Tynki maszynowe w Pruszczu Gdańskim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 843 054 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 984 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Pruszcz Gdański - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Pruszcz Gdański

PCP Budowa

59 opinii

Od lat pracownicy PCP Budowa wykonują usługi z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług tynkarskich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DAV-TYNK - Tynkowanie Pruszcz Gdański

DAV-TYNK

14 opinii

Chesz znaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu wysokiej klasy tynkowania z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma DAV-TYNK jest gotowa Ci pomóc. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

MikolTynk - Porządny Tynk Gipsowy Pruszcz Gdański

Porządny Tynk Gipsowy

12 opinii

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to eksperci z MikolTynk są dla Ciebie idealni. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Master-bud remonty wykończenia budowlane - Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Pruszcz Gdański

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

7 opinii

Już od kilku lat pracownicy Master-bud remonty wykończenia budowlane wykonują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług tynkarskich. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

LENMAR-TYNK - Dobry Tynkarz Pruszcz Gdański

Dobry Tynkarz

5 opinii

Wypatrujesz solidnego specjalisty realizującego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi w mieście Pruszcz Gdański. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

FUN TEM - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Pruszcz Gdański

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

3 opinie

Firma FUN TEM oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Pruszcza Gdańskiego i okolic. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

TYNK-MAR - Profesjonalne Tynki Maszynowe Pruszcz Gdański

Profesjonalne Tynki Maszynowe Pruszcz Gdański

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać profesjonalnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji Twoich wymagań z dziedziny tynków maszynowych. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Firma Budowlana Konkret Mieczysław Urbańczyk - Najlepszy Tynk Gipsowy Pruszcz Gdański

Najlepszy Tynk Gipsowy Pruszcz Gdański

2 opinie

Wykonanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Firma Budowlana Konkret Mieczysław Urbańczyk ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

RAFROM usługi budowlane tynki maszynowe - Staranny Tynk Natryskowy Pruszcz Gdański

Staranny Tynk Natryskowy

1 opinia

Zrealizowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. RAFROM usługi budowlane tynki maszynowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

JUST-TYNK - Tynkowanie Maszynowe w Pruszczu Gdańskim

Tynkowanie Maszynowe w Pruszczu Gdańskim

1 opinia

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest tynkowanie maszynowe. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

68 Zleceń - Tynki Maszynowe Pruszcz Gdański

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Jagatowo

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi profesjonalista wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Pomorskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Jagatowo

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 21:03

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Pszczółki

Ten Zleceniodawca szuka profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 501-700m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Pszczółki

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 14:48

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tynki Mechaniczne Pruszcz Gdański

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Przywidz

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Tynkarze Pruszcz Gdański

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 29m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pra...

 • Skowarcz

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Ełganowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Ełganowo

2022-09-18 do 2022-10-02
dodano 9 dni temu

Szukam wykonawcy tynków, 1000m², Pruszcz Gdański

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki...

 • Pruszcz Gdański

2022-09-15 do 2022-09-30
dodano 2022-09-15 12:50

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 501-700m², Pruszcz Gdański

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Ter...

 • Pruszcz Gdański

2022-09-17 do 2022-09-25

Świetne Tynki Maszynowe Pruszcz Gdański

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 450m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Pręgowo górne

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 270m², Suchy Dąb

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 270m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe info...

 • Suchy Dąb

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, budynek pow. ok. 200m², Pruszcz Gdański

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 200m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozp...

 • Pruszcz Gdański

2022-09-06 do 2022-09-14

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe

To zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 501-700m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Pomorskiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Bielkówko

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 240m², Pręgowo Górne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: B-k, silikaty, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 240m² Typ tynku: Gliniane mo...

 • Pręgowo górne

2022-09-02 do 2022-09-10

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Bielkówko

Zlecający, który szuka wyjątkowej usługi tynkarskiej winien już teraz zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bielkówko

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o tynkowanie, pow. 995m2, Borkowo

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zapytanie o tynkowanie, pow. 995m2". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Borkowo

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Przywidz

Przyjmij usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m²", jako fachowiec z miejscowości Pomorskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Pomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się - warto.

 • Przywidz

2022-08-22 do 2022-08-30

Staranne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Przywidz

2022-08-13 do 2022-08-13

Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczki keramzytobetonowe, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: wapienno gipsowe, tynki cemen...

 • Bielkówko

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Rotmanka

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od tynkowania pistoletem to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Rotmanka

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę tynki maszynowe, 5000m², Gdańsk Sobieszewo

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Gdańsk Sobieszewo

2022-07-25 do 2022-08-02

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie na tynki maszynowe, 81-100m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Łęgowo

2022-07-24 do 2022-08-01

Świetne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne),...

 • Przywidz

2022-07-20 do 2022-07-28

Solidne Tynki Maszynowe

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, 101-300m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynków maszynowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Mierzeszyn

2022-07-20 do 2022-07-28

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe Pruszcz Gdański

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne tynkowanie maszynowe w rejonie Pomorskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Przywidz

2022-07-18 do 2022-07-26

Zlecę tynki maszynowe, 45m², Gdańsk

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Gdańsk

2022-07-12 do 2022-07-12

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Kolbudy

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, 301-500m²". Wykonaj zadanie najwyższej klasy tynkowania maszynowego jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z okolic Pomorskiego i pobliskich miast. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kolbudy

2022-07-06 do 2022-07-14

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Pruszcz Gdański

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 mie...

 • Rokitnica

2022-07-05 do 2022-07-13

Tynkarze

Należąc do tynkarzy z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Pomorskie i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Suchy Dąb

2022-07-04 do 2022-07-12

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Koszwały

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Koszwały

2022-07-03 do 2022-07-11

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Lublewo gdańskie

2022-06-30 do 2022-07-08

Porządny Tynk Natryskowy

Ten Klient uważa, że porządny tynk natryskowy to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy tynkarskiej, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Straszyn

2022-06-29 do 2022-07-07

Tynkowanie maszynowe, 701-1000m², Bąkowo

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na wyjątkowe tynkowanie pistoletem w rejonie Pomorskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Tynkowanie maszynowe, 701-1000m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bąkowo

2022-06-20 do 2022-06-28

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu