Tynkowanie maszynowe w Chojnicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 530 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 419 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Chojnicach

Tynki maszynowe Chojnice

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

14 opinii

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DAV-TYNK. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

LENMAR-TYNK - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Chojnice

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Chojnice

5 opinii

Zaoszczędź pieniądze i zleć prace specjalistom od tynkowania pistoletem z Chojnic. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

TYNK-MAR - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Chojnice

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

3 opinie

Jeżeli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z TYNK-MAR są dla Ciebie stworzeni. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

TYNK-BUD Grzegorz Szymański - Świetne Tynki Maszynowe Chojnice

Świetne Tynki Maszynowe Chojnice

3 opinie

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij TYNK-BUD Grzegorz Szymański. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Mariusz Łudkowski "Mar-Bouw" - Znakomite Tynki Maszynowe w Chojnicach

Znakomite Tynki Maszynowe w Chojnicach

7 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych to skorzystaj z kwalifikacji Mariusz Łudkowski Mar-Bouw. Chojnice i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Roman Kolasa - Doskonałej Jakości Tynk Gipsowy Chojnice

Usługi Roman Kolasa

1 opinia

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje Usługi Roman Kolasa. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Łukasz Zblewski Usługi Tynkarskie - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Chojnice

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

1 opinia

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Łukasz Zblewski Usługi Tynkarskie. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Flotynk - Tanie Usługi Tynkarskie Chojnice

Flotynk

1 opinia

Dzięki precyzji wykonania usługi tynkarskiej Flotynk prześciga konkurentów. Renomę tworzą referencje szczęśliwych Klientów. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

TYNKI MASZYNOWE I RĘCZNE MAŁE I DUŻE PRACE - Doskonałe Tynkowanie Chojnice

TYNKI MASZYNOWE I RĘCZNE MAŁE I DUŻE PRACE

1 opinia

TYNKI MASZYNOWE I RĘCZNE MAŁE I DUŻE PRACE świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Chojnic i okolic. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

R-tynk - Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Chojnice

R-tynk

1 opinia

Starasz się odnaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy tynkowania pistoletem z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma R-tynk jest gotowa Ci pomóc. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Chojnicach

Zlecę tynki maszynowe, 350m², Chojnice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 350m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pra...

 • Chojnice

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Chojnice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2023-08-0...

 • Chojnice

2023-01-15 do 2023-01-23

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne Chojnice

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Chojnice

2022-12-28 do 2023-01-05

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Chojnice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Chojnice

2022-12-12 do 2022-12-18

Najlepsze Tynki Maszynowe Chojnice

Poszukiwane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynkowanie ścian, 80m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Czersk

2022-10-17 do 2022-10-25

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Chojnice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 220m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Chojnice

2022-08-25 do 2022-09-02

Rewelacyjni Tynkarze

Zleceniodawca, który poszukuje usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Chojnice

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 260m², Chojnice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy i silka Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 260m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Chojnice

2022-08-09 do 2022-08-17

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Czersk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), ...

 • Czersk

2022-08-03 do 2022-08-06

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Czersk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Czersk

2022-08-01 do 2022-08-09

Solidne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Chojnice

2022-07-20 do 2022-07-28

Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cementowo wapienne Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapien...

 • Borsk

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam wykonawcy tynków, 194m², Borsk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Supereksy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 194m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-0...

 • Borsk

2022-12-17 do 2022-12-25

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnie...

 • Borsk

2022-12-19 do 2022-12-27

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Lisewo malborskie

2022-08-11 do 2022-08-19

Porządne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustaki Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Lichnowy

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Czarna Woda

Poszukujesz klienta jako ekspert od wyjątkowego tynkowania pistoletem w miejscowości Pomorskie lub w pobliskim rejonie? Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Czarna Woda

2023-01-25 do 2023-01-26

Rewelacyjne Tynkowanie

Klient napisał "Zlecę tynki maszynowe, do 100m²". Zrealizuj zadanie rewelacyjnego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z okolic Kujawsko-pomorskiego i przyległych miast. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kęsowo

2022-10-17 do 2022-10-25

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Kęsowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Kęsowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Człuchów

Zapytanie o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Człuchów oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Człuchów

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Człuchów

Zlecający, który szuka wyjątkowej usługi tynkarskiej winien już teraz zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Człuchów

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Człuchów

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Człuchów

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 70m², Linówek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: Letniskowy Powierzchnia prac: 70m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: możli...

 • Linówek

2022-07-30 do 2022-08-07

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Lińsk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Lińsk

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 301-500m², Śliwice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informa...

 • Śliwice

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Najlepsze Tynki Maszynowe

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Lipnica

2022-08-02 do 2022-08-10

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych