Wyburzenia we Wrocławiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 910 092 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 609 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek we Wrocławiu

Wyburzenia Wrocław

Perfekcyjne Wyburzenia we Wrocławiu

55 opinii

Firma BUD MAX oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Wrocławia i okolic. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Panda Wywózki Sp.z o.o. - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Wrocław

Panda Wywózki Sp.z o.o.

11 opinii

Nadal szukasz specjalisty od wyburzeń, rozbiórek? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Panda Wywózki Sp.z o.o.. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

MAT-BUD - Najwyższej Klasy Kruszenie Betonu Wrocław

MAT-BUD

23 opinie

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do kruszenia betonu ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Bud-Car SP. z o.o., Sp. k. - Niezawodna Firma Wyburzeniowa Wrocław

Niezawodna Firma Wyburzeniowa

10 opinii

Namierzenie niezawodnej firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Bud-Car SP. z o.o. Sp. k. - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Janusz Opaliński - Znakomite Wyburzenia Wrocław

Znakomite Wyburzenia Wrocław

6 opinii

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Janusz Opaliński jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

PR Merta&Merta Sp. z.o.o - Profesjonalne Wyburzanie Budynków Wrocław

Profesjonalne Wyburzanie Budynków

4 opinie

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od wyburzania budynków? Skorzystaj z doświadczenia PR MertaMerta Sp. z.o.o. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

LIGNEUS.PL - Wysokiej Klasy Wyburzanie Ścian Wrocław

Wysokiej Klasy Wyburzanie Ścian Wrocław

3 opinie

Potrzebujesz ekspertów od wysokiej klasy wyburzania ścian w miejscowości Wrocław lub w pobliskim rejonie? Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Robert Psykala - Solidne Wyburzenia Wrocław

Robert Psykala

2 opinie

Namierzenie niezawodnej firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Robert Psykala - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Lizak Piotr Mati Roboty Ziemne - Porządne Wyburzenia Wrocław

Lizak Piotr Mati Roboty Ziemne

1 opinia

Wciąż szukasz profesjonalistów od wyburzeń? Skorzystaj z doświadczenia Lizak Piotr Mati Roboty Ziemne. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Firma Usługowo-Handlowa SOS Tomasz Zawadzki - Profesjonalne Wyburzenia Wrocław

Firma Usługowo-Handlowa SOS Tomasz Zawadzki

1 opinia

Wciąż poszukujesz specjalisty od wyburzeń? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Firma Usługowo-Handlowa SOS Tomasz Zawadzki. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 63 zleceń na wyburzenia we Wrocławiu

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m², Wrocław

To zlecenie o treści - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Zaproponuj termin!

 • Wrocław

2023-11-22 do 2023-11-30

Najlepsza Firma Wyburzeniowa Wrocław

Odpowiedz na zlecenie jako najlepsza firma wyburzeniowa oferująca swoje usługi na terenie Wrocławia oraz w przyległych powiatach. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Wrocław

2023-11-20 do 2023-11-28

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 45m², Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 45m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Szukam ekipy do wyburzenia ściany w salonie- ściana tarasu i zrównan...

 • Wrocław

2023-11-20 do 2023-11-28

Zlecę wyburzenie ścian, 388m², Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: Przychodnia Powierzchnia obiektu: 388m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Szukam ekipy, która wykonałaby rozbiórki i częściowe wyburzenia na budynku przychodni...

 • Wrocław

2023-11-09 do 2023-11-17

Doskonałej Jakości Wyburzenia, Rozbiórki Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek przu ulicy Kutrzeby 55 we Wrocławiu. 3 kondygnacyjny (2 piętrow...

 • Wrocław

2023-10-31 do 2023-11-08

Rozbiórki Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2023-10-25 do 2023-11-02

Perfekcyjne Wyburzania Budynków Wrocław

Rodzaj prac: rozbiórka podbudowy Rodzaj obiektu: lotnisko oo Powierzchnia obiektu: 30000m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wrocław

2023-10-23 do 2023-10-31

Zapotrzebowanie na rozbiórkę stropodachu, 201-300m², Wrocław

Ten Klient jest zdania, że najlepsze wyburzenia to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na rozbiórkę stropodachu, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wrocław

2023-10-15 do 2023-10-23

Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, do 100m², Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2023-10-15 do 2023-10-23

Staranne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: przedwojenna szeregówka I rozebranie ścianki DZIAŁOWEJ wykonanej z SUPREMY o w...

 • Wrocław

2023-10-11 do 2023-10-19

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Wrocław

Zachwyć tego Klienta profesjonalnym działaniem w rejonie Wrocławia. Jako znana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń zostanie zakończona dokładnie. Przedstaw wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Wrocław

2023-10-10 do 2023-10-18

Znakomite Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek biurowy, konstrukcja żelbetowa z wypełnieniem cegłą cer...

 • Wrocław

2023-10-06 do 2023-10-14

Staranne Wyburzenia, Rozbiórki

Jeżeli jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 87m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Wrocław bez wątpienia pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wrocław

2023-10-02 do 2023-10-10

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m², Wrocław

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Rozbiórka . Wyburzanie Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Wrocław

2023-09-28 do 2023-09-28

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 45m², Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 45m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Ściana działowa pomiędzy kuchnią a pokojem Termin rozpoczęcia prac: 2023-11-15...

 • Wrocław

2023-09-28 do 2023-10-06

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 301-500m², Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wrocław

2023-09-27 do 2023-09-27

Porządne Rozbiórki

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Wrocławia. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Wrocław

2023-09-27 do 2023-10-05

Zapytanie o wyburzenie ścian, do 100m², Wrocław

Dla Klienta namierzenie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Żeby poznać Klienta skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Wrocław

2023-09-22 do 2023-09-30

Wyburzenia Wrocław

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od wyburzeń. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Wrocław

2023-09-20 do 2023-09-28

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 350m², Wrocław

Rodzaj prac: Skucie tynków Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 350m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Zapraszam do przedstawienia oferty na: 1. skucie tynków - obmiar - 35...

 • Wrocław

2023-09-17 do 2023-09-25

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje specjalisty od wyburzeń, rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 2000m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wrocław

2023-09-15 do 2023-09-23

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², Wrocław

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Do wyburzenia są 3 ściany działowe. Skucie płytek ściany i podłoga w kuchni...

 • Wrocław

2023-09-14 do 2023-09-22

Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa

Jako pierwszorzędna firma wyburzeniowa, która nie ma sobie równych na terenie Wrocławia - złóż ofertę i pozwól przekonać mu się na własne oczy jak bardzo jesteś bezkonkurencyjny! Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wrocław

2023-09-11 do 2023-09-19

Dam zlecenie na kruszenie materiałów, 10m², Wrocław

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: beton pozostały po zalewaniu fundamentów Termin rozp...

 • Wrocław

2023-09-08 do 2023-09-16

Rewelacyjne Wyburzenia

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od wyburzeń szukasz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 20m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Wrocławia bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

 • Wrocław

2023-09-07 do 2023-09-15

Prace rozbiórkowe, 201-300m², Wrocław

Oczaruj Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Wrocławia. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Prace rozbiórkowe, 201-300m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń zostanie wykonana z należytą uwagą. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wrocław

2023-09-05 do 2023-09-13

Zlecę wyburzenie obiektu, 1000m², Wrocław

Jeśli rozbiórka budynków to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. zainteresowany zgłosił "Zlecę wyburzenie obiektu, 1000m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Wrocław

2023-09-03 do 2023-09-11

Zlecę wyburzenie ścian, 50m², Wrocław

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od wyburzeń. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedłóż dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Wrocław

2023-08-31 do 2023-09-08

Rewelacyjna Firma Wyburzeniowa

Olśnij Zlecającego profesjonalnym działaniem w okolicach Wrocławia. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 50m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie wykonana dokładnie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Wrocław

2023-08-29 do 2023-09-06

Perfekcyjne Wyburzenia

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: mamy do wyburzenia wiatę ok. 80 m kwadratowych ścian (gazobet...

 • Wrocław

2023-08-23 do 2023-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek