Tynkowanie maszynowe w Kartuzach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 311 195 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Kartuzach

Tynki maszynowe Kartuzy

Porządne Tynki Maszynowe w Kartuzach

23 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. DAV-TYNK ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

ZEN-KA TYNK Zenon Tusk - Tanie Usługi Tynkarskie Kartuzy

ZEN-KA TYNK Zenon Tusk

28 opinii

ZEN-KA TYNK Zenon Tusk są obecni w branży usług tynkarskich od lat, szczególnie na obszarze Kartuz, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

MH Budownictwo Posadzki i Tynki - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Kartuzy

MH Budownictwo Posadzki i Tynki

15 opinii

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. MH Budownictwo Posadzki i Tynki ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

MikolTynk - Perfekcyjny Tynk Gipsowy Kartuzy

Perfekcyjny Tynk Gipsowy Kartuzy

13 opinii

Przygotowanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. MikolTynk ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Master-Bud Remonty, wykończenia budowlane Krzysztof Sikorski - Doskonałe Tynki Maszynowe Kartuzy

Master-Bud Remonty, wykończenia budowlane Krzysztof Sikorski

7 opinii

Przygotowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Master-Bud Remonty wykończenia budowlane Krzysztof Sikorski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

DAN-TYNK - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Kartuzy

DAN-TYNK

6 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z DAN-TYNK są dla Ciebie stworzeni. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

STIL Tynki maszynowe - Doskonałe Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Kartuzy

STIL Tynki maszynowe

6 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom STIL Tynki maszynowe. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

RAFROM usługi budowlane tynki maszynowe - Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Kartuzy

RAFROM usługi budowlane tynki maszynowe

5 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie tynku natryskowego i zatrudnij RAFROM usługi budowlane tynki maszynowe. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

MAREK FLIS TYNK-MAR - Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Kartuzy

MAREK FLIS TYNK-MAR

3 opinie

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy MAREK FLIS TYNK-MAR, której specjalnością jest tynkowanie pistoletem. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

JUST-TYNK - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Kartuzy

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Kartuzy

2 opinie

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom JUST-TYNK. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 42 zleceń na tynkowanie maszynowe w Kartuzach

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Żukowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Żukowo

2024-03-02 do 2024-03-10
dodano wczoraj o 11:19

Wyjątkowi Tynkarze Kartuzy

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie Klienta? Jako wykonawca wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Pomorskim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Chwaszczyno

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 4 dni temu

Profesjonalne Tynki Mechaniczne Kartuzy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Banino

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 5 dni temu

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 5500m², Dzierżążno

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, Tynk dzwiekoszczelny, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 5500m² Rodzaj tynku: Dźwiękochłonne akustyczne Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Dzierżążno

2024-02-21 do 2024-02-29

Zlecę tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 650m², Chwaszczyno

Złóż ofertę jako tynkarz z wymaganym doświadczeniem z zakresu dobrych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to rzecz powszednia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Chwaszczyno

2024-02-20 do 2024-02-28

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Kartuzy

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kartuzy

2024-02-12 do 2024-02-20

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 860m², Garcz

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 860m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Garcz

2024-02-07 do 2024-02-15

Fantastyczne Usługi Tynkarskie Kartuzy

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci jesteście w stanie spełnić wymagania z zakresu usług tynkarskich. Zlecenie brzmi "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Hopowo

2024-02-05 do 2024-02-13

Fantastyczne Tynkowanie Kartuzy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dzierżążno

2024-02-02 do 2024-02-05

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Kartuzy

Wciąż możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Gapowo

2024-01-27 do 2024-01-29

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Pomorskiego i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Kamienica Szlachecka

2024-01-26 do 2024-02-03

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Chwaszczyno

2024-01-21 do 2024-01-29

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Żukowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: wszystkie potrzene dane https:/drive.google.com/dri...

 • Żukowo

2024-01-18 do 2024-01-26

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Kartuzy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kartuzy

2024-01-14 do 2024-01-17

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 700m², Sierakowice

Klient szuka dobrego tynkarza i pisze - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 700m². Jeśli świadczysz szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Sierakowice

2024-01-11 do 2024-01-19

Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żukowo

2024-01-10 do 2024-01-18

Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żukowo

2024-01-10 do 2024-01-10

Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Zleceniodawca szuka dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Stężyca

2023-12-31 do 2024-01-08

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Wciąż możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako dobra firma od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Chmielno

2023-12-29 do 2024-01-06

Solidne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca napisał "Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Wykonaj zlecenie solidnego tynkowania maszynowego jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z okolic Pomorskiego i przyległych powiatów. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Sierakowice

2023-12-28 do 2024-01-01

Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Chwaszczyno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: Dzień dobry Nowo budowany dom w Chwaszczyni...

 • Chwaszczyno

2023-12-27 do 2023-12-29

Usługi Tynkarskie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Renoma, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie uszczęśliwić odbiorców. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kartuzy

2023-12-19 do 2023-12-27

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kartuzy

2023-11-27 do 2023-12-05

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Sierakowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Cena za metr Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sierakowice

2023-11-26 do 2023-11-28

Staranne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie tynków cementowo-wapiennych w nowo wybudowanym budynku (ścian...

 • Szymbark

2023-11-16 do 2023-11-16

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lniska

2023-11-11 do 2023-11-19

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 301-400m², Banino

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Banino

2023-11-07 do 2023-11-15

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Szymbark

Oszczędź czas i przyjmij zlecenie na profesjonalne tynkowanie pistoletem z Pomorskiego. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Szymbark

2023-10-30 do 2023-11-07

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kartuzy

2023-10-26 do 2023-11-03

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Stężyca

Przyjmij usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²", jako fachowiec z miejscowości Pomorskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Pomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się - warto.

 • Stężyca

2023-10-06 do 2023-10-06

Profesjonalni Tynkarze

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 600 Informacje dodatkowe: Poszukujemy doświadczonej ekipy do zrobienia tynków wewnęt...

 • Łapino kartuskie

2023-10-05 do 2023-10-13

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych