Wyburzenia w Legnicy

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 659 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 676 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Legnicy

Wyburzenia Legnica

"NOWAK" Dariusz Nowak

11 opinii

Jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od wyburzeń to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia NOWAK Dariusz Nowak. Legnica i okolice to główny obszar ich działania. Ażeby uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Bud-Car SP. z o.o., Sp. k. - Rzetelna Firma Wyburzeniowa Legnica

Bud-Car SP. z o.o., Sp. k.

10 opinii

Pochłonie Cię sprawne działanie Bud-Car SP. z o.o. Sp. k. na terenie Legnicy. Ta firma wyburzeniowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację rozbiórek wykonają szybko i z dokładnością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Janusz Opaliński - Wysokiej Klasy Kruszenie Betonu Legnica

Janusz Opaliński

6 opinii

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze walory firmy Janusz Opaliński, której specjalnością jest kruszenie betonu. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PR Merta&Merta Sp. z.o.o - Perfekcyjne Usuwanie Azbestu Legnica

Perfekcyjne Usuwanie Azbestu

4 opinie

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy PR MertaMerta Sp. z.o.o, której specjalnością jest usuwanie azbestu. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

23UNITED Andrzej Autuch - Doskonałe Kruszenie Betonu Legnica

Doskonałe Kruszenie Betonu Legnica

2 opinie

Zleć usługę kruszenia betonu profesjonalistom z miejscowości Legnica. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Legnicy nie mają sobie równych. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dawid Trzebniak - Perfekcyjne Wyburzanie Ścian Legnica

Perfekcyjne Wyburzanie Ścian

1 opinia

Powierz zadanie wyburzania ścian fachowcom firmy Dawid Trzebniak z miejscowości Legnica. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Legnicy są w ścisłej czołówce. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Dast - Solidne Kucie Betonu Legnica

Solidne Kucie Betonu Legnica

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące kucia betonu ekspertom firmy Dast z miejscowości Legnica. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Legnicy są jednymi z najlepszych. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PBW Fortis Rafał Wiatrowski - Doskonała Rozbiórka Budynków w Legnicy

Doskonała Rozbiórka Budynków w Legnicy

1 opinia

Planujesz wybrać wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? PBW Fortis Rafał Wiatrowski będzie najszybszą drogą. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Emiston Sp. zo.o. - Doskonałej Jakości Wyburzenia Legnica

Doskonałej Jakości Wyburzenia

1 opinia

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Emiston Sp. zo.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Grempool - Doskonałe Wyburzenia Legnica

Doskonałe Wyburzenia

1 opinia

Uważasz, że doskonałej jakości wyburzenia to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Grempool udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 31 zleceń na wyburzenia w Legnicy

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 201-300m², Legnica

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Legnica

2023-11-14 do 2023-11-22

Najlepsze Wyburzenia Legnica

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Zadaniem jest skucie istniejących starych posadzek na m...

 • Legnica

2023-09-28 do 2023-10-06

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 35m², Legnica

Jeśli Rozbiórka budynków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Legnica

2023-09-06 do 2023-09-14

Świetne Wyburzenia

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od wyburzeń potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 35m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Legnicy bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zaproponuj termin od razu!

 • Legnica

2023-08-27 do 2023-09-04

Rozbiórki Legnica

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: obiekt to budynek gospodarczy, o powieszchni okolo ...

 • Legnica

2023-08-25 do 2023-09-02

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 20m², Legnica

Zrealizowanie wyburzeń z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 20m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Legnica

2023-05-16 do 2023-05-24

Profesjonalne Wyburzania Budynków Legnica

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 30m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rokitki

2023-09-28 do 2023-10-06

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 35m², Pieszków

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 35m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Dolnośląskie i okolic. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Pieszków

2023-05-24 do 2023-06-01

Firma Wyburzeniowa Legnica

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zapytanie o wyburzenie obiektu, 295m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Jawor

2023-08-15 do 2023-08-23

Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 505m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynki gospodarcze poniemieckie z cegły w złym stanie techniczn...

 • Jawor

2023-08-15 do 2023-08-23

Pierwszorzędne Rozbiórki

Przygotowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 301-500m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Jawor

2023-07-28 do 2023-08-05

Wyburzenia, Rozbiórki Legnica

Zachwyć Zlecającego fachowym działaniem na terenie Jawora. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m²" i dowiedź, że realizacja wyburzeń, rozbiórek zostanie wykonana z należytą uwagą. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Jawor

2023-09-11 do 2023-09-19

Rozbiórki

Ten Klient myśli, że świetne rozbiórki to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę rozbiórkę stropodachu, 101-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Jawor

2023-10-09 do 2023-10-17

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Złotoryja

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Złotoryja

2023-08-25 do 2023-08-25

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 10m², Złotoryja

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od wielu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Złotoryja, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Złotoryja

2023-09-07 do 2023-09-13

Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: 2023-07-03...

 • Złotoryja

2023-06-23 do 2023-07-01

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 3600m², Chojnów

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 3600m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: 3660 m2, 2-piętra, cegła ,beton, dużo stali, Ter...

 • Chojnów

2023-06-22 do 2023-06-30

Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: wykucie otworu w ścianie np. na okn Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęci...

 • Chojnów

2023-06-05 do 2023-06-13

Solidne Rozbiórki

Jeżeli jako profesjonalista od rozbiórek szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Dolnośląskiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wojcieszyn

2023-08-01 do 2023-08-09

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 301-500m², Lubin

Klient napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 301-500m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie wyburzeń wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Lubin

2023-09-22 do 2023-09-30

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 1000m², Lubin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 1000m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Łukowa konstrukcja nośna z elementów prefabrykowanych, stano...

 • Lubin

2023-10-19 do 2023-10-27

Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m², Lubin

Składający zapytanie napisał "Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m²". Jako solidna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Lubin

2023-08-03 do 2023-08-11

Perfekcyjne Rozbiórki

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Lubina. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Lubin

2023-09-27 do 2023-09-27

Solidne Wyburzenia, Rozbiórki

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na prace wyburzeniowe w budynku o pow. 301-500m2". Jako zaufany specjalista w dziedzinie wyburzeń, rozbiórek wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Lubin

2023-10-03 do 2023-10-11

Fenomenalna Firma Wyburzeniowa

Dla Klienta znalezienie fenomenalnej firmy wyburzeniowej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Dolnośląskiego, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kaczorów

2023-07-23 do 2023-07-31

Zapytanie o wyburzenie obiektu, do 100m², Obora

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Parterowy z poddaszem Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Obora

2023-10-09 do 2023-10-17

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m², Roztoka

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Roztoka

2023-06-20 do 2023-06-28

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki

Ten Klient nadal poszukuje specjalisty od wyburzeń, rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, do 100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Nowy kościół

2023-06-23 do 2023-07-01

Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², Lubiechowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Stary garaż Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wol...

 • Lubiechowa

2023-05-23 do 2023-05-31

Zapytanie o wyburzenie obiektu, do 100m², Środa Śląska

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Środa Śląska

2023-09-29 do 2023-10-07

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Środa Śląska

2023-10-28 do 2023-11-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek