Tynkowanie maszynowe w Sztumie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 167 345 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 915 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Sztumie

Tynki maszynowe Sztum

PCP Budowa

63 opinie

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od tynków maszynowych to wykorzystaj kompetencje PCP Budowa. Sztum i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

DAV-TYNK - Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Sztum

DAV-TYNK

14 opinii

Od wielu lat pracownicy DAV-TYNK realizują usługi z zakresu perfekcyjnego tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi tynkarskiej. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

TYNK-MAR - Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Sztum

TYNK-MAR

3 opinie

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy TYNK-MAR, której specjalnością jest tynkowanie pistoletem. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

ARES Usługi Ogólnobudowlane - Fachowe Usługi Tynkarskie Sztum

ARES Usługi Ogólnobudowlane

3 opinie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej ARES Usługi Ogólnobudowlane prześciga konkurentów. Reputację oddają opinie zadowolonych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Krystian Malik - Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Sztum

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Sztum

Zatrudnij Krystian Malik jeśli szukasz odpowiednich ludzi do najwyższej klasy tynkowania pistoletem na terenie Sztumu. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Usługi Budowlane Krzysztof Kęsicki - Profesjonalne Tynki Maszynowe Sztum

Usługi Budowlane Krzysztof Kęsicki

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny tynków maszynowych. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

WYKOŃCZTOM - Porządne Tynki Maszynowe Sztum

Porządne Tynki Maszynowe

Szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje WYKOŃCZTOM. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Usługi ogólnobudowlane- Dekarstwo - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe w Sztumie

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe w Sztumie

Z chwilą, gdy będziesz szukać pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to Usługi ogólnobudowlane- Dekarstwo są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

K.S. FIRMA USŁUGOWA - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Sztum

K.S. FIRMA USŁUGOWA

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. K.S. FIRMA USŁUGOWA ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Miras - Doskonałe Tynki Maszynowe Sztum

Doskonałe Tynki Maszynowe Sztum

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Miras ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Najnowsze z 53 zleceń na tynkowanie maszynowe w Sztumie

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Sztum

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 150m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradyc...

 • Dzierzgoń

2022-10-25 do 2022-11-02

Tynkowanie Maszynowe Sztum

Planujesz przyjąć zlecenie na tynkowanie maszynowe, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m² to wspaniały pomysł. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Dzierzgoń

2022-06-24 do 2022-07-02

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Sztum

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ...

 • Sztum

2022-06-06 do 2022-06-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Kamienna

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki ...

 • Kamienna

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę tynkowanie ścian, 101-300m², Prabuty

To zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie ścian, 101-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pomorskie i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Prabuty

2022-06-13 do 2022-06-13

Fantastyczne Tynkowanie Sztum

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Prabuty

2022-07-30 do 2022-08-07

Zlecę tynkowanie ścian, 3000m², Malbork

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 3000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsow...

 • Malbork

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Malbork

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak tranzytowy Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Malbork

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Malbork

Klient poszukuje doskonałej współpracy i pisze - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Malbork

2022-09-27 do 2022-09-28

Doskonałe Tynki Maszynowe Sztum

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesię...

 • Malbork

2022-10-31 do 2022-11-08

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²". Przyjmij zadanie profesjonalnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Pomorskiego i przyległych powiatów. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Ryjewo

2022-06-27 do 2022-07-05

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 400m², Ryjewo

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 400m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Ryjewo

2022-06-21 do 2022-06-29

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Rychliki

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę tynki maszynowe, 501-700m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Rychliki

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę tynki maszynowe, 200m², Kwietniewo

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od tynku natryskowego szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę tynki maszynowe, 200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Warmińsko-mazurskie na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kwietniewo

2022-07-19 do 2022-07-27

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Janowo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ...

 • Janowo

2022-11-16 do 2022-11-24

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Jegłownik

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informa...

 • Jegłownik

2022-08-10 do 2022-08-18

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Sztum

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 250m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę fantastycznego tynkarza z zakresu tynkowania pistoletem. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Zalewo

2022-07-08 do 2022-07-16

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m², Siemiany

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Płyty karton gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne),...

 • Siemiany

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Zalewo

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zalewo

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Zalewo

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne tynkowanie pistoletem w rejonie Warmińsko-mazurskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 501-700m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zalewo

2022-05-23 do 2022-05-31

Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac...

 • Witoszewo

2022-05-29 do 2022-06-06

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 85m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Zalewo

2022-06-01 do 2022-06-09

Wysokiej Klasy Tynkowanie

Zlecający szuka świetnej współpracy i pisze - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 400m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Zalewo

2022-06-15 do 2022-06-23

Tynki Maszynowe

Wykonanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Tynkowanie maszynowe, 701-1000m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zalewo

2022-06-02 do 2022-06-10

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Kwidzyn

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Kwidzyn

2022-10-31 do 2022-11-08

Tynkowanie

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na doskonałe tynkowanie w rejonie Kwidzyna i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 130m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Kwidzyn

2022-07-16 do 2022-07-24

Doskonałe Tynki Maszynowe Gipsowe

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Tynkowanie maszynowe, 301-500m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Kwidzyn bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kwidzyn

2022-11-30 do 2022-12-08
dodano 8 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Kwidzyn

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne...

 • Kwidzyn

2022-07-06 do 2022-07-14

Szukam wykonawcy tynków, do 100m², Kwidzyn

Jako ekspert z branży najlepszych usług tynkarskich i tynkowania pistoletem, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Kwidzyn i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Kwidzyn

2022-07-12 do 2022-07-20

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kwidzyn

2022-11-03 do 2022-11-11

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Poprzez dbałość o jakość usługi tynkarskiej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić zleceniodawców. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Kwidzyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych