę wykonanie fundamentów, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Krzyżanowice

2022-11-14 do 2022-11-21

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Łuków Śląski

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Kształt nieregularny 196 m2, projekt "Dobre Domy - Arizona 3" Termin rozpo...

 • Łuków śląski

2022-11-09 do 2022-11-17

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 201-300m², Góra Świętej Anny

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Ogłoszenie dotyczy budowy płyty fundamentowej pod wieże radarową. Wymiary ...

 • Góra Świętej Anny

2022-11-21 do 2022-11-29

Profesjonalna Budowa Fundamentów

Klient napisał "Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 100m²". Zrealizuj zadanie profesjonalnej budowy fundamentów jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji prac z okolic Prudnika i sąsiednich powiatów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Prudnik

2023-01-07 do 2023-01-15

Tanie Usługi Wykonania Fundamentów

Pracując w branży usług wykonania fundamentów od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Prudnik, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Prudnik

2022-12-28 do 2023-01-05

Najwyższej Klasy Konstrukcje Betonowe Głubczyce

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Krapkowice

2023-01-27 do 2023-02-04

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Pszów

Zlecenie o treści - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie oraz przyległych powiatów. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Pszów

2023-01-19 do 2023-01-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów